Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Peeter Mlađi Neeffs na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Peeter Mlađi Neeffs: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Peeter Mlađi Neeffs u bazi podataka WikiOO.org bilo je Interior of St Bavo, Haarlem: 400 posjeta, što iznosi 29% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 i 208l13033 - (6VRWK). Stranice o umjetniku Peeter Mlađi Neeffs posjećene su 2.300 puta: 900 puta na profilu umjetnika i 1.400 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj konzultacija opao je za 100% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 1.900 posjeta. Čitatelji konzumiraju Mirno (Kontrast) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 57% posjeta nasuprot 38% djela.
9 najtraženijih djela umjetnika Peeter Mlađi Neeffs
Djela umjetnika Peeter Mlađi Neeffs rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 posjeta · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 posjeta · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 posjeta · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 posjeta · 7,1%
-
5
Unutrašnjost Crkve
100 posjeta · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 posjeta · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 posjeta · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 posjeta · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 posjeta · 7,1%
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Peeter Mlađi Neeffs?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 200 | 100 |
| Srp. 2026 | 600 | 1.300 |
| Kol. 2026 | 100 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Peeter Mlađi Neeffs?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Peeter Mlađi Neeffs čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 56,2% | 64,3% |
| Meka sjena | 37,5% | 28,6% |
| Blaga luminancija | 6,2% | 7,1% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 25,0% | 14,3% |
| Suptilne boje | 25,0% | 28,6% |
| Uravnotežena mekoća | 43,8% | 50,0% |
| Jasna prisutnost boja | 6,2% | 7,1% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 83,3% | 90,0% |
| Tamni tonovi | 8,3% | 10,0% |
| Monokromatsko | 8,3% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 43,8% | 42,9% |
| Uravnoteženo | 56,2% | 57,1% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 37,5% | 57,1% |
| Nježan | 31,2% | 21,4% |
| Uravnotežen | 6,2% | 0,0% |
| Upečatljiv | 6,2% | 0,0% |
| Izjava | 18,8% | 21,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 12,5% | 7,1% |
| Uravnotežena harmonija | 6,2% | 7,1% |
| Snažna jedinstvenost boja | 12,5% | 14,3% |
| Ujednačena paleta boja | 68,8% | 71,4% |
Koji se radovi Peeter Mlađi Neeffs najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unutrašnjost Crkve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Peeter Mlađi Neeffs pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Peeter Mlađi Neeffs i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 21 Ruj. | 0 |
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 100 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti Peeter Mlađi Neeffs
Koji se radovi umjetnika Peeter Mlađi Neeffs najčešće pregledavaju?
- Interior of St Bavo, Haarlem, s 400 posjeta (29% svih pregleda za Peeter Mlađi Neeffs). Gornji popis rangiranja sadrži 9 djela.
Koliko puta je Peeter Mlađi Neeffs tražen na WikiOO.org?
- 2.300 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 900 na stranici umjetnika i 1.400 na stranicama djela.
Koje djela Peeter Mlađi Neeffs čitatelji preferiraju?
- Mirno (Kontrast): 57% posjeta, nasuprot 38% kataloga.