რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის დენი მორის გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
დენი მორის: რას მიუთითებს კონსულტაციები
დენი მორის-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - მუზები - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 4 800 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 33%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 და Bathers at Port-Blanc. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 2 300-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 13 900-ჯერ, სულ 16 200-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 21%-ით გაიზარდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 9 500. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (65%), სმარტფონები (32%) და ტაბლეტები (2%)-ზე ნახულობენ. მستავრები იდუმდენი (ემოციური ტონი)-ს ირჩევენ სტუმრობების 58%-ში, რაც კატალოგის 0%-ს შეადგენს.
დენი მორის: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს დენი მორის-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
მუზები, 1893
4 800 ნახვა · 33.3%
-
2
La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913
900 ნახვა · 6.2%
-
3
Bathers at Port-Blanc, 1925
600 ნახვა · 4.2%
-
4
Le Pardon du Folgoët, 1930
400 ნახვა · 2.8%
-
5
Bacchus and Ariadne, 1907
400 ნახვა · 2.8%
-
6
The Annunciation under the Arch with Lilies, 1913
400 ნახვა · 2.8%
-
7
Les arbres verts Les hêtres de Kerduel Paysage aux arbres verts
400 ნახვა · 2.8%
-
8
Easter Morning or Easter Mystery, 1891
300 ნახვა · 2.1%
-
9
Landscape with Green Trees or Beech Trees in Kerduel, 1893
300 ნახვა · 2.1%
-
10
Au jardin
300 ნახვა · 2.1%
როდის მოითხოვეს დენი მორის-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 300 |
| ივლ 2026 | 1 400 | 8 100 |
| აგვ 2026 | 200 | 2 700 |
| სექ 2026 | 700 | 2 800 |
დენი მორის-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা დენი მორის-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ეთერული | 16.7% | 66.3% |
| მშვიდი და რბილი | 16.7% | 20.5% |
| ნოსტალგიური | 33.3% | 7.2% |
| თამამი და მხიარული | 0.0% | 2.4% |
| რომანტიკული | 16.7% | 1.2% |
| ელეგანტური | 16.7% | 0.0% |
| მისტიკური | 0.0% | 1.2% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 1.2% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| იდუმდენი | 0.0% | 57.8% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 16.9% |
| სულიერი | 16.7% | 10.8% |
| მშვიდი | 16.7% | 7.2% |
| რომანტიკული | 33.3% | 2.4% |
| ნოსტალგიური | 16.7% | 1.2% |
| თამამი და მხიარული | 0.0% | 2.4% |
| დაფიქრებითი | 16.7% | 1.2% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 1.4% |
| რბილი ჩრდილი | 26.0% | 44.4% |
| რბილი განათება | 44.0% | 25.0% |
| ნათელი ბალანსი | 20.0% | 27.1% |
| ნათელი | 2.0% | 2.1% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 10.0% | 4.9% |
| ნაზი ფერები | 38.0% | 63.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.0% | 20.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 20.0% | 10.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.7% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 52.5% | 40.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 30.0% | 43.9% |
| მუქი | 12.5% | 6.1% |
| პასტელური ფერები | 2.5% | 7.3% |
| ბუნება | 2.5% | 1.2% |
| მონოქრომული | 0.0% | 1.2% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 12.0% | 2.8% |
| ბალანსირებული | 56.0% | 81.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 32.0% | 15.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 10.4% |
| რბილი | 28.0% | 23.6% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 7.6% |
| მკვეთრი | 16.0% | 16.0% |
| განცხადება | 28.0% | 42.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 32.0% | 12.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 16.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 44.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 32.0% | 24.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 2.8% |
რა არის დენი მორის-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| მუზები | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 1 600 | 2 000 |
| Homage to Cézanne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child at Le Poul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| La Colonie de Vacances (Sum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 |
| Bathers at Port-Blanc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 |
| The visitation, eremitaget | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| ლამაზი დედოფალი ტურზე | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bretonne dans une barque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Sun on the Corn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
რა არის დენი მორის-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 10 600 | 65.4% |
| სმარტფონები | 5 200 | 32.1% |
| ტაბლეტები | 400 | 2.5% |
რა ენებზე ეძებენ დენი მორის-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 300 | 21.4% |
| ფრანგული | 300 | 21.4% |
| კორეული | 300 | 21.4% |
| არაბული | 100 | 7.1% |
| ესპანური | 100 | 7.1% |
| იაპონური | 100 | 7.1% |
| პოლონური | 100 | 7.1% |
| რუსული | 100 | 7.1% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში დენი მორის-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 700 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 300 |
| ოთხ 7 ოქტ | 200 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 1 100 |
| შაბ 10 ოქტ | 300 |
| კვრ 11 ოქტ | 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 300 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
დენი მორის-ის მკითხველთა შესახებ
დენი მორის-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- მუზები პირველია, 4 800 ნახვით და 33% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია დენი მორის-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 16 200 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 300 ხელოვანის გვერდზე, 13 900 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ დენი მორის-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (65%), სმარტფონები (32%) და ტაბლეტები (2%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 65%-ს.
დენი მორის-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- იდუმდენი (ემოციური ტონი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ იდუმდენი-ს (ემოციური ტონი), იღებენ 58%-ს ვიზიტებს კატალოგის 0%-ის წილში.