რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ალფონს მუხა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ალფონს მუხა: სტატისტიკა მოკლედ
The Allegory of Bosnia Herzegovina ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია ალფონს მუხა-ის შემოქმედებიდან: 2 800 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 7% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: Zodiac და The Moon. ჯამური კონსულტაციები: 34 000 (8 400 ხელოვანის პროფილი, 25 600 ნამუშწაროსი). 273%-იანი ზრდა სექ 2026-სა და ოქტ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (15 700 ნახვარი). ენები: ინგლისური (22%), შვედური (9%) და უკრაინული (9%). ქვეყნები: სამხრეთ კორეა (10%), უკრაინა (9%) და შვედეთი (7%). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (2%). დაფიქსირებული უპირატესობა: ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა), კატალოგის 36%-ის ვიზიტების 49%.
ალფონს მუხა-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის ალფონს მუხა-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
The Allegory of Bosnia Herzegovina
2 800 ნახვა · 7.0%
-
2
Zodiac
2 500 ნახვა · 6.3%
-
3
The Moon
1 100 ნახვა · 2.8%
-
4
Woman in the Wilderness
1 100 ნახვა · 2.8%
-
5
Winter Night
1 000 ნახვა · 2.5%
-
6
Stained-Glass Window in St. Vitus Cathedral
1 000 ნახვა · 2.5%
-
7
Spring Night
1 000 ნახვა · 2.5%
-
8
Nude
1 000 ნახვა · 2.5%
-
9
Lorenzaccio, 1896
800 ნახვა · 2.0%
-
10
Reverie
800 ნახვა · 2.0%
რამდენია ალფონს მუხა-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 700 |
| ივლ 2026 | 1 800 | 13 900 |
| აგვ 2026 | 100 | 1 800 |
| სექ 2026 | 1 300 | 2 000 |
| ოქტ 2026 | 5 100 | 7 200 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს ალფონს მუხა-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ალფონს მუხა-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ელეგანტური | 29.2% | 35.7% |
| ეთერული | 41.7% | 33.2% |
| რომანტიკული | 25.0% | 22.6% |
| დრამატული | 0.0% | 3.0% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 3.0% |
| მშვიდი და სულიერი | 4.2% | 2.4% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 69.6% | 52.9% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 8.7% | 11.8% |
| იდუმდენი | 0.0% | 12.1% |
| მელანქოლიური | 8.7% | 9.0% |
| მშვიდი | 4.3% | 5.3% |
| დრამატული | 0.0% | 3.1% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 2.5% |
| დაფიქრებითი | 4.3% | 1.9% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.0% | 10.3% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 17.8% |
| რბილი განათება | 26.0% | 35.3% |
| ნათელი ბალანსი | 40.0% | 31.8% |
| ნათელი | 0.0% | 4.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 14.0% | 2.8% |
| ნაზი ფერები | 16.0% | 23.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 30.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 46.0% | 42.6% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 1.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 48.9% | 47.3% |
| მუქი | 20.0% | 23.1% |
| ნეიტრალური ტონები | 24.4% | 20.8% |
| პასტელური ფერები | 2.2% | 6.8% |
| თბილი | 2.2% | 1.1% |
| ბუნება | 2.2% | 0.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 12.0% | 3.0% |
| ბალანსირებული | 36.0% | 49.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 52.0% | 47.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 11.5% |
| რბილი | 20.0% | 20.8% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 10.3% |
| მკვეთრი | 22.0% | 27.3% |
| განცხადება | 30.0% | 30.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.0% | 5.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 5.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 6.0% | 3.8% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 56.0% | 61.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 24.0% | 24.1% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული ალფონს მუხა-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 600 |
| The Apotheosis of the Slavs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Stained-Glass Window in St.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bieres de la Meuse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Salammbô | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Amethyst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Czech Heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| evening reverie - nocturnal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Radiance of the Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
ალფონს მუხა-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 24 800 | 72.9% |
| სმარტფონები | 8 400 | 24.7% |
| ტაბლეტები | 800 | 2.4% |
როგორ არის გადანაწილებული ალფონს მუხა-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 1 500 | 21.7% |
| შვედური | 600 | 8.7% |
| უკრაინული | 600 | 8.7% |
| იაპონური | 400 | 5.8% |
| კორეული | 400 | 5.8% |
| ბულგარული | 300 | 4.3% |
| ესპანური | 300 | 4.3% |
| იტალიური | 300 | 4.3% |
| პორტუგალიური | 300 | 4.3% |
| რუსული | 300 | 4.3% |
რა არის ალფონს მუხა-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 1 600 |
| პარ 16 ოქტ | 500 |
| შაბ 17 ოქტ | 400 |
| კვრ 18 ოქტ | 1 000 |
| ორშ 19 ოქტ | 800 |
| სამ 20 ოქტ | 200 |
| ოთხ 21 ოქტ | 1 300 |
| ხუთ 22 ოქტ | 1 300 |
| პარ 23 ოქტ | 600 |
| შაბ 24 ოქტ | 800 |
| კვრ 25 ოქტ | 1 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 1 400 |
| სამ 27 ოქტ | 700 |
| ოთხ 28 ოქტ | 1 200 |
| ხუთ 29 ოქტ | 1 100 |
| პარ 30 ოქტ | 2 900 |
| შაბ 31 ოქტ | 1 000 |
| კვრ 1 ნოე | 1 800 |
| ორშ 2 ნოე | 4 500 |
| სამ 3 ნოე | 2 300 |
| ოთხ 4 ნოე | 500 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 2 600 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 2 600 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 2 500 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 4 400 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 2 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 2 000 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 3 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 3 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 1 700 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 3 000 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 5 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 2 400 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 2 300 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 3 400 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 3 400 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 1 900 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 3 300 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 5 800 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 2 700 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 2 600 |
ალფონს მუხა: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის ალფონს მუხა-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- The Allegory of Bosnia Herzegovina: 2 800 ნახვა, 7% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის ალფონს მუხა-ის მკითხველი аудиტორია?
- 34 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში (8 400 ხელოვანის გვერდი, 25 600 ნამუშწაროს).
ალფონს მუხა-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (2%)-ად; ლიდერს იკავებს კომპიუტერები 73%-ით.
ალფონს მუხა-ის სანახულებებისათვის რომელი ენები გამოიყენება?
- ინგლისური (22%), შვედური (9%) და უკრაინული (9%); ლიდერობს ინგლისური 22%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი ალფონს მუხა-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა): 49% ვიზიტებისგან 36%-ის კატალოგში.