რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ეგბერტ فان დერ პოელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ეგბერტ فان დერ პოელი: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო Fire in a Village: 300 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 20% შეადგენს. მას მოსდევს Barnyard Scene და Seashore by Moonlight. ეგბერტ فان დერ პოელი-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 1 800-ჯერ: 500 დოკუმენტში ეგბერტ فان დერ პოელი და 1 300 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 100%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 1 600 ვიზიტს შეადგენდა. მستახლეები მელანქოლიური (ემოციური ტონი)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 71% ვიზიტებისგან 43% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
Fire in a Village
300 ნახვა · 20.0%
-
2
Barnyard Scene, 1658
200 ნახვა · 13.3%
-
3
Seashore by Moonlight, 1660
200 ნახვა · 13.3%
-
4
The Fair, 1661
100 ნახვა · 6.7%
-
5
The Explosion of the Delft Magazine, 1654
100 ნახვა · 6.7%
-
6
UNE MAISON RUSTIQUE
100 ნახვა · 6.7%
-
7
INCENDIE DANS UN VILLAGE
100 ნახვა · 6.7%
-
8
View of Delft after the Explosion of 1654, 1654
100 ნახვა · 6.7%
-
9
Marine effet de lune
100 ნახვა · 6.7%
-
10
Retour de pêche
100 ნახვა · 6.7%
რამდენჯერ ნახულობენ ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 1 200 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 42.9% | 57.1% |
| მიწისფეროვანი | 14.3% | 14.3% |
| ელეგანტური | 14.3% | 14.3% |
| ნოსტალგიური | 14.3% | 14.3% |
| მშვიდი და სულიერი | 14.3% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 42.9% | 71.4% |
| მშვიდი | 14.3% | 14.3% |
| ნოსტალგიური | 14.3% | 14.3% |
| დამამშვიდებელი | 14.3% | 0.0% |
| დაფიქრებითი | 14.3% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 66.0% | 80.0% |
| რბილი ჩრდილი | 14.0% | 6.7% |
| რბილი განათება | 10.0% | 6.7% |
| ნათელი ბალანსი | 6.0% | 6.7% |
| ნათელი | 4.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 50.0% | 60.0% |
| ნაზი ფერები | 34.0% | 33.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 12.0% | 6.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 79.0% | 91.7% |
| ნეიტრალური ტონები | 13.2% | 8.3% |
| მუქი | 5.3% | 0.0% |
| მონოქრომული | 2.6% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 68.0% | 60.0% |
| ბალანსირებული | 30.0% | 40.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 42.0% | 26.7% |
| რბილი | 18.0% | 26.7% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 14.0% | 13.3% |
| განცხადება | 18.0% | 33.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 33.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 33.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 12.0% | 26.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 54.0% | 6.7% |
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fire in a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| PAYSAN DONNANT A MANGER A D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| UNE MAISON RUSTIQUE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| INTERIEUR DE LA GRANGE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pancake Maker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ხათრილის ცერება დელფტის ძვე… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Delft after the Exp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| INCENDIE DANS UN VILLAGE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ ეგბერტ فان დერ პოელი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იტალიური | 200 | 100.0% |
რამდენი კონსულტაციაა ეგბერტ فان დერ პოელი-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- Fire in a Village, 300 ნახვით (20% ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ ეგბერტ فان დერ პოელი-ს WikiOO.org-ზე?
- 1 800 ნახმა თორმეტ თვეში: 500 ხელოვანის გვერდზე და 1 300 ნამუშევრების გვერდებზე.
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- მელანქოლიური (ემოციური ტონი): 71% ვიზიტებისგან, კატალოგის 43%-ის წინააღმდეგ.