რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟორჟ რულო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჟორჟ რულო: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში ჟორჟ რულო-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო Head of Christ: 1 900 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 11% შეადგენს. მას მოსდევს The old king და Sainte face, Vatican museum. ჟორჟ რულო-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 13 300-ჯერ: 4 100 დოკუმენტში ჟორჟ რულო და 9 200 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 29%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 9 100 ვიზიტს შეადგენდა. კონსულტაცია ტარდება კომპიუტერები (79%), სმარტფონები (17%) და ტაბლეტები (5%)-ზე. მستახლეები მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 88% ვიზიტებისგან 69% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
ჟორჟ რულო-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
ჟორჟ რულო-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
Head of Christ
1 900 ნახვა · 10.7%
-
2
The old king, 1937
1 300 ნახვა · 7.3%
-
3
Sainte face, Vatican museum, 1946
500 ნახვა · 2.8%
-
4
Jesus on the cross as forgotten there
400 ნახვა · 2.2%
-
5
'Homo homini lupus'
400 ნახვა · 2.2%
-
6
The Apprentice
400 ნახვა · 2.2%
-
7
Christ insulted
300 ნახვა · 1.7%
-
8
Christ
300 ნახვა · 1.7%
-
9
Jésus in the suburb
300 ნახვა · 1.7%
-
10
'... when the night came. The moon rose'
300 ნახვა · 1.7%
რამდენჯერ ნახულობენ ჟორჟ რულო-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 1 100 | 8 000 |
| აგვ 2026 | 400 | 600 |
| სექ 2026 | 1 100 | 300 |
| ოქტ 2026 | 1 500 | 300 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ ჟორჟ რულო-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ჟორჟ რულო-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 81.8% | 73.8% |
| ელეგანტური | 9.1% | 20.4% |
| მიწისფეროვანი | 9.1% | 1.0% |
| ეთერული | 0.0% | 1.9% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 1.9% |
| მისტიკური | 0.0% | 1.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 81.8% | 71.8% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 18.4% |
| მძიმე და სევდიანი | 9.1% | 3.9% |
| სულიერი | 0.0% | 2.9% |
| მშვიდი | 0.0% | 1.9% |
| ნოსტალგიური | 9.1% | 1.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 24.0% | 39.3% |
| რბილი ჩრდილი | 34.0% | 41.0% |
| რბილი განათება | 40.0% | 16.3% |
| ნათელი ბალანსი | 2.0% | 3.4% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 58.0% | 39.3% |
| ნაზი ფერები | 26.0% | 38.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.0% | 20.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 1.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 69.2% | 88.1% |
| ნეიტრალური ტონები | 26.9% | 8.3% |
| მუქი | 3.9% | 3.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 56.0% | 52.8% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 45.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 1.7% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.0% | 10.7% |
| რბილი | 14.0% | 18.0% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 9.6% |
| მკვეთრი | 10.0% | 14.0% |
| განცხადება | 48.0% | 47.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 28.0% | 34.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 24.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 7.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 26.0% | 15.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.0% | 18.0% |
ჟორჟ რულო-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Head of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 100 | 0 | 0 |
| Head of Christ 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Breton Wedding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The old king | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the cross as forgo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Femme Affranchie, A Quatorz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Judges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hollow dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poulot or partner, Red… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape from the Bible, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ჟორჟ რულო-ის ნახვისთვის რომელ მოწყობილობებს იყენებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 10 500 | 78.9% |
| სმარტფონები | 2 200 | 16.5% |
| ტაბლეტები | 600 | 4.5% |
რა ენებზე ეძებენ ჟორჟ რულო-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იაპონური | 500 | 27.8% |
| კორეული | 500 | 27.8% |
| ინგლისური | 200 | 11.1% |
| ესპანური | 200 | 11.1% |
| პორტუგალიური | 200 | 11.1% |
| ჩეხური | 100 | 5.6% |
| იტალიური | 100 | 5.6% |
რამდენი კონსულტაციაა ჟორჟ რულო-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 400 |
| კვრ 18 ოქტ | 300 |
| ორშ 19 ოქტ | 200 |
| სამ 20 ოქტ | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 300 |
| შაბ 24 ოქტ | 500 |
| კვრ 25 ოქტ | 300 |
| ორშ 26 ოქტ | 400 |
| სამ 27 ოქტ | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ | 1 200 |
| პარ 30 ოქტ | 300 |
| შაბ 31 ოქტ | 300 |
| კვრ 1 ნოე | 400 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 300 |
| ოთხ 4 ნოე | 400 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 200 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
ჟორჟ რულო-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
ჟორჟ რულო-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- Head of Christ, 1 900 ნახვით (11% ჟორჟ რულო-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ ჟორჟ რულო-ს WikiOO.org-ზე?
- 13 300 ნახმა თორმეტ თვეში: 4 100 ხელოვანის გვერდზე და 9 200 ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებზე იკითხება ჟორჟ რულო?
- ჟორჟ რულო-ს ეძებენ კომპიუტერები (79%), სმარტფონები (17%) და ტაბლეტები (5%)-ზე; კომპიუტერები შემთხვევები შეადგენს კონსულტაციების 79%-ს.
ჟორჟ რულო-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 88% ვიზიტებისგან, კატალოგის 69%-ის წინააღმდეგ.