რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ანნიბალე კარრაში გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ანნიბალე კარრაში: სტატისტიკა მოკლედ
ჰერაქლის არჩევანი ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია ანნიბალე კარრაში-ის შემოქმედებიდან: 3 100 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 12% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: The Galleria Farnese და მდინარის სურათი. ჯამური კონსულტაციები: 26 000 (3 500 ხელოვანის პროფილი, 22 500 ნამუშწაროსი). 50%-იანი ზრდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (19 300 ნახვარი). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (88%), სმარტფონები (10%) და ტაბლეტები (2%). დაფიქსირებული უპირატესობა: დრამატული (ემოციური ტონი), კატალოგის 0%-ის ვიზიტების 23%.
ანნიბალე კარრაში-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის ანნიბალე კარრაში-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
ჰერაქლის არჩევანი, 1596
3 100 ნახვა · 11.7%
-
2
The Galleria Farnese, 1597
1 000 ნახვა · 3.8%
-
3
მდინარის სურათი, 1589
800 ნახვა · 3.0%
-
4
Venus with a Satyr and Cupids, 1588
700 ნახვა · 2.6%
-
5
Hercules at the Crossroads, 1596
700 ნახვა · 2.6%
-
6
Triumph of Bacchus and Ariadne, 1597
700 ნახვა · 2.6%
-
7
The Cyclops Polyphemus, 1595
700 ნახვა · 2.6%
-
8
Two Children Teasing a Cat, 1588
600 ნახვა · 2.3%
-
9
The Temptation of St Anthony Abbot, 1597
600 ნახვა · 2.3%
-
10
The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist
600 ნახვა · 2.3%
რამდენია ანნიბალე კარრაში-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 1 700 |
| ივლ 2026 | 1 900 | 17 400 |
| აგვ 2026 | 400 | 1 600 |
| სექ 2026 | 1 200 | 1 800 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს ანნიბალე კარრაში-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ანნიბალე კარრაში-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 40.0% | 50.5% |
| ელეგანტური | 6.7% | 15.3% |
| მშვიდი და სულიერი | 13.3% | 11.7% |
| მშვიდი და რბილი | 20.0% | 8.2% |
| რომანტიკული | 0.0% | 9.7% |
| კლასიკური სტილი | 13.3% | 2.5% |
| ეთერული | 6.7% | 1.0% |
| მიწისფეროვანი | 0.0% | 0.5% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 0.0% | 23.5% |
| მელანქოლიური | 20.0% | 19.4% |
| დაფიქრებითი | 20.0% | 12.8% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 26.7% | 10.2% |
| რომანტიკული | 0.0% | 9.7% |
| იდუმდენი | 13.3% | 5.1% |
| სულიერი | 6.7% | 5.6% |
| აღმაბამედელი | 0.0% | 3.6% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 46.0% | 39.9% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 27.8% |
| რბილი განათება | 14.0% | 22.2% |
| ნათელი ბალანსი | 14.0% | 8.3% |
| ნათელი | 2.0% | 1.9% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 15.4% |
| ნაზი ფერები | 44.0% | 59.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 20.0% | 24.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 0.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 77.5% | 77.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 17.5% | 12.8% |
| მონოქრომული | 2.5% | 5.8% |
| პასტელური ფერები | 0.0% | 3.1% |
| მუქი | 2.5% | 0.4% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 52.0% | 40.6% |
| ბალანსირებული | 42.0% | 54.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 4.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 20.0% | 16.2% |
| რბილი | 20.0% | 12.0% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 5.6% |
| მკვეთრი | 16.0% | 29.3% |
| განცხადება | 38.0% | 36.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 7.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 9.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 15.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 48.0% | 51.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 28.0% | 16.2% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული ანნიბალე კარრაში-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჰერაქლის არჩევანი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 2 100 | 200 | 100 |
| მდინარის სურათი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 100 |
| The Burial of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Pietà with St Francis and M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mocking of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| მებაღა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 |
| Venus with a Satyr and Cupi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 100 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lamentation of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
ანნიბალე კარრაში-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 22 900 | 88.1% |
| სმარტფონები | 2 700 | 10.4% |
| ტაბლეტები | 400 | 1.5% |
როგორ არის გადანაწილებული ანნიბალე კარრაში-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| Chinese | 300 | 25.0% |
| ხორვატიული | 200 | 16.7% |
| გერმანული | 100 | 8.3% |
| ესპანური | 100 | 8.3% |
| ფრანგული | 100 | 8.3% |
| იაპონური | 100 | 8.3% |
| კორეული | 100 | 8.3% |
| პორტუგალიური | 100 | 8.3% |
| უკრაინული | 100 | 8.3% |
რა არის ანნიბალე კარრაში-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 200 |
| ორშ 28 სექ | 400 |
| სამ 29 სექ | 1 000 |
| ოთხ 30 სექ | 900 |
| ხუთ 1 ოქტ | 1 000 |
| პარ 2 ოქტ | 300 |
| შაბ 3 ოქტ | 400 |
| კვრ 4 ოქტ | 300 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 300 |
| ოთხ 7 ოქტ | 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 600 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 100 |
| კვრ 11 ოქტ | 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 400 |
| სამ 13 ოქტ | 500 |
| ოთხ 14 ოქტ | 400 |
| ხუთ 15 ოქტ | 500 |
| პარ 16 ოქტ | 400 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
ანნიბალე კარრაში: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის ანნიბალე კარრაში-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- ჰერაქლის არჩევანი: 3 100 ნახვა, 12% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის ანნიბალე კარრაში-ის მკითხველი аудиტორია?
- 26 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში (3 500 ხელოვანის გვერდი, 22 500 ნამუშწაროს).
ანნიბალე კარრაში-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა კომპიუტერები (88%), სმარტფონები (10%) და ტაბლეტები (2%)-ად; ლიდერს იკავებს კომპიუტერები 88%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი ანნიბალე კარრაში-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, დრამატული (ემოციური ტონი): 23% ვიზიტებისგან 0%-ის კატალოგში.