Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Lucy Willis na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Lucy Willis: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Lucy Willis u bazi podataka WikiOO.org bilo je After Rain, Tourrette: 700 posjeta, što iznosi 29% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Spring Flowers In A Vase i Black Cat And Dappling. Stranice o umjetniku Lucy Willis posjećene su 2.200 puta: 500 puta na profilu umjetnika i 1.700 puta na zapisima pojedinačnih djela. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 1.600 posjeta. Čitatelji konzumiraju Suptilne boje (Zasićenost boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 50% posjeta nasuprot 28% djela.
10 najtraženijih djela umjetnika Lucy Willis
Djela umjetnika Lucy Willis rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
-
1
After Rain, Tourrette
700 posjeta · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 posjeta · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 posjeta · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 posjeta · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 posjeta · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 posjeta · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 posjeta · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 posjeta · 4,2%
-
9
Cats
100 posjeta · 4,2%
-
10
The marquee
100 posjeta · 4,2%
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Lucy Willis?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 400 | 1.200 |
| Kol. 2026 | 100 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 300 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Lucy Willis?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Lucy Willis čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 6,0% | 4,2% |
| Blaga luminancija | 20,0% | 20,8% |
| Svijetla ravnoteža | 52,0% | 66,7% |
| Sjajan | 22,0% | 8,3% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 58,0% | 45,8% |
| Suptilne boje | 28,0% | 50,0% |
| Uravnotežena mekoća | 10,0% | 4,2% |
| Jasna prisutnost boja | 4,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 80,0% | 94,4% |
| Pastelne boje | 15,0% | 5,6% |
| Zemljani tonovi | 2,5% | 0,0% |
| Priroda | 2,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 36,0% | 33,3% |
| Uravnoteženo | 54,0% | 66,7% |
| Živopisno | 10,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 4,2% |
| Nježan | 18,0% | 16,7% |
| Uravnotežen | 4,0% | 4,2% |
| Upečatljiv | 16,0% | 12,5% |
| Izjava | 50,0% | 62,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 46,0% | 37,5% |
| Nježno umiješana paleta | 14,0% | 8,3% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 8,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 24,0% | 37,5% |
| Ujednačena paleta boja | 8,0% | 8,3% |
Koji se radovi Lucy Willis najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Lucy Willis pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Lucy Willis i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 100 |
| Čet 22 Lis. | 300 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 400 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti Lucy Willis
Koji se radovi umjetnika Lucy Willis najčešće pregledavaju?
- After Rain, Tourrette, s 700 posjeta (29% svih pregleda za Lucy Willis). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko puta je Lucy Willis tražen na WikiOO.org?
- 2.200 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 na stranici umjetnika i 1.700 na stranicama djela.
Koje djela Lucy Willis čitatelji preferiraju?
- Suptilne boje (Zasićenost boja): 50% posjeta, nasuprot 28% kataloga.