Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Vincenzo Vela na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Vincenzo Vela: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Vincenzo Vela u bazi podataka WikiOO.org bilo je The Victims of Labour: 200 posjeta, što iznosi 17% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi The Glag-Bearer, Monument to the Sardinian Army i Funerary Monument of Antonio Rosmini. Stranice o umjetniku Vincenzo Vela posjećene su 1.500 puta: 500 puta na profilu umjetnika i 1.000 puta na zapisima pojedinačnih djela. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 1.500 posjeta. Čitatelji konzumiraju Ujednačena paleta boja (Harmonija boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 75% posjeta nasuprot 55% djela.
9 najtraženijih djela umjetnika Vincenzo Vela
Djela umjetnika Vincenzo Vela rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
-
1
The Victims of Labour
200 posjeta · 16,7%
-
2
The Glag-Bearer, Monument to the Sardinian Army
200 posjeta · 16,7%
-
3
Funerary Monument of Antonio Rosmini
200 posjeta · 16,7%
-
4
Bust of Torquato Tasso
100 posjeta · 8,3%
-
5
Bust of the dancer Boschetti
100 posjeta · 8,3%
-
6
Desolation
100 posjeta · 8,3%
-
7
Minerva - The Goddess of Science
100 posjeta · 8,3%
-
8
Spartacus
100 posjeta · 8,3%
-
9
Spartacus, 1847
100 posjeta · 8,3%
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Vincenzo Vela?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 1.000 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Vincenzo Vela?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Vincenzo Vela čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 3,2% | 8,3% |
| Meka sjena | 16,1% | 8,3% |
| Blaga luminancija | 25,8% | 33,3% |
| Svijetla ravnoteža | 16,1% | 0,0% |
| Sjajan | 38,7% | 50,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 67,7% | 83,3% |
| Suptilne boje | 32,3% | 16,7% |
| Uravnotežena mekoća | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 96,8% | 100,0% |
| Uravnoteženo | 3,2% | 0,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 48,4% | 50,0% |
| Nježan | 6,5% | 0,0% |
| Uravnotežen | 3,2% | 16,7% |
| Upečatljiv | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 41,9% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 3,2% | 8,3% |
| Uravnotežena harmonija | 3,2% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 38,7% | 16,7% |
| Ujednačena paleta boja | 54,8% | 75,0% |
Koji se radovi Vincenzo Vela najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bust of Tommaso Calosso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of Torquato Tasso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Three Bathers. Portrait of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spartacus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bust of Christopher Columbus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of the dancer Boschetti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bust of Count Giovanni d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doleful | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of General Henri Dufour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Young Conte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Vincenzo Vela pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Vincenzo Vela i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 200 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 100 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 100 |
Pitanja o čitljivosti Vincenzo Vela
Koji se radovi umjetnika Vincenzo Vela najčešće pregledavaju?
- The Victims of Labour, s 200 posjeta (17% svih pregleda za Vincenzo Vela). Gornji popis rangiranja sadrži 9 djela.
Koliko puta je Vincenzo Vela tražen na WikiOO.org?
- 1.500 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 na stranici umjetnika i 1.000 na stranicama djela.
Koje djela Vincenzo Vela čitatelji preferiraju?
- Ujednačena paleta boja (Harmonija boja): 75% posjeta, nasuprot 55% kataloga.