Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Samuel Bough na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Samuel Bough: statistika u kratkim crtama
Children In The Stream - je najtraženije djelo umjetnika Samuel Bough: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 14% ukupnog broja. Također često pregledano: Pittenweem, Fife i Snowballing Outside Edinburgh University. Ukupno pregleda: 3.300 (1.900 pregleda umjetničkog profila, 1.400 pregleda djela). Rast od 25% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Vrhunac: Srp. 2026 (2.300 posjeta). Raspodjela uređaja: računala (82%) i telefoni (18%). Uočena preferencija: Nježan (Kontrast), 29% posjeta za 18% kataloga.
Top 10 djela umjetnika Samuel Bough prema broju pregleda
Rangiranje se temelji na broju pregleda djela WikiOO.org tijekom dvanaest mjeseci, a ne na ocjenama iz kataloga. Prvo mjesto zauzima najčešće pregledano djelo umjetnika Samuel Bough.
-
1
Children In The Stream -
200 posjeta · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 posjeta · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 posjeta · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 posjeta · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 posjeta · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 posjeta · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 posjeta · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 posjeta · 7,1%
-
9
The mail coach
100 posjeta · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 posjeta · 7,1%
Koliki je mjesečni broj čitatelja za zapis Samuel Bough?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 1.000 | 1.300 |
| Kol. 2026 | 300 | 100 |
| Ruj. 2026 | 500 | 0 |
Koliki je mjesečni broj čitatelja djela Samuel Bough?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje kategorije djela Samuel Bough biraju čitatelji?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 10,0% | 14,3% |
| Meka sjena | 20,0% | 14,3% |
| Blaga luminancija | 40,0% | 50,0% |
| Svijetla ravnoteža | 28,0% | 21,4% |
| Sjajan | 2,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 26,0% | 28,6% |
| Suptilne boje | 48,0% | 42,9% |
| Uravnotežena mekoća | 16,0% | 21,4% |
| Jasna prisutnost boja | 10,0% | 7,1% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 47,2% | 50,0% |
| Neutralne boje | 47,2% | 40,0% |
| Tamni tonovi | 5,6% | 10,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 30,0% | 35,7% |
| Uravnoteženo | 58,0% | 57,1% |
| Živopisno | 12,0% | 7,1% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 2,0% | 0,0% |
| Nježan | 18,0% | 28,6% |
| Uravnotežen | 8,0% | 14,3% |
| Upečatljiv | 28,0% | 7,1% |
| Izjava | 44,0% | 50,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 8,0% | 14,3% |
| Nježno umiješana paleta | 6,0% | 7,1% |
| Uravnotežena harmonija | 10,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 40,0% | 42,9% |
| Ujednačena paleta boja | 36,0% | 35,7% |
Kako su najtraženija djela umjetnika Samuel Bough raspoređena tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pretražuje li se Samuel Bough putem telefona ili računala?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 2.700 | 81,8% |
| telefoni | 600 | 18,2% |
Kakva je raspodjela čitatelja Samuel Bough prema jeziku?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 400 | 66,7% |
| Francuski | 200 | 33,3% |
Koliki je dnevni broj čitatelja za Samuel Bough, uključujući i prognozu?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
Samuel Bough: često postavljana pitanja
Koje je najtraženije djelo umjetnika Samuel Bough?
- Children In The Stream -: 200 posjeta, 14% upita. Lista obuhvaća do 10. mjesta.
Kolika je čitalnost za Samuel Bough?
- 3.300 posjeta u dvanaest mjeseci (1.900 posjeta stranici umjetnika, 1.400 posjeta djela).
Pretražuje li se Samuel Bough češće putem mobitela ili računala?
- Konsultacije su podijeljene na računala (82%) i telefoni (18%); računala vodi s 82%.
Preferiraju li čitatelji određenu kategoriju djela umjetnika Samuel Bough?
- Da, Nježan (Kontrast): 29% posjeta za 18% kataloga.