Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Marie Laurencin na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Marie Laurencin: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Marie Laurencin u bazi podataka WikiOO.org bilo je Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913): 1.000 posjeta, što iznosi 12% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi L'éventail (1911) i La Barque (1920). Stranice o umjetniku Marie Laurencin posjećene su 10.500 puta: 3.200 puta na profilu umjetnika i 7.300 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj konzultacija opao je za 7% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 5.200 posjeta. Savjetovanje se obavlja putem računala (58%),telefoni (36%) i tableti (6%). Čitatelji konzumiraju Monokromatski (Intenzitet boje) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 60% posjeta nasuprot 49% djela.
10 najtraženijih djela umjetnika Marie Laurencin
Djela umjetnika Marie Laurencin rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1.000 posjeta · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 posjeta · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 posjeta · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 posjeta · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 posjeta · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 posjeta · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 posjeta · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 posjeta · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 posjeta · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 posjeta · 3,5%
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Marie Laurencin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 900 | 4.300 |
| Kol. 2026 | 1.300 | 1.400 |
| Ruj. 2026 | 1.000 | 1.500 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Marie Laurencin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Marie Laurencin čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 4,1% | 1,2% |
| Meka sjena | 12,2% | 15,3% |
| Blaga luminancija | 34,7% | 40,0% |
| Svijetla ravnoteža | 38,8% | 43,5% |
| Sjajan | 10,2% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 69,4% | 67,1% |
| Suptilne boje | 26,5% | 27,1% |
| Uravnotežena mekoća | 4,1% | 5,9% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 83,9% | 88,0% |
| Zemljani tonovi | 9,7% | 12,0% |
| Monokromatsko | 6,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 49,0% | 60,0% |
| Uravnoteženo | 49,0% | 34,1% |
| Živopisno | 2,0% | 5,9% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 18,4% | 11,8% |
| Nježan | 26,5% | 24,7% |
| Uravnotežen | 16,3% | 16,5% |
| Upečatljiv | 14,3% | 24,7% |
| Izjava | 24,5% | 22,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 32,6% | 43,5% |
| Nježno umiješana paleta | 16,3% | 20,0% |
| Uravnotežena harmonija | 4,1% | 9,4% |
| Snažna jedinstvenost boja | 26,5% | 20,0% |
| Ujednačena paleta boja | 20,4% | 7,1% |
Koji se radovi Marie Laurencin najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girls in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji se uređaji koriste za pregledavanje Marie Laurencin?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 6.100 | 58,1% |
| telefoni | 3.800 | 36,2% |
| tableti | 600 | 5,7% |
Na kojim jezicima se Marie Laurencin pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tablica podataka
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Francuski | 1.000 | 62,5% |
| Španjolski | 200 | 12,5% |
| Danski | 100 | 6,2% |
| Koreanski | 100 | 6,2% |
| Ruski | 100 | 6,2% |
| Chinese | 100 | 6,2% |
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Marie Laurencin i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 26 Ruj. | 200 |
| Ned 27 Ruj. | 200 |
| Pon 28 Ruj. | 400 |
| Uto 29 Ruj. | 100 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 1.000 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 300 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 400 |
| Čet 8 Lis. | 200 |
| Pet 9 Lis. | 400 |
| Sub 10 Lis. | 700 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. | 300 |
| Uto 13 Lis. | 100 |
| Sri 14 Lis. | 300 |
| Čet 15 Lis. | 200 |
| Pet 16 Lis. | 900 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 400 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 300 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 300 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 1.100 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 500 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 400 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 400 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 1.200 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 500 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 400 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 400 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 1.300 |
Pitanja o čitljivosti Marie Laurencin
Koji se radovi umjetnika Marie Laurencin najčešće pregledavaju?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), s 1.000 posjeta (12% svih pregleda za Marie Laurencin). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko puta je Marie Laurencin tražen na WikiOO.org?
- 10.500 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 3.200 na stranici umjetnika i 7.300 na stranicama djela.
Na kojim uređajima se pretražuje Marie Laurencin?
- Marie Laurencin je tražen na računala (58%),telefoni (36%) i tableti (6%); računala čine 58% pretraživanja.
Koje djela Marie Laurencin čitatelji preferiraju?
- Monokromatski (Intenzitet boje): 60% posjeta, nasuprot 49% kataloga.