Thomas Edwin Mostyn Statistika čitalaca i konzultacija

1864 – 1930

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Thomas Edwin Mostyn na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Thomas Edwin Mostyn: sažetak čitalaca

U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Thomas Edwin Mostyn u bazi podataka WikiOO.org bilo je The Green Gown: 700 posjeta, što iznosi 10% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi A Magical Morning i Evening Reverie. Stranice o umjetniku Thomas Edwin Mostyn posjećene su 6.800 puta: 500 puta na profilu umjetnika i 6.300 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj konzultacija opao je za 68% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 4.100 posjeta. Savjetovanje se obavlja putem računala (84%),telefoni (15%) i tableti (1%). Čitatelji konzumiraju Tamni tonovi (Paleta boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 21% posjeta nasuprot 7% djela.

10 najtraženijih djela umjetnika Thomas Edwin Mostyn

Djela umjetnika Thomas Edwin Mostyn rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.

  1. The Green Gown 1 The Green Gown 700 posjeta · 10,3%
  2. A Magical Morning 2 A Magical Morning 500 posjeta · 7,4%
  3. Evening Reverie 3 Evening Reverie 500 posjeta · 7,4%
  4. King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490 4 King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490, 1920 300 posjeta · 4,4%
  5. The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 5 The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 300 posjeta · 4,4%
  6. Mountain Landscape with Figures 6 Mountain Landscape with Figures 300 posjeta · 4,4%
  7. The Sanctuary 7 The Sanctuary, 1910 200 posjeta · 2,9%
  8. Garden of Love 8 Garden of Love 200 posjeta · 2,9%
  9. The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire 9 The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire, 1907 200 posjeta · 2,9%
  10. Breezy Day, Devon 10 Breezy Day, Devon 200 posjeta · 2,9%

Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Thomas Edwin Mostyn?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260200
Srp. 20264003.700
Kol. 20261001.800
Ruj. 20260600

Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Thomas Edwin Mostyn?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi Thomas Edwin Mostyn najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Tablica podataka
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Flight (The Belgian Refugee…000000000000
The Sanctuary00000000002000
Garden of Love00000000020000
Portrait of an Unnamed Gent…000000000000
Dawn00000000001000
Memory's Garden000000000000
The Jewelled Casket00000000000100
Sir William Henry Talbot000000000000
James Thomas Blair00000000010000
Unsolved00000000010000

Koji se uređaji koriste za pregledavanje Thomas Edwin Mostyn?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
UređajBroj posjetaPodijeli
računala5.70083,8%
telefoni1.00014,7%
tableti1001,5%

Na kojim jezicima se Thomas Edwin Mostyn pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Tablica podataka
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski20066,7%
Francuski10033,3%

Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Thomas Edwin Mostyn i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Tablica podataka
DanBroj posjeta
Sri 23 Ruj.0
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.100
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.2.000
Sri 14 Lis. (prognoza)0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)300
Uto 20 Lis. (prognoza)2.700
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)300
Uto 27 Lis. (prognoza)3.400
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)400
Uto 3 Stu. (prognoza)4.000

Pitanja o čitljivosti Thomas Edwin Mostyn

Koji se radovi umjetnika Thomas Edwin Mostyn najčešće pregledavaju?

The Green Gown, s 700 posjeta (10% svih pregleda za Thomas Edwin Mostyn). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.

Koliko puta je Thomas Edwin Mostyn tražen na WikiOO.org?

6.800 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 na stranici umjetnika i 6.300 na stranicama djela.

Na kojim uređajima se pretražuje Thomas Edwin Mostyn?

Thomas Edwin Mostyn je tražen na računala (84%),telefoni (15%) i tableti (1%); računala čine 84% pretraživanja.

Koje djela Thomas Edwin Mostyn čitatelji preferiraju?

Tamni tonovi (Paleta boja): 21% posjeta, nasuprot 7% kataloga.