რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ერნესტ ჰებერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ერნესტ ჰებერი: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში ერნესტ ჰებერი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო CRESCENZA A LA FENETRE DE LA PRISON: 2 500 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 27% შეადგენს. მას მოსდევს Addolorata და LA LAVANDARA OU JEUNE LAVANDIERE SONGEUSE. ერნესტ ჰებერი-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 10 300-ჯერ: 3 500 დოკუმენტში ერნესტ ჰებერი და 6 800 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 140%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ოქტ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 3 600 ვიზიტს შეადგენდა. კონსულტაცია ტარდება კომპიუტერები (75%), სმარტფონები (23%) და ტაბლეტები (2%)-ზე. მستახლეები მელანქოლიური (ემოციური ტონი)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 43% ვიზიტებისგან 23% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
ერნესტ ჰებერი-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
ერნესტ ჰებერი-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
CRESCENZA A LA FENETRE DE LA PRISON
2 500 ნახვა · 27.2%
-
2
Addolorata
800 ნახვა · 8.7%
-
3
LA LAVANDARA OU JEUNE LAVANDIERE SONGEUSE
400 ნახვა · 4.3%
-
4
ROMA SDEGNATA
400 ნახვა · 4.3%
-
5
Young girls of Ischia
400 ნახვა · 4.3%
-
6
PORTRAIT DE MARIA PUCCI
400 ნახვა · 4.3%
-
7
PORTRAIT DE CATHERINE DU BOUCHAGE, PLUS TARD MME DANIEL OLLIVIER
300 ნახვა · 3.3%
-
8
Peasants at the fountain
200 ნახვა · 2.2%
-
9
PETIT SAVOYARD MONTREUR DE MARMOTTE APPELE ACTUELLEMENT PETIT SAVOYARD ET SON SINGE
200 ნახვა · 2.2%
-
10
LA MALARIA
200 ნახვა · 2.2%
რამდენჯერ ნახულობენ ერნესტ ჰებერი-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 200 |
| ივლ 2026 | 1 400 | 2 000 |
| აგვ 2026 | 200 | 1 300 |
| სექ 2026 | 1 000 | 500 |
| ოქტ 2026 | 800 | 2 800 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ ერნესტ ჰებერი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ერნესტ ჰებერი-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნოსტალგიური | 38.5% | 52.2% |
| დრამატული | 30.8% | 26.1% |
| რომანტიკული | 7.7% | 8.7% |
| მშვიდი და სულიერი | 7.7% | 8.7% |
| ეთერული | 15.4% | 0.0% |
| მისტიკური | 0.0% | 4.3% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 23.1% | 43.5% |
| დაფიქრებითი | 23.1% | 17.4% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 15.4% | 4.3% |
| მძიმე და სევდიანი | 7.7% | 8.7% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 7.7% | 8.7% |
| მშვიდი | 7.7% | 4.3% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 8.7% |
| სულიერი | 7.7% | 4.3% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 32.0% | 35.9% |
| რბილი ჩრდილი | 32.0% | 43.5% |
| რბილი განათება | 24.0% | 19.6% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 1.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 30.0% | 30.4% |
| ნაზი ფერები | 28.0% | 47.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 36.0% | 21.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 80.5% | 87.8% |
| ნეიტრალური ტონები | 14.6% | 11.0% |
| მუქი | 2.4% | 1.2% |
| პასტელური ფერები | 2.4% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 37.0% |
| ბალანსირებული | 50.0% | 58.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 14.0% | 4.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 10.9% |
| რბილი | 30.0% | 9.8% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 8.7% |
| მკვეთრი | 24.0% | 26.1% |
| განცხადება | 30.0% | 44.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 14.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 10.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 4.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 42.0% | 54.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 32.0% | 16.3% |
ერნესტ ჰებერი-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA LAVANDARA OU JEUNE LAVAN… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| ROMA SDEGNATA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| Peasants at the fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Self-portrait at 17 when he… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin of Deliverance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On Guard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PETITE EVE AU PAVOT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA SULAMITE, DIT AUSSI LA F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA MALARIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Oriental dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ერნესტ ჰებერი-ის ნახვისთვის რომელ მოწყობილობებს იყენებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 7 700 | 74.8% |
| სმარტფონები | 2 400 | 23.3% |
| ტაბლეტები | 200 | 1.9% |
რა ენებზე ეძებენ ერნესტ ჰებერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 700 | 53.8% |
| ფრანგული | 400 | 30.8% |
| ესპანური | 100 | 7.7% |
| იტალიური | 100 | 7.7% |
რამდენი კონსულტაციაა ერნესტ ჰებერი-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 300 |
| პარ 16 ოქტ | 200 |
| შაბ 17 ოქტ | 100 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 200 |
| კვრ 25 ოქტ | 200 |
| ორშ 26 ოქტ | 800 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ | 100 |
| პარ 30 ოქტ | 100 |
| შაბ 31 ოქტ | 100 |
| კვრ 1 ნოე | 300 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე | 2 000 |
| ოთხ 4 ნოე | 400 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 1 900 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 2 100 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
ერნესტ ჰებერი-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
ერნესტ ჰებერი-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- CRESCENZA A LA FENETRE DE LA PRISON, 2 500 ნახვით (27% ერნესტ ჰებერი-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ ერნესტ ჰებერი-ს WikiOO.org-ზე?
- 10 300 ნახმა თორმეტ თვეში: 3 500 ხელოვანის გვერდზე და 6 800 ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებზე იკითხება ერნესტ ჰებერი?
- ერნესტ ჰებერი-ს ეძებენ კომპიუტერები (75%), სმარტფონები (23%) და ტაბლეტები (2%)-ზე; კომპიუტერები შემთხვევები შეადგენს კონსულტაციების 75%-ს.
ერნესტ ჰებერი-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- მელანქოლიური (ემოციური ტონი): 43% ვიზიტებისგან, კატალოგის 23%-ის წინააღმდეგ.