რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის George Shaw გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
George Shaw: სტატისტიკა მოკლედ
Scenes from the Passion The Blossomiest Blossom ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია George Shaw-ის შემოქმედებიდან: 200 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 67% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: Scenes from the Passion The Path to Pepys Corner. ჯამური კონსულტაციები: 800 (700 ხელოვანის პროფილი, 100 ნამუშწაროსი). 100%-იანი ზრდა აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (400 ნახვარი). დაფიქსირებული უპირატესობა: რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია), კატალოგის 21%-ის ვიზიტების 67%.
George Shaw-ის 2 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის George Shaw-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
რამდენია George Shaw-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 0 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 100 | 100 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს George Shaw-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
George Shaw-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 7.1% | 33.3% |
| რბილი ჩრდილი | 35.7% | 66.7% |
| რბილი განათება | 57.1% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 28.6% | 33.3% |
| ნაზი ფერები | 50.0% | 66.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 21.4% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 57.1% | 100.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 28.6% | 0.0% |
| მუქი | 14.3% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 35.7% | 33.3% |
| ბალანსირებული | 57.1% | 66.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 7.1% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 21.4% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 7.1% | 0.0% |
| მკვეთრი | 28.6% | 33.3% |
| განცხადება | 42.9% | 66.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 35.7% | 33.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 21.4% | 66.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.3% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 21.4% | 0.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 7.1% | 0.0% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული George Shaw-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scenes from the Passion The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Passion (Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ash Wednesday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Passion Tile Hill Socia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Passion The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Scenes from the Passion Late | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Passion Late | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Passion Number 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dartmoor, Devon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Passion The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
როგორ არის გადანაწილებული George Shaw-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 100.0% |
რა არის George Shaw-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 400 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
George Shaw: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის George Shaw-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Scenes from the Passion The Blossomiest Blossom: 200 ნახვა, 67% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 2 ადგილს.
რა არის George Shaw-ის მკითხველი аудиტორია?
- 800 ვიზიტი თორმეტ თვეში (700 ხელოვანის გვერდი, 100 ნამუშწაროს).
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი George Shaw-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 67% ვიზიტებისგან 21%-ის კატალოგში.