Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Max Slevogt oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Max Slevogt: a konzultációk adatai
A(z) Max Slevogt művei közül a legkeresettebb a Harness Racing, amely 12 hónap alatt 300 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 11%-át teszi ki. A rangsorban utána Garden in Neu-Cladow és The Garden at Neukastel with the LIbrary áll. A művész profilját 700 alkalommal, a művek oldalait pedig 2 600 alkalommal åpették meg, összesen 3 300 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 67%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 2 700. A látogatók számítógépek (91%), tabletek (6%) és telefonok (3%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 63% esetben választják a Élénk (Színintenzitás) kategóriát, amely a katalógus 48% részét teszi ki.
Max Slevogt: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Max Slevogt műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Harness Racing, 1907
300 látogatás · 11,1%
-
2
Garden in Neu-Cladow, 1912
200 látogatás · 7,4%
-
3
The Garden at Neukastel with the LIbrary, 1930
200 látogatás · 7,4%
-
4
Sailing into Syracuse Harbor, 1914
100 látogatás · 3,7%
-
5
Palatinate Landscape, 1923
100 látogatás · 3,7%
-
6
Spring in the Palatinate, 1910
100 látogatás · 3,7%
-
7
The Country House in Godramstein (West Side), 1911
100 látogatás · 3,7%
-
8
Sailboats on the Alster River in the Evening, 1905
100 látogatás · 3,7%
-
9
Palatinate Landscape - View of the Madenburg, 1924
100 látogatás · 3,7%
-
10
Grape Harvest at Neukastel, 1916
100 látogatás · 3,7%
Mikor olvassák a Max Slevogt rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 700 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor keresik a(z) Max Slevogt műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Max Slevogt alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 71,4% | 81,8% |
| Nyugodt | 21,4% | 9,1% |
| Nosztalgikus | 7,1% | 9,1% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,3% | 3,7% |
| Lágy árnyékok | 22,7% | 14,8% |
| Érezhető fényesség | 36,4% | 40,7% |
| Fényerék egyensúlya | 31,8% | 40,7% |
| Fényes | 6,8% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 9,1% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 22,7% | 18,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 45,5% | 51,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 22,7% | 29,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 46,9% | 47,6% |
| Földszínek | 31,2% | 28,6% |
| Pasztell színek | 12,5% | 14,3% |
| Sötét tónusú | 6,2% | 4,8% |
| Természet | 3,1% | 4,8% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 6,8% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 45,5% | 37,0% |
| Élénk | 47,7% | 63,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,5% | 3,7% |
| Lágy | 13,6% | 3,7% |
| Egyensúlyozott | 20,4% | 29,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,6% | 22,2% |
| Kijelentés | 47,7% | 40,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,4% | 14,8% |
| Lágyan kevert paletta | 9,1% | 7,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,4% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 63,0% |
| Egységes színpaletta | 9,1% | 14,8% |
Melyek Max Slevogt legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grape Harvest at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cherry Harvest, View from H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Palatinát vidéke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing into Syracuse Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Palatinate Landscape - View… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Neukastel wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woodland Hawthorn with Smal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grape Arbor at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Park Landscape in the Palat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Country House in Godramstei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Max Slevogt konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 000 | 90,9% |
| tabletek | 200 | 6,1% |
| telefonok | 100 | 3,0% |
Mely nyelveken keresik Max Slevogt?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Max Slevogt számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
Max Slevogt olvasótábora
Melyik Max Slevogt műve a leggyakrabban megtekintett?
- Harness Racing az első helyen 300 megtekintéssel és 11% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Max Slevogt olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 3 300 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész profilján, 2 600 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Max Slevogt olvasói?
- számítógépek (91%), tabletek (6%) és telefonok (3%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 91%-át teszi ki.
Mely Max Slevogt művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Élénk (Színintenzitás) leírású művek 63% látogatást generálnak a katalógus 48% részére.