რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის არტურ დევისი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
არტურ დევისი: რას მიუთითებს კონსულტაციები
არტურ დევისი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Dances - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 500 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 2%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს The Myth of Persephone და მწყვიერი წყლის ხილება. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 1 600-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 20 500-ჯერ, სულ 22 100-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 27%-ით შემცირდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 18 800. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (94%), სმარტფონები (5%) და ტაბლეტები (0%)-ზე ნახულობენ. მستავრები მშვიდი და დამამშვიდებელი (ემოციური ტონი)-ს ირჩევენ სტუმრობების 30%-ში, რაც კატალოგის 0%-ს შეადგენს.
არტურ დევისი: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს არტურ დევისი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Dances, 1914
500 ნახვა · 2.3%
-
2
The Myth of Persephone, 1900
500 ნახვა · 2.3%
-
3
მწყვიერი წყლის ხილება
500 ნახვა · 2.3%
-
4
Many Waters, 1905
400 ნახვა · 1.8%
-
5
The Flood, 1903
400 ნახვა · 1.8%
-
6
On the Cliffs, 1898
400 ნახვა · 1.8%
-
7
Four Figures, 1911
400 ნახვა · 1.8%
-
8
Matese Mountains, 1927
400 ნახვა · 1.8%
-
9
Autumn Woods
400 ნახვა · 1.8%
-
10
Dances
400 ნახვა · 1.8%
როდის მოითხოვეს არტურ დევისი-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 1 300 |
| ივლ 2026 | 1 200 | 17 600 |
| აგვ 2026 | 200 | 900 |
| სექ 2026 | 100 | 700 |
არტურ დევისი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা არტურ დევისი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ეთერული | 100.0% | 20.4% |
| რომანტიკული | 0.0% | 22.7% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 18.2% |
| მისტიკური | 0.0% | 13.6% |
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 9.1% |
| დრამატული | 0.0% | 9.1% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 4.5% |
| თამამი და მხიარული | 0.0% | 2.3% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 29.5% |
| იდუმდენი | 100.0% | 15.9% |
| ენერგიული და დინამიკური | 0.0% | 13.6% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 11.4% |
| დრამატული | 0.0% | 9.1% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 9.1% |
| თამამი და მხიარული | 0.0% | 4.5% |
| რომანტიკული | 0.0% | 4.5% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.0% | 9.7% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 28.1% |
| რბილი განათება | 38.0% | 29.9% |
| ნათელი ბალანსი | 22.0% | 24.4% |
| ნათელი | 6.0% | 7.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 54.0% | 62.2% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 16.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.0% | 13.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 7.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 46.9% | 54.5% |
| მიწისფეროვანი | 28.1% | 27.3% |
| მუქი | 9.4% | 9.7% |
| მონოქრომული | 12.5% | 7.8% |
| პასტელური ფერები | 3.1% | 0.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 56.0% | 55.3% |
| ბალანსირებული | 34.0% | 34.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 10.6% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 30.0% | 25.8% |
| რბილი | 10.0% | 13.8% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 6.5% |
| მკვეთრი | 14.0% | 18.9% |
| განცხადება | 36.0% | 35.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.0% | 15.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 11.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 6.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 22.0% | 24.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 52.0% | 42.4% |
რა არის არტურ დევისი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dances | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 |
| Many Waters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Four Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| Children, Dogs and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| On the Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children, Dogs and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Montreal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Dew Drops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evensong | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Montreal in Canad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
რა არის არტურ დევისი-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 20 800 | 94.1% |
| სმარტფონები | 1 200 | 5.4% |
| ტაბლეტები | 100 | 0.5% |
რა ენებზე ეძებენ არტურ დევისი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 100 | 100.0% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში არტურ დევისი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 300 |
| ოთხ 7 ოქტ | 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 100 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 200 |
| ოთხ 14 ოქტ | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
არტურ დევისი-ის მკითხველთა შესახებ
არტურ დევისი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Dances პირველია, 500 ნახვით და 2% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია არტურ დევისი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 22 100 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 600 ხელოვანის გვერდზე, 20 500 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ არტურ დევისი-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (94%), სმარტფონები (5%) და ტაბლეტები (0%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 94%-ს.
არტურ დევისი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- მშვიდი და დამამშვიდებელი (ემოციური ტონი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და დამამშვიდებელი-ს (ემოციური ტონი), იღებენ 30%-ს ვიზიტებს კატალოგის 0%-ის წილში.