Nicolas Lancret Tko pregledava arhive i koja djela

1689 – 1743

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Nicolas Lancret na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Nicolas Lancret: pokazatelji konzultacija

Rad koji se najčešće gleda je Spring od autora Nicolas Lancret, s 1.100 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 10% svih pregleda. U poretku ga prate Lady and Gentleman with two Girls and a Servant i L'Innocence. Profil umjetnika otvoren je 1.700 puta, a zapisi o djelima 10.900 puta, što ukupno iznosi 12.600 pregleda. Između Kol. 2026 i Ruj. 2026 broj upita je porastao za 57%. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 8.600. Čitatelji pregledavaju zapise na računala (82%),telefoni (14%) i tableti (4%). Čitatelji biraju Zemljani tonovi (Paleta boja) u 89% posjeta, što predstavlja 61% kataloga.

Nicolas Lancret: 10 najgledanijih djela

Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Nicolas Lancret i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 posjeta · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 posjeta · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 posjeta · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 posjeta · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 posjeta · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 posjeta · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 posjeta · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 posjeta · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 posjeta · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 posjeta · 2,7%

Kada je zabilježeno da je Nicolas Lancret posjećen?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026200200
Srp. 20267007.900
Kol. 20262001.200
Ruj. 20266001.600

Kada se razgledaju djela umjetnika Nicolas Lancret?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najtraženiji radovi umjetnika Nicolas Lancret, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Kakva je podjela pregleda Nicolas Lancret prema uređaju?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
UređajBroj posjetaPodijeli
računala10.30081,7%
telefoni1.80014,3%
tableti5004,0%

Na kojim jezicima se Nicolas Lancret pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tablici
JezikBroj posjetaPodijeli
Chinese70077,8%
Engleski20022,2%

Koliko konzultacija dnevno za Nicolas Lancret i tijekom sljedeća tri tjedna?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.100
Uto 29 Ruj.200
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.100
Pet 2 Lis.300
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.100
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.100
Pet 9 Lis.100
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.300
Sri 14 Lis.500
Čet 15 Lis.400
Pet 16 Lis.100
Sub 17 Lis. (prognoza)100
Ned 18 Lis. (prognoza)100
Pon 19 Lis. (prognoza)200
Uto 20 Lis. (prognoza)400
Sri 21 Lis. (prognoza)400
Čet 22 Lis. (prognoza)400
Pet 23 Lis. (prognoza)400
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)200
Pon 26 Lis. (prognoza)200
Uto 27 Lis. (prognoza)500
Sri 28 Lis. (prognoza)400
Čet 29 Lis. (prognoza)500
Pet 30 Lis. (prognoza)400
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)200
Pon 2 Stu. (prognoza)300
Uto 3 Stu. (prognoza)600
Sri 4 Stu. (prognoza)500
Čet 5 Stu. (prognoza)600
Pet 6 Stu. (prognoza)500

O publici umjetnika Nicolas Lancret

Koji se rad Nicolas Lancret najčešće pregledava?

Prvo je Spring s 1.100 posjeta i 10% upita. Iznad je rangirano 10 djela.

Kolika je čitalačka publika umjetnika Nicolas Lancret na WikiOO.org?

12.600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.700 posjeta profilu umjetnika, 10.900 posjeta umjetninama.

S kojim uređajima čitaju čitatelji umjetnika Nicolas Lancret?

Koriste računala (82%),telefoni (14%) i tableti (4%); računala predstavlja 82% pregleda.

Koji radovi umjetnika Nicolas Lancret odgovaraju odabiru čitatelja?

Radovi opisani kao Zemljani tonovi (Paleta boja) bilježe 89% posjeta za 61% kataloga.