Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Von Luerzer na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Von Luerzer: statistika u kratkim crtama
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting) je najtraženije djelo umjetnika Von Luerzer: 400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 12% ukupnog broja. Također često pregledano: Lake Chelan, (painting) i Lions, (painting). Ukupno pregleda: 3.400 (400 pregleda umjetničkog profila, 3.000 pregleda djela). Rast od 100% između Ruj. 2026 i Lis. 2026. Vrhunac: Srp. 2026 (3.100 posjeta). Raspodjela uređaja: računala (91%) i telefoni (9%). Uočena preferencija: Blaga luminancija (Luminancija), 59% posjeta za 45% kataloga.
Top 10 djela umjetnika Von Luerzer prema broju pregleda
Rangiranje se temelji na broju pregleda djela WikiOO.org tijekom dvanaest mjeseci, a ne na ocjenama iz kataloga. Prvo mjesto zauzima najčešće pregledano djelo umjetnika Von Luerzer.
-
1
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting)
400 posjeta · 12,5%
-
2
Lake Chelan, (painting)
300 posjeta · 9,4%
-
3
Lions, (painting), 1906
200 posjeta · 6,2%
-
4
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho St. Joe River, (painting)
200 posjeta · 6,2%
-
5
Redwood Forest Fallen Monarch , (painting), 1904
200 posjeta · 6,2%
-
6
Redwood Forest Two Sentinels , (painting), 1904
200 posjeta · 6,2%
-
7
South Dakota Badlands, (painting), 1900
200 posjeta · 6,2%
-
8
Caliverus Grove, (painting), 1905
200 posjeta · 6,2%
-
9
Waterfall, (painting), 1900
200 posjeta · 6,2%
-
10
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Moonrise Over Lead Colored Coeur d'Alene River, (painting)
200 posjeta · 6,2%
Koliki je mjesečni broj čitatelja za zapis Von Luerzer?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 2.800 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 100 | 100 |
Koliki je mjesečni broj čitatelja djela Von Luerzer?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje kategorije djela Von Luerzer biraju čitatelji?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 4,8% | 3,1% |
| Meka sjena | 40,5% | 21,9% |
| Blaga luminancija | 45,2% | 59,4% |
| Svijetla ravnoteža | 9,5% | 15,6% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 97,6% | 100,0% |
| Suptilne boje | 2,4% | 0,0% |
| Uravnotežena mekoća | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 100,0% | 100,0% |
| Uravnoteženo | 0,0% | 0,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 9,5% | 18,8% |
| Uravnotežen | 11,9% | 0,0% |
| Upečatljiv | 35,7% | 46,9% |
| Izjava | 42,9% | 34,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 4,8% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 35,7% | 40,6% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 50,0% |
| Ujednačena paleta boja | 9,5% | 9,4% |
Kako su najtraženija djela umjetnika Von Luerzer raspoređena tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panorama of Lake Coeur d'Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cabinet Gorge, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Woods, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Scene with Elk in Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| (Rocky Creek and Observatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolith, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Rocks, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caliverus Grove, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Cliffs, (paintin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pretražuje li se Von Luerzer putem telefona ili računala?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.100 | 91,2% |
| telefoni | 300 | 8,8% |
Kakva je raspodjela čitatelja Von Luerzer prema jeziku?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 100,0% |
Koliki je dnevni broj čitatelja za Von Luerzer, uključujući i prognozu?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 200 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Von Luerzer: često postavljana pitanja
Koje je najtraženije djelo umjetnika Von Luerzer?
- Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting): 400 posjeta, 12% upita. Lista obuhvaća do 10. mjesta.
Kolika je čitalnost za Von Luerzer?
- 3.400 posjeta u dvanaest mjeseci (400 posjeta stranici umjetnika, 3.000 posjeta djela).
Pretražuje li se Von Luerzer češće putem mobitela ili računala?
- Konsultacije su podijeljene na računala (91%) i telefoni (9%); računala vodi s 91%.
Preferiraju li čitatelji određenu kategoriju djela umjetnika Von Luerzer?
- Da, Blaga luminancija (Luminancija): 59% posjeta za 45% kataloga.