რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრენკ სტელა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრენკ სტელა: რას მიუთითებს კონსულტაციები
ფრენკ სტელა-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - The Fountain - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 900 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 20%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Darabjerd III და Tahkt-I-Sulayman Variation II. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 3 300-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 2 700-ჯერ, სულ 6 000-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 191%-ით გაიზარდა. სექ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 3 200. კონსულტაციის ენებია ინგლისური (88%), ჩეხური (4%) და იტალიური (2%). მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (53%), სმარტფონები (42%) და ტაბლეტები (5%)-ზე ნახულობენ. მستავრები ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 34%-ში, რაც კატალოგის 17%-ს შეადგენს.
ფრენკ სტელა: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს ფრენკ სტელა-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
The Fountain, 1992
900 ნახვა · 20.5%
-
2
Darabjerd III, 1967
600 ნახვა · 13.6%
-
3
Tahkt-I-Sulayman Variation II, 1969
500 ნახვა · 11.4%
-
4
Hyena Stomp, 1962
400 ნახვა · 9.1%
-
5
მანტენეია II
400 ნახვა · 9.1%
-
6
Untitled (AQZTY3), 1967
300 ნახვა · 6.8%
-
7
Quaqua Attaccati La, 1985
200 ნახვა · 4.5%
-
8
Die Fahne Hoch!, 1959
200 ნახვა · 4.5%
-
9
Marrakech, 1964
200 ნახვა · 4.5%
-
10
Wolfeboro IV, 1966
100 ნახვა · 2.3%
როდის მოითხოვეს ფრენკ სტელა-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 1 500 |
| აგვ 2026 | 300 | 800 |
| სექ 2026 | 2 800 | 400 |
ფრენკ სტელა-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা ფრენკ სტელა-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მინიმალისტური | 66.7% | 59.1% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 11.1% | 18.2% |
| მშვიდი და სულიერი | 11.1% | 18.2% |
| თანამედროვე სტილის | 11.1% | 4.5% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი | 44.4% | 45.5% |
| ენერგიული და დინამიკური | 22.2% | 22.7% |
| დაფიქრებითი | 22.2% | 13.6% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 11.1% | 18.2% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 9.8% | 13.6% |
| რბილი ჩრდილი | 4.9% | 0.0% |
| რბილი განათება | 26.8% | 34.1% |
| ნათელი ბალანსი | 41.5% | 36.4% |
| ნათელი | 17.1% | 15.9% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 34.2% | 15.9% |
| ნაზი ფერები | 17.1% | 34.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 17.1% | 15.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 21.9% | 18.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 9.8% | 15.9% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 44.7% | 33.3% |
| მიწისფეროვანი | 18.4% | 25.6% |
| პასტელური ფერები | 10.5% | 17.9% |
| მუქი | 10.5% | 12.8% |
| მონოქრომული | 7.9% | 2.6% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.6% | 5.1% |
| მეტალისფერი ტონები | 2.6% | 2.6% |
| ბუნება | 2.6% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 29.3% | 13.6% |
| ბალანსირებული | 34.2% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 36.6% | 36.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.2% | 2.3% |
| რბილი | 17.1% | 29.5% |
| ბალანსირებული | 2.4% | 0.0% |
| მკვეთრი | 12.2% | 20.4% |
| განცხადება | 56.1% | 47.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 53.7% | 50.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.6% | 29.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 9.8% | 4.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 12.2% | 13.6% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 9.8% | 2.3% |
რა არის ფრენკ სტელა-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gran Cairo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hyena Stomp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Basra Gate III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Fahne Hoch! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Marriage of Reason and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| მანტენეია II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 |
| Shoubeegi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacramento Mall Proposal #4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ფრენკ სტელა-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 200 | 53.3% |
| სმარტფონები | 2 500 | 41.7% |
| ტაბლეტები | 300 | 5.0% |
რა ენებზე ეძებენ ფრენკ სტელა-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 4 300 | 87.8% |
| ჩეხური | 200 | 4.1% |
| იტალიური | 100 | 2.0% |
| პოლონური | 100 | 2.0% |
| პორტუგალიური | 100 | 2.0% |
| რუსული | 100 | 2.0% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში ფრენკ სტელა-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 200 |
| ხუთ 24 სექ | 700 |
| პარ 25 სექ | 400 |
| შაბ 26 სექ | 200 |
| კვრ 27 სექ | 800 |
| ორშ 28 სექ | 600 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 600 |
| ხუთ 1 ოქტ | 400 |
| პარ 2 ოქტ | 300 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 900 |
| სამ 6 ოქტ | 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 600 |
| ხუთ 8 ოქტ | 200 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 200 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
ფრენკ სტელა-ის მკითხველთა შესახებ
ფრენკ სტელა-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- The Fountain პირველია, 900 ნახვით და 20% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია ფრენკ სტელა-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 6 000 ნახვა თორმეტ თვეში: 3 300 ხელოვანის გვერდზე, 2 700 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ ფრენკ სტელა-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (53%), სმარტფონები (42%) და ტაბლეტები (5%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 53%-ს.
რა ენებზე იკითხავენ ფრენკ სტელა-ის მკითხველი?
- ინგლისური (88%), ჩეხური (4%) და იტალიური (2%); ინგლისური covers 88%.
ფრენკ სტელა-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ნაზი ფერები-ს (ფერების გაჯერებულობა), იღებენ 34%-ს ვიზიტებს კატალოგის 17%-ის წილში.