რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანც კლაინი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრანც კლაინი: სტატისტიკა მოკლედ
Mahoning ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია ფრანც კლაინი-ის შემოქმედებიდან: 2 200 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 46% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: Nijinsky და Kitzker. ჯამური კონსულტაციები: 3 900 (1 000 ხელოვანის პროფილი, 2 900 ნამუშწაროსი). 275%-იანი ზრდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (2 000 ნახვარი). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (56%) და სმარტფონები (44%). დაფიქსირებული უპირატესობა: მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა), კატალოგის 51%-ის ვიზიტების 83%.
ფრანც კლაინი-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის ფრანც კლაინი-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
Mahoning, 1956
2 200 ნახვა · 45.8%
-
2
Nijinsky, 1940
400 ნახვა · 8.3%
-
3
Kitzker, 1946
300 ნახვა · 6.2%
-
4
Study for "Flanders", 1961
300 ნახვა · 6.2%
-
5
Black, White, and Gray, 1959
300 ნახვა · 6.2%
-
6
Palmerton, Pa, 1941
200 ნახვა · 4.2%
-
7
Untitled, 1948
200 ნახვა · 4.2%
-
8
Blueberry Eyes, 1960
100 ნახვა · 2.1%
-
9
Zinc Yellow, 1959
100 ნახვა · 2.1%
-
10
Untitled, 1956
100 ნახვა · 2.1%
რამდენია ფრანც კლაინი-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 1 500 |
| აგვ 2026 | 0 | 400 |
| სექ 2026 | 500 | 1 000 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს ფრანც კლაინი-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ფრანც კლაინი-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 13.5% | 18.8% |
| რბილი ჩრდილი | 29.7% | 20.8% |
| რბილი განათება | 27.0% | 50.0% |
| ნათელი ბალანსი | 24.3% | 8.3% |
| ნათელი | 5.4% | 2.1% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 51.3% | 77.1% |
| ნაზი ფერები | 13.5% | 8.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 10.8% | 4.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 24.3% | 10.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 37.0% | 55.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 33.3% | 20.0% |
| მუქი | 25.9% | 20.0% |
| პასტელური ფერები | 3.7% | 5.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 51.3% | 83.3% |
| ბალანსირებული | 27.0% | 6.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 21.6% | 10.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 5.4% | 0.0% |
| რბილი | 13.5% | 12.5% |
| ბალანსირებული | 2.7% | 4.2% |
| მკვეთრი | 18.9% | 10.4% |
| განცხადება | 59.5% | 72.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 16.2% | 20.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 13.5% | 6.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.1% | 10.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 29.7% | 8.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 32.4% | 54.2% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული ფრანც კლაინი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Black, White, and Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mahoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Zinc Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blueberry Eyes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Painting number | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Delaware Gap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
ფრანც კლაინი-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 200 | 56.4% |
| სმარტფონები | 1 700 | 43.6% |
როგორ არის გადანაწილებული ფრანც კლაინი-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იტალიური | 700 | 63.6% |
| ჩეხური | 200 | 18.2% |
| ინგლისური | 100 | 9.1% |
| სლოვაკური | 100 | 9.1% |
რა არის ფრანც კლაინი-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 600 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 300 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 500 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 200 |
| სამ 13 ოქტ | 400 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
ფრანც კლაინი: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის ფრანც კლაინი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Mahoning: 2 200 ნახვა, 46% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის ფრანც კლაინი-ის მკითხველი аудиტორია?
- 3 900 ვიზიტი თორმეტ თვეში (1 000 ხელოვანის გვერდი, 2 900 ნამუშწაროს).
ფრანც კლაინი-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა კომპიუტერები (56%) და სმარტფონები (44%)-ად; ლიდერს იკავებს კომპიუტერები 56%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი ფრანც კლაინი-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა): 83% ვიზიტებისგან 51%-ის კატალოგში.