Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Sándor Ziffer na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Sándor Ziffer: pokazatelji konzultacija
Rad koji se najčešće gleda je Village In Winter od autora Sándor Ziffer, s 200 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 29% svih pregleda. U poretku ga prate Gardener Girl i Self-portrait. Profil umjetnika otvoren je 100 puta, a zapisi o djelima 500 puta, što ukupno iznosi 600 pregleda. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 400. Čitatelji biraju Uravnotežen (Kontrast) u 43% posjeta, što predstavlja 13% kataloga.
Sándor Ziffer: 5 najgledanijih djela
Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Sándor Ziffer i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.
Kada je zabilježeno da je Sándor Ziffer posjećen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 300 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
Kada se razgledaju djela umjetnika Sándor Ziffer?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što čitatelji biraju među djelima umjetnika Sándor Ziffer?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,7% | 14,3% |
| Meka sjena | 26,7% | 28,6% |
| Blaga luminancija | 46,7% | 57,1% |
| Svijetla ravnoteža | 13,3% | 0,0% |
| Sjajan | 6,7% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 26,7% | 42,9% |
| Suptilne boje | 40,0% | 28,6% |
| Uravnotežena mekoća | 33,3% | 28,6% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 26,7% | 42,9% |
| Uravnoteženo | 66,7% | 57,1% |
| Živopisno | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 20,0% | 14,3% |
| Uravnotežen | 13,3% | 42,9% |
| Upečatljiv | 33,3% | 14,3% |
| Izjava | 33,3% | 28,6% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 40,0% | 28,6% |
| Nježno umiješana paleta | 13,3% | 14,3% |
| Uravnotežena harmonija | 33,3% | 42,9% |
| Snažna jedinstvenost boja | 6,7% | 14,3% |
| Ujednačena paleta boja | 6,7% | 0,0% |
Koji su najtraženiji radovi umjetnika Sándor Ziffer, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boats On The Seine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Stephen's Tower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nagybánya Haystacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tájrészlet Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village In Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Gardener Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Red Gateway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Sándor Ziffer pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Španjolski | 100 | 100,0% |
Koliko konzultacija dnevno za Sándor Ziffer i tijekom sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 200 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 100 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 100 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
O publici umjetnika Sándor Ziffer
Koji se rad Sándor Ziffer najčešće pregledava?
- Prvo je Village In Winter s 200 posjeta i 29% upita. Iznad je rangirano 5 djela.
Kolika je čitalačka publika umjetnika Sándor Ziffer na WikiOO.org?
- 600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 100 posjeta profilu umjetnika, 500 posjeta umjetninama.
Koji radovi umjetnika Sándor Ziffer odgovaraju odabiru čitatelja?
- Radovi opisani kao Uravnotežen (Kontrast) bilježe 43% posjeta za 13% kataloga.