რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ენრი მეიერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ენრი მეიერი: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში ენრი მეიერი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო The Confession - Otto Von Bismarck With Death: 3 000 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 49% შეადგენს. მას მოსდევს The Corsican Bandit და Events In Bulgaria. ენრი მეიერი-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 4 900-ჯერ: 700 დოკუმენტში ენრი მეიერი და 4 200 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 64%-ით შემცირდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 2 900 ვიზიტს შეადგენდა. კონსულტაცია ტარდება კომპიუტერები (65%), სმარტფონები (33%) და ტაბლეტები (2%)-ზე. მستახლეები რბილი განათება (განათების ინტენსივობა)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 79% ვიზიტებისგან 38% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
ენრი მეიერი-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
ენრი მეიერი-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
The Confession - Otto Von Bismarck With Death
3 000 ნახვა · 49.2%
-
2
The Corsican Bandit
500 ნახვა · 8.2%
-
3
Events In Bulgaria
300 ნახვა · 4.9%
-
4
Georges Clemenceau juggling bags of English money
200 ნახვა · 3.3%
-
5
Riots In Paris Objecting To The Performance Of Lohengrin
200 ნახვა · 3.3%
-
6
The Start Of The Road Race From Paris To Belfort
200 ნახვა · 3.3%
-
7
Grand Duchesses Olga And Tatiana
200 ნახვა · 3.3%
-
8
Colonel Henry And Lieutenant-colonel Picquart
100 ნახვა · 1.6%
-
9
The Rescue of a Soldier
100 ნახვა · 1.6%
-
10
Caricature Of The Triple Alliance Of Germany
100 ნახვა · 1.6%
რამდენჯერ ნახულობენ ენრი მეიერი-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 300 |
| ივლ 2026 | 300 | 2 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 300 | 800 |
| ოქტ 2026 | 0 | 400 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ ენრი მეიერი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ენრი მეიერი-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 2.0% | 1.6% |
| რბილი ჩრდილი | 18.0% | 3.3% |
| რბილი განათება | 38.0% | 78.7% |
| ნათელი ბალანსი | 40.0% | 16.4% |
| ნათელი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 44.0% | 32.8% |
| ნაზი ფერები | 42.0% | 59.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.0% | 8.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 30.0% | 9.8% |
| ბალანსირებული | 68.0% | 90.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 1.6% |
| რბილი | 16.0% | 6.6% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 24.0% | 22.9% |
| განცხადება | 42.0% | 68.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 3.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 1.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 40.0% | 75.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 32.0% | 19.7% |
ენრი მეიერი-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Confession - Otto Von B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 | 600 | 300 |
| The Start Of The Road Race… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Conscripts Of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Mizon On His Mis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tsar Nicolas Ii In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of Toure Samory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gouffe Mystery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wine Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Duchesses Olga And Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| New Year's Day In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ენრი მეიერი-ის ნახვისთვის რომელ მოწყობილობებს იყენებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 200 | 65.3% |
| სმარტფონები | 1 600 | 32.7% |
| ტაბლეტები | 100 | 2.0% |
რა ენებზე ეძებენ ენრი მეიერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენი კონსულტაციაა ენრი მეიერი-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 100 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 100 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ენრი მეიერი-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
ენრი მეიერი-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- The Confession - Otto Von Bismarck With Death, 3 000 ნახვით (49% ენრი მეიერი-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ ენრი მეიერი-ს WikiOO.org-ზე?
- 4 900 ნახმა თორმეტ თვეში: 700 ხელოვანის გვერდზე და 4 200 ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებზე იკითხება ენრი მეიერი?
- ენრი მეიერი-ს ეძებენ კომპიუტერები (65%), სმარტფონები (33%) და ტაბლეტები (2%)-ზე; კომპიუტერები შემთხვევები შეადგენს კონსულტაციების 65%-ს.
ენრი მეიერი-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- რბილი განათება (განათების ინტენსივობა): 79% ვიზიტებისგან, კატალოგის 38%-ის წინააღმდეგ.