რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ედვინ ელისი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ედვინ ელისი: რას მიუთითებს კონსულტაციები
ედვინ ელისი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - The Haven Under The Hill - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 300 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 19%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს The Harbour და Landscape With Peasant. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 400-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 1 300-ჯერ, სულ 1 700-ჯერ. სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 300%-ით გაიზარდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 900. მستავრები დაბალღიანი (ფერების გაჯერებულობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 62%-ში, რაც კატალოგის 28%-ს შეადგენს.
ედვინ ელისი: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს ედვინ ელისი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
The Haven Under The Hill
300 ნახვა · 18.8%
-
2
The Harbour
200 ნახვა · 12.5%
-
3
Landscape With Peasant
200 ნახვა · 12.5%
-
4
Seascape
200 ნახვა · 12.5%
-
5
Landscape And A River
100 ნახვა · 6.2%
-
6
View Of Runswick Bay
100 ნახვა · 6.2%
-
7
Over The Harbour Bar
100 ნახვა · 6.2%
-
8
The Approaching Storm, Whitby
100 ნახვა · 6.2%
-
9
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 ნახვა · 6.2%
-
10
On The South Coast Of England
100 ნახვა · 6.2%
როდის მოითხოვეს ედვინ ელისი-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 200 |
| ივლ 2026 | 200 | 700 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
| ოქტ 2026 | 100 | 300 |
ედვინ ელისი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা ედვინ ელისი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 52.0% | 62.5% |
| ნათელი ბალანსი | 14.0% | 31.2% |
| ნათელი | 2.0% | 6.2% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 28.0% | 62.5% |
| ნაზი ფერები | 42.0% | 25.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 12.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 44.4% | 75.0% |
| მიწისფეროვანი | 50.0% | 25.0% |
| მუქი | 5.6% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 50.0% |
| ბალანსირებული | 56.0% | 43.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 6.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 0.0% |
| რბილი | 10.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 6.2% |
| მკვეთრი | 20.0% | 25.0% |
| განცხადება | 58.0% | 68.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 22.0% | 31.2% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 18.8% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 6.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 36.0% | 31.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 18.0% | 12.5% |
რა არის ედვინ ელისი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Over The Harbour Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lobster catchers flamboro h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penmaenmawr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen And Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| After Three Days Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Approaching Storm, Whit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Conway Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ ედვინ ელისი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 100.0% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში ედვინ ელისი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ედვინ ელისი-ის მკითხველთა შესახებ
ედვინ ელისი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- The Haven Under The Hill პირველია, 300 ნახვით და 19% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია ედვინ ელისი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 1 700 ნახვა თორმეტ თვეში: 400 ხელოვანის გვერდზე, 1 300 ნამუშევრებზე.
ედვინ ელისი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- დაბალღიანი (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ დაბალღიანი-ს (ფერების გაჯერებულობა), იღებენ 62%-ს ვიზიტებს კატალოგის 28%-ის წილში.