რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანსუა ბუშე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრანსუა ბუშე: სტატისტიკა მოკლედ
Bouguereau Song of the Angels ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია ფრანსუა ბუშე-ის შემოქმედებიდან: 1 200 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 4% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: Zenobia Found by Shepherds on the Banks და Diana after the Hunt. ჯამური კონსულტაციები: 28 400 (5 200 ხელოვანის პროფილი, 23 200 ნამუშწაროსი). 167%-იანი ზრდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (18 000 ნახვარი). ენები: კორეული (21%), ესპანური (16%) და იაპონური (12%). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (70%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (6%). დაფიქსირებული უპირატესობა: მუქი (განათების ინტენსივობა), კატალოგის 20%-ის ვიზიტების 35%.
ფრანსუა ბუშე-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის ფრანსუა ბუშე-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
Bouguereau Song of the Angels
1 200 ნახვა · 4.4%
-
2
Zenobia Found by Shepherds on the Banks
1 200 ნახვა · 4.4%
-
3
Diana after the Hunt
1 200 ნახვა · 4.4%
-
4
The Setting of the Sun, 1752
1 100 ნახვა · 4.0%
-
5
შეწყვეტილი ძილი, 1750
1 100 ნახვა · 4.0%
-
6
The Love Letter, 1750
1 100 ნახვა · 4.0%
-
7
Portrait of Marquise de Pompadour
1 100 ნახვა · 4.0%
-
8
Madame de Pompadour (Jeanne-Antoinette Poisson, 1721 - 1764), 1758
900 ნახვა · 3.3%
-
9
The Birth of Venus, 1740
800 ნახვა · 2.9%
-
10
Portrait of Marquise de Pompadour, 1756
700 ნახვა · 2.6%
რამდენია ფრანსუა ბუშე-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 500 |
| ივლ 2026 | 2 400 | 15 600 |
| აგვ 2026 | 800 | 1 900 |
| სექ 2026 | 2 000 | 5 200 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს ფრანსუა ბუშე-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ფრანსუა ბუშე-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 55.0% | 64.5% |
| ელეგანტური | 20.0% | 24.0% |
| ეთერული | 5.0% | 6.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 15.0% | 4.0% |
| დრამატული | 0.0% | 1.0% |
| დახვეწილი და მდიდრული | 5.0% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 50.0% | 52.5% |
| მელანქოლიური | 20.0% | 19.5% |
| ნოსტალგიური | 5.0% | 10.0% |
| მშვიდი | 10.0% | 6.0% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 0.0% | 6.0% |
| აღმაბამედელი | 5.0% | 4.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 10.0% | 0.5% |
| დრამატული | 0.0% | 1.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 35.2% |
| რბილი ჩრდილი | 42.0% | 34.4% |
| რბილი განათება | 26.0% | 26.0% |
| ნათელი ბალანსი | 10.0% | 4.4% |
| ნათელი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 28.0% | 29.3% |
| ნაზი ფერები | 52.0% | 48.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.0% | 22.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 0.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 79.4% | 92.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 14.7% | 7.1% |
| მუქი | 2.9% | 0.6% |
| მონოქრომული | 2.9% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 48.0% | 44.0% |
| ბალანსირებული | 46.0% | 55.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 0.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.0% | 3.7% |
| რბილი | 6.0% | 10.6% |
| ბალანსირებული | 20.0% | 16.5% |
| მკვეთრი | 28.0% | 30.0% |
| განცხადება | 38.0% | 39.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 24.0% | 35.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 22.0% | 12.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 25.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 22.0% | 22.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 14.0% | 4.8% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული ფრანსუა ბუშე-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შეწყვეტილი ძილი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 | 100 |
| The Rape of Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 |
| Angelica and Medoro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Setting of the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 300 |
| Madame de Pompadour (Jeanne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 300 |
| The Toilet of Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Afternoon Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Imaginary Landscape with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Juno Asking Aeolus to Relea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| Bouguereau Song of the Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 |
ფრანსუა ბუშე-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 19 800 | 69.7% |
| სმარტფონები | 7 000 | 24.6% |
| ტაბლეტები | 1 600 | 5.6% |
როგორ არის გადანაწილებული ფრანსუა ბუშე-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კორეული | 900 | 20.9% |
| ესპანური | 700 | 16.3% |
| იაპონური | 500 | 11.6% |
| არაბული | 400 | 9.3% |
| იტალიური | 400 | 9.3% |
| Chinese | 300 | 7.0% |
| ბულგარული | 200 | 4.7% |
| გერმანული | 200 | 4.7% |
| ბერძნული | 200 | 4.7% |
| ხორვატიული | 100 | 2.3% |
რა არის ფრანსუა ბუშე-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 1 100 |
| პარ 25 სექ | 300 |
| შაბ 26 სექ | 300 |
| კვრ 27 სექ | 500 |
| ორშ 28 სექ | 700 |
| სამ 29 სექ | 1 300 |
| ოთხ 30 სექ | 400 |
| ხუთ 1 ოქტ | 300 |
| პარ 2 ოქტ | 500 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 600 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 1 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 1 000 |
| შაბ 10 ოქტ | 800 |
| კვრ 11 ოქტ | 700 |
| ორშ 12 ოქტ | 700 |
| სამ 13 ოქტ | 700 |
| ოთხ 14 ოქტ | 1 300 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
ფრანსუა ბუშე: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის ფრანსუა ბუშე-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Bouguereau Song of the Angels: 1 200 ნახვა, 4% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის ფრანსუა ბუშე-ის მკითხველი аудиტორია?
- 28 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში (5 200 ხელოვანის გვერდი, 23 200 ნამუშწაროს).
ფრანსუა ბუშე-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა კომპიუტერები (70%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (6%)-ად; ლიდერს იკავებს კომპიუტერები 70%-ით.
ფრანსუა ბუშე-ის სანახულებებისათვის რომელი ენები გამოიყენება?
- კორეული (21%), ესპანური (16%) და იაპონური (12%); ლიდერობს კორეული 21%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი ფრანსუა ბუშე-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, მუქი (განათების ინტენსივობა): 35% ვიზიტებისგან 20%-ის კატალოგში.