Peder Mørk Mønsted Tko pregledava arhive i koja djela

1859 – 1941

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Peder Mørk Mønsted na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Peder Mørk Mønsted: pokazatelji konzultacija

Rad koji se najčešće gleda je A Tranquil Pond od autora Peder Mørk Mønsted, s 1.400 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 6% svih pregleda. U poretku ga prate Anacapri i Spring day at a thatched house with blooming lilacs. Profil umjetnika otvoren je 17.700 puta, a zapisi o djelima 21.200 puta, što ukupno iznosi 38.900 pregleda. Između Kol. 2026 i Ruj. 2026 broj upita je porastao za 69%. Ruj. 2026 je mjesec s najviše upita: 15.000. Jezici konzultacija su Poljski (26%),Ruski (14%) i Danski (12%). Glavne zemlje iz kojih dolazi posjetiteljska promet je Poljska (42%),Njemačka (9%) i Danska (8%). Čitatelji pregledavaju zapise na telefoni (52%),računala (43%) i tableti (5%). Čitatelji biraju Uravnotežena mekoća (Zasićenost boja) u 39% posjeta, što predstavlja 26% kataloga.

Peder Mørk Mønsted: 10 najgledanijih djela

Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Peder Mørk Mønsted i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. A Tranquil Pond 1 A Tranquil Pond 1.400 posjeta · 5,9%
  2. Anacapri 2 Anacapri 1.200 posjeta · 5,1%
  3. Spring day at a thatched house with blooming lilacs 3 Spring day at a thatched house with blooming lilacs, 1925 1.100 posjeta · 4,6%
  4. Figures Resting In A River Landscape 4 Figures Resting In A River Landscape 1.100 posjeta · 4,6%
  5. A River Landscape 5 A River Landscape 800 posjeta · 3,4%
  6. In The Garden 6 In The Garden 800 posjeta · 3,4%
  7. The Woodland Glade 7 The Woodland Glade, 1883 700 posjeta · 3,0%
  8. River Landscape 2 8 River Landscape 2 700 posjeta · 3,0%
  9. The forest path 9 The forest path 700 posjeta · 3,0%
  10. The Serenade 10 The Serenade 700 posjeta · 3,0%

Kada je zabilježeno da je Peder Mørk Mønsted posjećen?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026100500
Srp. 20263.90010.500
Kol. 20264.0004.900
Ruj. 20269.7005.300

Kada se razgledaju djela umjetnika Peder Mørk Mønsted?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najtraženiji radovi umjetnika Peder Mørk Mønsted, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Anacapri000000000700100400
Figures Resting In A River…000000000300200400
The forest path0000000002000400
River Landscape 2000000000200200100
A Summer's Day000000000100400100
The Serenade000000000200200300
Spring day at a thatched ho…0000000008000300
A River Landscape000000000200200400
The Young Cowherd0000000001000100
A Tranquil Pond000000000500500400

Kakva je podjela pregleda Peder Mørk Mønsted prema uređaju?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
UređajBroj posjetaPodijeli
telefoni20.30052,2%
računala16.70042,9%
tableti1.9004,9%

Na kojim jezicima se Peder Mørk Mønsted pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tablici
JezikBroj posjetaPodijeli
Poljski2.90025,7%
Ruski1.60014,2%
Danski1.30011,5%
Engleski1.30011,5%
Srpski9008,0%
Njemački8007,1%
Francuski4003,5%
Češki3002,7%
Španjolski3002,7%
Talijanski3002,7%

Koliko konzultacija dnevno za Peder Mørk Mønsted i tijekom sljedeća tri tjedna?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Ned 27 Ruj.400
Pon 28 Ruj.200
Uto 29 Ruj.700
Sri 30 Ruj.300
Čet 1 Lis.200
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.600
Ned 4 Lis.700
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.700
Sri 7 Lis.1.000
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.500
Sub 10 Lis.400
Ned 11 Lis.1.000
Pon 12 Lis.700
Uto 13 Lis.300
Sri 14 Lis.400
Čet 15 Lis.800
Pet 16 Lis.800
Sub 17 Lis.600
Ned 18 Lis. (prognoza)1.100
Pon 19 Lis. (prognoza)500
Uto 20 Lis. (prognoza)900
Sri 21 Lis. (prognoza)900
Čet 22 Lis. (prognoza)500
Pet 23 Lis. (prognoza)700
Sub 24 Lis. (prognoza)900
Ned 25 Lis. (prognoza)1.300
Pon 26 Lis. (prognoza)600
Uto 27 Lis. (prognoza)1.000
Sri 28 Lis. (prognoza)1.000
Čet 29 Lis. (prognoza)600
Pet 30 Lis. (prognoza)800
Sub 31 Lis. (prognoza)1.000
Ned 1 Stu. (prognoza)1.400
Pon 2 Stu. (prognoza)600
Uto 3 Stu. (prognoza)1.200
Sri 4 Stu. (prognoza)1.200
Čet 5 Stu. (prognoza)700
Pet 6 Stu. (prognoza)900
Sub 7 Stu. (prognoza)1.100

O publici umjetnika Peder Mørk Mønsted

Koji se rad Peder Mørk Mønsted najčešće pregledava?

Prvo je A Tranquil Pond s 1.400 posjeta i 6% upita. Iznad je rangirano 10 djela.

Kolika je čitalačka publika umjetnika Peder Mørk Mønsted na WikiOO.org?

38.900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 17.700 posjeta profilu umjetnika, 21.200 posjeta umjetninama.

S kojim uređajima čitaju čitatelji umjetnika Peder Mørk Mønsted?

Koriste telefoni (52%),računala (43%) i tableti (5%); telefoni predstavlja 52% pregleda.

Kojim jezicima koriste jezik čitatelji umjetnika Peder Mørk Mønsted?

Poljski (26%),Ruski (14%) i Danski (12%); Poljski pokriva 26%.

Koji radovi umjetnika Peder Mørk Mønsted odgovaraju odabiru čitatelja?

Radovi opisani kao Uravnotežena mekoća (Zasićenost boja) bilježe 39% posjeta za 26% kataloga.