Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Stanley Royle na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Stanley Royle: pokazatelji konzultacija
Rad koji se najčešće gleda je Morning on the Derbyshire Moors od autora Stanley Royle, s 800 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 33% svih pregleda. U poretku ga prate Winter, Corfe Castle Village i Sheffield from Wincobank Wood. Profil umjetnika otvoren je 100 puta, a zapisi o djelima 1.900 puta, što ukupno iznosi 2.000 pregleda. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 1.600. Čitatelji biraju Blaga luminancija (Luminancija) u 83% posjeta, što predstavlja 55% kataloga.
Stanley Royle: 10 najgledanijih djela
Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Stanley Royle i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 posjeta · 33,3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 posjeta · 8,3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 posjeta · 8,3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 posjeta · 8,3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 posjeta · 4,2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 posjeta · 4,2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 posjeta · 4,2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 posjeta · 4,2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 posjeta · 4,2%
-
10
Wintertime, 1926
100 posjeta · 4,2%
Kada je zabilježeno da je Stanley Royle posjećen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 1.500 |
| Kol. 2026 | 0 | 400 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Kada se razgledaju djela umjetnika Stanley Royle?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što čitatelji biraju među djelima umjetnika Stanley Royle?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 24,1% | 4,2% |
| Blaga luminancija | 55,2% | 83,3% |
| Svijetla ravnoteža | 13,8% | 12,5% |
| Sjajan | 6,9% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 27,6% | 16,7% |
| Suptilne boje | 55,2% | 70,8% |
| Uravnotežena mekoća | 13,8% | 8,3% |
| Jasna prisutnost boja | 3,5% | 4,2% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 60,0% | 45,5% |
| Zemljani tonovi | 26,7% | 45,5% |
| Tamni tonovi | 6,7% | 9,1% |
| Pastelne boje | 6,7% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 24,1% | 4,2% |
| Uravnoteženo | 69,0% | 87,5% |
| Živopisno | 6,9% | 8,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,3% | 4,2% |
| Nježan | 13,8% | 8,3% |
| Uravnotežen | 6,9% | 4,2% |
| Upečatljiv | 34,5% | 25,0% |
| Izjava | 34,5% | 58,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 48,3% | 66,7% |
| Nježno umiješana paleta | 17,2% | 12,5% |
| Uravnotežena harmonija | 17,2% | 8,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 10,3% | 8,3% |
| Ujednačena paleta boja | 6,9% | 4,2% |
Koji su najtraženiji radovi umjetnika Stanley Royle, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Stanley Royle pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko konzultacija dnevno za Stanley Royle i tijekom sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 100 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
O publici umjetnika Stanley Royle
Koji se rad Stanley Royle najčešće pregledava?
- Prvo je Morning on the Derbyshire Moors s 800 posjeta i 33% upita. Iznad je rangirano 10 djela.
Kolika je čitalačka publika umjetnika Stanley Royle na WikiOO.org?
- 2.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 100 posjeta profilu umjetnika, 1.900 posjeta umjetninama.
Koji radovi umjetnika Stanley Royle odgovaraju odabiru čitatelja?
- Radovi opisani kao Blaga luminancija (Luminancija) bilježe 83% posjeta za 55% kataloga.