Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Nick Schlee na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Nick Schlee: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Nick Schlee u bazi podataka WikiOO.org bilo je Stubble Field near Rhossili Down: 200 posjeta, što iznosi 20% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Landscape near Lambourn i Near Iffley Lock, Oxfordshire. Stranice o umjetniku Nick Schlee posjećene su 1.400 puta: 400 puta na profilu umjetnika i 1.000 puta na zapisima pojedinačnih djela. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 1.400 posjeta. Čitatelji konzumiraju Zemljani tonovi (Paleta boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 71% posjeta nasuprot 42% djela.
8 najtraženijih djela umjetnika Nick Schlee
Djela umjetnika Nick Schlee rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
-
1
Stubble Field near Rhossili Down
200 posjeta · 20,0%
-
2
Landscape near Lambourn
200 posjeta · 20,0%
-
3
Near Iffley Lock, Oxfordshire, 2001
100 posjeta · 10,0%
-
4
Field at Hook End Lane (Lower Basildon)
100 posjeta · 10,0%
-
5
Towards Letcombe Bassett, Oxfordshire, 2007
100 posjeta · 10,0%
-
6
Тхемс Барга
100 posjeta · 10,0%
-
7
Straw Stack near Stoke, Staffordshire
100 posjeta · 10,0%
-
8
Christchurch Tower, Oxfordshire, 1993
100 posjeta · 10,0%
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Nick Schlee?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 1.000 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Nick Schlee?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Nick Schlee čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 11,1% | 10,0% |
| Meka sjena | 33,3% | 40,0% |
| Blaga luminancija | 33,3% | 30,0% |
| Svijetla ravnoteža | 22,2% | 20,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 5,6% | 0,0% |
| Suptilne boje | 22,2% | 30,0% |
| Uravnotežena mekoća | 61,1% | 40,0% |
| Jasna prisutnost boja | 11,1% | 30,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 41,7% | 71,4% |
| Neutralne boje | 33,3% | 14,3% |
| Tamni tonovi | 16,7% | 14,3% |
| Metalik tonovi | 8,3% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 11,1% | 10,0% |
| Uravnoteženo | 61,1% | 50,0% |
| Živopisno | 27,8% | 40,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 5,6% | 10,0% |
| Nježan | 38,9% | 50,0% |
| Uravnotežen | 16,7% | 20,0% |
| Upečatljiv | 16,7% | 10,0% |
| Izjava | 22,2% | 10,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 38,9% | 20,0% |
| Nježno umiješana paleta | 16,7% | 10,0% |
| Uravnotežena harmonija | 11,1% | 10,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 33,3% | 60,0% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koji se radovi Nick Schlee najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Тхемс Барга | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Thames from Richmond Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Cricklade, Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gap at Ginge, Oxfordshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christchurch Tower, Oxfords… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stubble Field behind Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Wallingford i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Iffley Lock, Oxfordshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The High Street, Oxford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towards Letcombe Bassett, O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Nick Schlee pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Nick Schlee i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti Nick Schlee
Koji se radovi umjetnika Nick Schlee najčešće pregledavaju?
- Stubble Field near Rhossili Down, s 200 posjeta (20% svih pregleda za Nick Schlee). Gornji popis rangiranja sadrži 8 djela.
Koliko puta je Nick Schlee tražen na WikiOO.org?
- 1.400 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 400 na stranici umjetnika i 1.000 na stranicama djela.
Koje djela Nick Schlee čitatelji preferiraju?
- Zemljani tonovi (Paleta boja): 71% posjeta, nasuprot 42% kataloga.