Remedios Varo Statistika čitalaca i konzultacija

1865 – 1911

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Remedios Varo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Remedios Varo: sažetak čitalaca

U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Remedios Varo u bazi podataka WikiOO.org bilo je The call: 3.500 posjeta, što iznosi 8% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Embroidering the Earth's mantle i Cats' Paradise. Stranice o umjetniku Remedios Varo posjećene su 56.400 puta: 17.700 puta na profilu umjetnika i 38.700 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj upita povećao se za 93% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 25.600 posjeta. Unosi se čitaju na Talijanski (24%),Španjolski (13%) i Švedski (11%). Savjetovanje se obavlja putem računala (56%),telefoni (40%) i tableti (4%). Čitatelji konzumiraju Upečatljiv (Kontrast) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 21% posjeta nasuprot 6% djela.

10 najtraženijih djela umjetnika Remedios Varo

Djela umjetnika Remedios Varo rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.

  1. The call 1 The call 3.500 posjeta · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3.000 posjeta · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1.800 posjeta · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1.700 posjeta · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1.600 posjeta · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1.300 posjeta · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1.200 posjeta · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1.200 posjeta · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1.100 posjeta · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1.100 posjeta · 2,5%

Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Remedios Varo?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026200400
Srp. 20266.30019.300
Kol. 20262.6007.700
Ruj. 20268.60011.300

Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Remedios Varo?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi Remedios Varo najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Tablica podataka
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001.200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001.400

Koji se uređaji koriste za pregledavanje Remedios Varo?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
UređajBroj posjetaPodijeli
računala31.60056,0%
telefoni22.30039,5%
tableti2.5004,4%

Na kojim jezicima se Remedios Varo pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Tablica podataka
JezikBroj posjetaPodijeli
Talijanski2.90024,4%
Španjolski1.50012,6%
Švedski1.30010,9%
Engleski1.20010,1%
Portugalski1.20010,1%
Ruski8006,7%
Njemački4003,4%
Češki3002,5%
Mađarski3002,5%
Litvanski3002,5%

Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Remedios Varo i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Tablica podataka
DanBroj posjeta
Sri 23 Ruj.300
Čet 24 Ruj.1.100
Pet 25 Ruj.1.700
Sub 26 Ruj.1.600
Ned 27 Ruj.1.400
Pon 28 Ruj.700
Uto 29 Ruj.800
Sri 30 Ruj.600
Čet 1 Lis.800
Pet 2 Lis.1.400
Sub 3 Lis.900
Ned 4 Lis.2.700
Pon 5 Lis.2.200
Uto 6 Lis.700
Sri 7 Lis.2.500
Čet 8 Lis.1.300
Pet 9 Lis.1.300
Sub 10 Lis.500
Ned 11 Lis.900
Pon 12 Lis.1.300
Uto 13 Lis.900
Sri 14 Lis. (prognoza)1.200
Čet 15 Lis. (prognoza)1.100
Pet 16 Lis. (prognoza)1.600
Sub 17 Lis. (prognoza)1.100
Ned 18 Lis. (prognoza)1.800
Pon 19 Lis. (prognoza)1.500
Uto 20 Lis. (prognoza)900
Sri 21 Lis. (prognoza)1.300
Čet 22 Lis. (prognoza)1.200
Pet 23 Lis. (prognoza)1.600
Sub 24 Lis. (prognoza)1.100
Ned 25 Lis. (prognoza)1.900
Pon 26 Lis. (prognoza)1.600
Uto 27 Lis. (prognoza)900
Sri 28 Lis. (prognoza)1.300
Čet 29 Lis. (prognoza)1.200
Pet 30 Lis. (prognoza)1.700
Sub 31 Lis. (prognoza)1.200
Ned 1 Stu. (prognoza)1.900
Pon 2 Stu. (prognoza)1.600
Uto 3 Stu. (prognoza)900

Pitanja o čitljivosti Remedios Varo

Koji se radovi umjetnika Remedios Varo najčešće pregledavaju?

The call, s 3.500 posjeta (8% svih pregleda za Remedios Varo). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.

Koliko puta je Remedios Varo tražen na WikiOO.org?

56.400 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 17.700 na stranici umjetnika i 38.700 na stranicama djela.

Na kojim uređajima se pretražuje Remedios Varo?

Remedios Varo je tražen na računala (56%),telefoni (40%) i tableti (4%); računala čine 56% pretraživanja.

Na kojim jezicima se Remedios Varo pretražuje?

Na Talijanski (24%),Španjolski (13%) i Švedski (11%). Prvo je Talijanski s udjelom od 24%.

Koje djela Remedios Varo čitatelji preferiraju?

Upečatljiv (Kontrast): 21% posjeta, nasuprot 6% kataloga.