რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჯოკო მაზალიჩი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჯოკო მაზალიჩი: რას მიუთითებს კონსულტაციები
ჯოკო მაზალიჩი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Motif from Vranduk - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 200 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 20%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Landscape და Conversation with Flowers. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 1 000-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 1 000-ჯერ, სულ 2 000-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 300%-ით გაიზარდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 1 000. მستავრები ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 70%-ში, რაც კატალოგის 40%-ს შეადგენს.
ჯოკო მაზალიჩი: ყველაზე ხშირად ნახეული 8 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს ჯოკო მაზალიჩი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Motif from Vranduk, 1920
200 ნახვა · 20.0%
-
2
Landscape, 1913
200 ნახვა · 20.0%
-
3
Conversation with Flowers, 1964
100 ნახვა · 10.0%
-
4
Old Town, 1931
100 ნახვა · 10.0%
-
5
Informal Settlement, 1962
100 ნახვა · 10.0%
-
6
Periphery, 1962
100 ნახვა · 10.0%
-
7
In the foothills of Mount Jahorina, 1956
100 ნახვა · 10.0%
-
8
A Heroic End, 1932
100 ნახვა · 10.0%
როდის მოითხოვეს ჯოკო მაზალიჩი-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 800 |
| აგვ 2026 | 0 | 200 |
| სექ 2026 | 800 | 0 |
ჯოკო მაზალიჩი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা ჯოკო მაზალიჩი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 46.2% | 37.5% |
| ნოსტალგიური | 30.8% | 37.5% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 7.7% | 12.5% |
| თამამი და მხიარული | 7.7% | 12.5% |
| კლასიკური სტილი | 7.7% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 38.5% | 62.5% |
| აღმაბამედელი | 15.4% | 25.0% |
| მშვიდი | 15.4% | 0.0% |
| ენერგიული და დინამიკური | 7.7% | 12.5% |
| ნოსტალგიური | 7.7% | 0.0% |
| მძლავრი | 7.7% | 0.0% |
| დაფიქრებითი | 7.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 32.0% | 20.0% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 30.0% |
| რბილი განათება | 36.0% | 30.0% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 20.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 56.0% | 40.0% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 30.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 20.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 10.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 56.2% | 50.0% |
| მონოქრომული | 31.2% | 0.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 6.2% | 33.3% |
| მუქი | 6.2% | 16.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 56.0% | 30.0% |
| ბალანსირებული | 40.0% | 70.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 80.0% | 90.0% |
| რბილი | 16.0% | 10.0% |
| ბალანსირებული | 4.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| განცხადება | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 24.0% | 20.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.0% | 30.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 36.0% | 50.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 4.0% | 0.0% |
რა არის ჯოკო მაზალიჩი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Old Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Diggers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Informal Settlement | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conversation with Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Dependent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gamblers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Doctor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for the Portrait of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The rams | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ ჯოკო მაზალიჩი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 600 | 66.7% |
| ფრანგული | 100 | 11.1% |
| ქართული | 100 | 11.1% |
| სლოვაკური | 100 | 11.1% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში ჯოკო მაზალიჩი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 400 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ჯოკო მაზალიჩი-ის მკითხველთა შესახებ
ჯოკო მაზალიჩი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Motif from Vranduk პირველია, 200 ნახვით და 20% კონსულტაციით. მასზე 8 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია ჯოკო მაზალიჩი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 2 000 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 000 ხელოვანის გვერდზე, 1 000 ნამუშევრებზე.
ჯოკო მაზალიჩი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ბალანსირებული-ს (ფერების ინტენსივობა), იღებენ 70%-ს ვიზიტებს კატალოგის 40%-ის წილში.