Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stuart Davis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Stuart Davis: statisztikai összefoglaló
A Visa 1 a(z) Stuart Davis legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Garage No. 1 és Study for ''Blips and Ifs''. Összes megtekintés: 5 400 (1 100 művészprofil, 4 300 alkotás). 43% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (4 100 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (83%) és telefonok (17%). Megfigyelt preferencia: Nyugodt (Kontraszt), a látogatások 23%-e a 10% katalógushoz.
A(z) Stuart Davis legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Stuart Davis legnézttkész műve.
-
1
Visa 1
300 látogatás · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 látogatás · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 látogatás · 4,3%
-
4
Odol
100 látogatás · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 látogatás · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 látogatás · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 látogatás · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 látogatás · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 látogatás · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 látogatás · 2,1%
Hány havi olvasószáma van a Stuart Davis felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 3 600 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sze 2026 | 400 | 0 |
Havi hányan olvassák a Stuart Davis műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Stuart Davis művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 8,5% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 8,5% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 29,8% |
| Fényerék egyensúlya | 36,0% | 40,4% |
| Fényes | 10,0% | 12,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 28,0% | 21,3% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 12,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,0% | 27,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 34,0% | 34,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 4,3% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 43,2% | 31,7% |
| Földszínek | 22,7% | 31,7% |
| Sötét tónusú | 22,7% | 19,5% |
| Pasztell színek | 9,1% | 9,8% |
| Fémfényű színek | 2,3% | 0,0% |
| Monokróm | 0,0% | 2,4% |
| Természet | 0,0% | 2,4% |
| Meleg tónusú | 0,0% | 2,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 17,0% |
| Egyensúlyos | 38,0% | 34,0% |
| Élénk | 36,0% | 48,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 23,4% |
| Lágy | 10,0% | 12,8% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 6,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 6,4% |
| Kijelentés | 62,0% | 51,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 26,0% | 23,4% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 17,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 12,8% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 27,7% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 19,1% |
Hogyan alakulnak Stuart Davis legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stuart Davis telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 500 | 83,3% |
| telefonok | 900 | 16,7% |
Hogyan alakul el Stuart Davis olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 400 | 100,0% |
Mennyi a Stuart Davis napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Stuart Davis: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Stuart Davis-nak?
- Visa 1: 300 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Stuart Davis olvasótábora?
- 5 400 látogatás tizenkét hónapban (1 100 művészoldal, 4 300 alkotás).
Stuart Davis műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 83% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Stuart Davis műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Nyugodt (Kontraszt): a látogatások 23%-át teszi ki a 10% katalógusból.