Romain Cazes Tko pregledava arhive i koja djela

1808 – 1881

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Romain Cazes na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Romain Cazes: pokazatelji konzultacija

Rad koji se najčešće gleda je Medora od autora Romain Cazes, s 200 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 25% svih pregleda. U poretku ga prate Saint de profil portant une épée i LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX. Profil umjetnika otvoren je 700 puta, a zapisi o djelima 800 puta, što ukupno iznosi 1.500 pregleda. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 1.500. Čitatelji biraju Uravnotežen (Kontrast) u 25% posjeta, što predstavlja 12% kataloga.

Romain Cazes: 6 najgledanijih djela

Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Romain Cazes i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Medora 1 Medora 200 posjeta · 25,0%
  2. Saint de profil portant une épée 2 Saint de profil portant une épée 200 posjeta · 25,0%
  3. LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX 3 LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX 100 posjeta · 12,5%
  4. Les Douze Apôtres 4 Les Douze Apôtres 100 posjeta · 12,5%
  5. La Résurrection du Christ 5 La Résurrection du Christ 100 posjeta · 12,5%
  6. Glorification de la Vierge 6 Glorification de la Vierge 100 posjeta · 12,5%

Kada je zabilježeno da je Romain Cazes posjećen?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 2026700800
Kol. 202600
Ruj. 202600
Lis. 202600

Kada se razgledaju djela umjetnika Romain Cazes?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najtraženiji radovi umjetnika Romain Cazes, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloStu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026Lis. 2026
The Coronation of the Virgi…000000000000
Sketch for the Church of th…000000000000
Sketch for the Church of la…000000000000
Sketch for the Church of Sa…000000000000
Sketch for the Church of Sa…000000000000
Sketch for the Church of Sa…000000000000
Sept Saints et saintes000000000000
Les Quatre Saisons000000000000
David jouant de la harpe000000000000
La Présentation au temple,…000000000000

Na kojim jezicima se Romain Cazes pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Koliko konzultacija dnevno za Romain Cazes i tijekom sljedeća tri tjedna?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.0
Uto 20 Lis.0
Sri 21 Lis.0
Čet 22 Lis.0
Pet 23 Lis.0
Sub 24 Lis.0
Ned 25 Lis.0
Pon 26 Lis.0
Uto 27 Lis.0
Sri 28 Lis.0
Čet 29 Lis.0
Pet 30 Lis.0
Sub 31 Lis.0
Ned 1 Stu.0
Pon 2 Stu.100
Uto 3 Stu.0
Sri 4 Stu.0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0
Ned 8 Stu. (prognoza)0
Pon 9 Stu. (prognoza)100
Uto 10 Stu. (prognoza)0
Sri 11 Stu. (prognoza)0
Čet 12 Stu. (prognoza)0
Pet 13 Stu. (prognoza)0
Sub 14 Stu. (prognoza)0
Ned 15 Stu. (prognoza)0
Pon 16 Stu. (prognoza)200
Uto 17 Stu. (prognoza)0
Sri 18 Stu. (prognoza)0
Čet 19 Stu. (prognoza)0
Pet 20 Stu. (prognoza)0
Sub 21 Stu. (prognoza)0
Ned 22 Stu. (prognoza)0
Pon 23 Stu. (prognoza)200
Uto 24 Stu. (prognoza)0
Sri 25 Stu. (prognoza)0

O publici umjetnika Romain Cazes

Koji se rad Romain Cazes najčešće pregledava?

Prvo je Medora s 200 posjeta i 25% upita. Iznad je rangirano 6 djela.

Kolika je čitalačka publika umjetnika Romain Cazes na WikiOO.org?

1.500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 700 posjeta profilu umjetnika, 800 posjeta umjetninama.

Koji radovi umjetnika Romain Cazes odgovaraju odabiru čitatelja?

Radovi opisani kao Uravnotežen (Kontrast) bilježe 25% posjeta za 12% kataloga.