Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mark Gertler oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Mark Gertler: statisztikai összefoglaló
A Portrait of Marjorie Gertler a(z) Mark Gertler legnézettebb műve: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Near Swanage, Dorset és The Dutch Doll. Összes megtekintés: 4 000 (1 100 művészprofil, 2 900 alkotás). 100% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (3 000 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (82%) és telefonok (18%). Megfigyelt preferencia: Sötét tónusú (Színpaletta), a látogatások 50%-e a 26% katalógushoz.
A(z) Mark Gertler legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Mark Gertler legnézttkész műve.
-
1
Portrait of Marjorie Gertler
800 látogatás · 25,0%
-
2
Near Swanage, Dorset
300 látogatás · 9,4%
-
3
The Dutch Doll
200 látogatás · 6,2%
-
4
Still Life With A Bottle Of Benedictine
100 látogatás · 3,1%
-
5
Still Life, Vase With Flowers
100 látogatás · 3,1%
-
6
The Pond At Garsington
100 látogatás · 3,1%
-
7
The Mantilla
100 látogatás · 3,1%
-
8
Portrait Of Dorothy Morland
100 látogatás · 3,1%
-
9
Seashells
100 látogatás · 3,1%
-
10
Musical Bather
100 látogatás · 3,1%
Hány havi olvasószáma van a Mark Gertler felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 2 500 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sze 2026 | 400 | 200 |
Havi hányan olvassák a Mark Gertler műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Mark Gertler művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 38,0% | 25,0% |
| Lágy árnyékok | 34,0% | 56,2% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 12,5% |
| Fényerék egyensúlya | 4,0% | 3,1% |
| Fényes | 4,0% | 3,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 12,0% | 9,4% |
| Finom színtónusú | 34,0% | 28,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,0% | 28,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,0% | 34,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 61,9% | 41,7% |
| Sötét tónusú | 26,2% | 50,0% |
| Semleges tónusok | 9,5% | 4,2% |
| Pasztell színek | 2,4% | 4,2% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,0% | 21,9% |
| Egyensúlyos | 62,0% | 43,8% |
| Élénk | 16,0% | 34,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,0% | 15,6% |
| Lágy | 28,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 9,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 3,1% |
| Kijelentés | 24,0% | 21,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,0% | 15,6% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 9,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 65,6% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 9,4% |
Hogyan alakulnak Mark Gertler legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Marjorie Gertler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Rabbi and Rabbitzin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers In A Jug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The apple woman and her hus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine Dobrée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond At Garsington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples In A Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bokhara Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pool At Garsington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life (winter Cherries) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mark Gertler telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 300 | 82,5% |
| telefonok | 700 | 17,5% |
Hogyan alakul el Mark Gertler olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 300 | 60,0% |
| Német | 100 | 20,0% |
| Orosz | 100 | 20,0% |
Mennyi a Mark Gertler napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 300 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 300 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Mark Gertler: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Mark Gertler-nak?
- Portrait of Marjorie Gertler: 800 megtekintés, a megtekintések 25%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Mark Gertler olvasótábora?
- 4 000 látogatás tizenkét hónapban (1 100 művészoldal, 2 900 alkotás).
Mark Gertler műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (82%) és telefonok (18%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 82% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Mark Gertler műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 50%-át teszi ki a 26% katalógusból.