რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Jacques Truphemus გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Jacques Truphemus: სტატისტიკა მოკლედ
Intérieur et coussins II ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია Jacques Truphemus-ის შემოქმედებიდან: 200 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 33% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: Le Grand atelier და La Porte de l'atelier. ჯამური კონსულტაციები: 900 (400 ხელოვანის პროფილი, 500 ნამუშწაროსი). პიკი: ივლ 2026 (700 ნახვარი). დაფიქსირებული უპირატესობა: დისკორდანტული პალიტრა (ფერების ჰარმონია), კატალოგის 11%-ის ვიზიტების 67%.
Jacques Truphemus-ის 4 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის Jacques Truphemus-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
რამდენია Jacques Truphemus-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 400 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს Jacques Truphemus-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
Jacques Truphemus-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 15.8% | 16.7% |
| რბილი განათება | 21.1% | 33.3% |
| ნათელი ბალანსი | 47.4% | 50.0% |
| ნათელი | 15.8% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 73.7% | 100.0% |
| ნაზი ფერები | 10.5% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 15.8% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 47.1% | 80.0% |
| მონოქრომული | 29.4% | 20.0% |
| მიწისფეროვანი | 17.6% | 0.0% |
| მუქი | 5.9% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 31.6% | 50.0% |
| ბალანსირებული | 63.2% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 5.3% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 94.7% | 100.0% |
| რბილი | 5.3% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| განცხადება | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.5% | 66.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 5.3% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.5% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 52.6% | 16.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 21.1% | 16.7% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული Jacques Truphemus-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le Grand atelier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Dieppe au matin Le Port de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lyon n 4 Rue de Lyon avec a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Osaka (Dotombori) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lyon n 3 Bellecour et Fourv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand nu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Intérieur et coussins II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Autoportrait dans l'atelier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café de nuit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
როგორ არის გადანაწილებული Jacques Truphemus-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რა არის Jacques Truphemus-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 500 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Jacques Truphemus: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის Jacques Truphemus-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Intérieur et coussins II: 200 ნახვა, 33% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 4 ადგილს.
რა არის Jacques Truphemus-ის მკითხველი аудиტორია?
- 900 ვიზიტი თორმეტ თვეში (400 ხელოვანის გვერდი, 500 ნამუშწაროს).
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი Jacques Truphemus-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, დისკორდანტული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 67% ვიზიტებისგან 11%-ის კატალოგში.