Salvator Rosa Statistika čitalaca i konzultacija

1615 – 1673

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Salvator Rosa na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Salvator Rosa: sažetak čitalaca

U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Salvator Rosa u bazi podataka WikiOO.org bilo je Scene from Greek history: The deaf-mute son of King Croesus prevents the Persians from killing his father: 400 posjeta, što iznosi 4% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Studies for the Death of Empedokles i The Prodigal Son. Stranice o umjetniku Salvator Rosa posjećene su 11.300 puta: 1.500 puta na profilu umjetnika i 9.800 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj konzultacija opao je za 43% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 8.600 posjeta. Savjetovanje se obavlja putem računala (94%),telefoni (5%) i tableti (1%). Čitatelji konzumiraju Zemljani tonovi (Paleta boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 56% posjeta nasuprot 33% djela.

10 najtraženijih djela umjetnika Salvator Rosa

Djela umjetnika Salvator Rosa rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.

  1. Scene from Greek history: The deaf-mute son of King Croesus prevents the Persians from killing his father 1 Scene from Greek history: The deaf-mute son of King Croesus prevents the Persians from killing his father, 1663 400 posjeta · 3,7%
  2. Studies for the Death of Empedokles 2 Studies for the Death of Empedokles, 1666 400 posjeta · 3,7%
  3. The Prodigal Son 3 The Prodigal Son, 1651 400 posjeta · 3,7%
  4. Witches' Sabbath 4 Witches' Sabbath 400 posjeta · 3,7%
  5. Pythagoras Emerging from the Underworld 5 Pythagoras Emerging from the Underworld, 1662 400 posjeta · 3,7%
  6. The Baptism of the Eunuch 6 The Baptism of the Eunuch, 1660 300 posjeta · 2,8%
  7. The Shade of Samuel Appears to Saul 7 The Shade of Samuel Appears to Saul, 1668 300 posjeta · 2,8%
  8. Pythagoras and the Fisherman 8 Pythagoras and the Fisherman, 1662 300 posjeta · 2,8%
  9. Anchorites Tempted by Demons 9 Anchorites Tempted by Demons, 1660 300 posjeta · 2,8%
  10. Astraea Leaves The Earth 10 Astraea Leaves The Earth, 1665 300 posjeta · 2,8%

Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Salvator Rosa?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260500
Srp. 20261.4007.200
Kol. 20261001.300
Ruj. 20260800

Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Salvator Rosa?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi Salvator Rosa najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Tablica podataka
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Self-Portrait as a Philosop…000000000000
Pythagoras Emerging from th…000000000200100100
The Shade of Samuel Appears…00000000001000
Self-Portrait as Philosophe…000000000000
Democrito E Protagora000000000000
St. Francis in Ecstasy000000000000
Tobie Et L'ange00000000000100
The Prodigal Son00000000040000
Allegory of Fortune00000000010000
Bandits on a Rocky Coast000000000000

Koji se uređaji koriste za pregledavanje Salvator Rosa?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
UređajBroj posjetaPodijeli
računala10.60093,8%
telefoni6005,3%
tableti1000,9%

Na kojim jezicima se Salvator Rosa pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Tablica podataka
JezikBroj posjetaPodijeli
Litvanski100100,0%

Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Salvator Rosa i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Tablica podataka
DanBroj posjeta
Uto 22 Ruj.0
Sri 23 Ruj.100
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.200
Uto 29 Ruj.200
Sri 30 Ruj.200
Čet 1 Lis.200
Pet 2 Lis.200
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.200
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.200
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.200
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis. (prognoza)100
Sri 14 Lis. (prognoza)200
Čet 15 Lis. (prognoza)100
Pet 16 Lis. (prognoza)100
Sub 17 Lis. (prognoza)100
Ned 18 Lis. (prognoza)100
Pon 19 Lis. (prognoza)100
Uto 20 Lis. (prognoza)100
Sri 21 Lis. (prognoza)200
Čet 22 Lis. (prognoza)100
Pet 23 Lis. (prognoza)100
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)100
Sri 28 Lis. (prognoza)200
Čet 29 Lis. (prognoza)100
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)100
Pon 2 Stu. (prognoza)100

Pitanja o čitljivosti Salvator Rosa

Koji se radovi umjetnika Salvator Rosa najčešće pregledavaju?

Scene from Greek history: The deaf-mute son of King Croesus prevents the Persians from killing his father, s 400 posjeta (4% svih pregleda za Salvator Rosa). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.

Koliko puta je Salvator Rosa tražen na WikiOO.org?

11.300 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.500 na stranici umjetnika i 9.800 na stranicama djela.

Na kojim uređajima se pretražuje Salvator Rosa?

Salvator Rosa je tražen na računala (94%),telefoni (5%) i tableti (1%); računala čine 94% pretraživanja.

Koje djela Salvator Rosa čitatelji preferiraju?

Zemljani tonovi (Paleta boja): 56% posjeta, nasuprot 33% kataloga.