რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟორჟ ლემენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჟორჟ ლემენი: სტატისტიკა მოკლედ
Heyst No. 3: High Tide ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია ჟორჟ ლემენი-ის შემოქმედებიდან: 400 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 9% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: Autumn და The Nap. ჯამური კონსულტაციები: 5 400 (1 000 ხელოვანის პროფილი, 4 400 ნამუშწაროსი). 80%-ით შემცირება აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (3 900 ნახვარი). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (87%) და სმარტფონები (13%). დაფიქსირებული უპირატესობა: ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია), კატალოგის 16%-ის ვიზიტების 28%.
ჟორჟ ლემენი-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის ჟორჟ ლემენი-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
Heyst No. 3: High Tide, 1891
400 ნახვა · 8.7%
-
2
Autumn
400 ნახვა · 8.7%
-
3
The Nap, 1906
300 ნახვა · 6.5%
-
4
Little Pierre 1
300 ნახვა · 6.5%
-
5
Family Gathering in Saint-Idesbald, 1910
200 ნახვა · 4.3%
-
6
Flowers and Apples, 1909
200 ნახვა · 4.3%
-
7
Sleep, 1900
200 ნახვა · 4.3%
-
8
Self Portrait 3
200 ნახვა · 4.3%
-
9
View of the Thames
200 ნახვა · 4.3%
-
10
Courbevoie. Factories by Moonlight
200 ნახვა · 4.3%
რამდენია ჟორჟ ლემენი-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 300 |
| ივლ 2026 | 700 | 3 200 |
| აგვ 2026 | 300 | 700 |
| სექ 2026 | 0 | 200 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს ჟორჟ ლემენი-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ჟორჟ ლემენი-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.0% | 10.9% |
| რბილი ჩრდილი | 58.0% | 56.5% |
| რბილი განათება | 20.0% | 19.6% |
| ნათელი ბალანსი | 10.0% | 10.9% |
| ნათელი | 0.0% | 2.2% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 10.0% | 13.0% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 13.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.0% | 32.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 32.0% | 37.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 4.3% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 54.2% | 44.4% |
| მუქი | 35.4% | 42.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 10.4% | 13.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 18.0% | 17.4% |
| ბალანსირებული | 48.0% | 39.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 34.0% | 43.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.0% | 6.5% |
| რბილი | 22.0% | 21.7% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 8.7% |
| მკვეთრი | 38.0% | 47.8% |
| განცხადება | 18.0% | 15.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 12.0% | 6.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 8.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 15.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 48.0% | 41.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 16.0% | 28.3% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული ჟორჟ ლემენი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Serrys Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Large Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames. the Elevator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Two Sisters or The Serr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Seated in an In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carousel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Milliner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ჟორჟ ლემენი-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 700 | 87.0% |
| სმარტფონები | 700 | 13.0% |
როგორ არის გადანაწილებული ჟორჟ ლემენი-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რა არის ჟორჟ ლემენი-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ჟორჟ ლემენი: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის ჟორჟ ლემენი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Heyst No. 3: High Tide: 400 ნახვა, 9% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის ჟორჟ ლემენი-ის მკითხველი аудиტორია?
- 5 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში (1 000 ხელოვანის გვერდი, 4 400 ნამუშწაროს).
ჟორჟ ლემენი-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა კომპიუტერები (87%) და სმარტფონები (13%)-ად; ლიდერს იკავებს კომპიუტერები 87%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი ჟორჟ ლემენი-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 28% ვიზიტებისგან 16%-ის კატალოგში.