რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის James Mackenzie გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
James Mackenzie: სტატისტიკა მოკლედ
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია James Mackenzie-ის შემოქმედებიდან: 200 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 25% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: 'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933 და Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam. ჯამური კონსულტაციები: 800 (200 ხელოვანის პროფილი, 600 ნამუშწაროსი). პიკი: ივლ 2026 (700 ნახვარი). დაფიქსირებული უპირატესობა: ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა), კატალოგის 32%-ის ვიზიტების 60%.
James Mackenzie-ის 7 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის James Mackenzie-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland
200 ნახვა · 25.0%
-
2
'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933
100 ნახვა · 12.5%
-
3
Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam
100 ნახვა · 12.5%
-
4
Barrington Colliery School
100 ნახვა · 12.5%
-
5
Back to Stables, Bedlington 'A' Pit
100 ნახვა · 12.5%
-
6
Washing Day
100 ნახვა · 12.5%
-
7
Barrington Colliery
100 ნახვა · 12.5%
რამდენია James Mackenzie-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 500 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს James Mackenzie-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
James Mackenzie-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 9.1% | 12.5% |
| რბილი ჩრდილი | 22.7% | 37.5% |
| რბილი განათება | 40.9% | 37.5% |
| ნათელი ბალანსი | 27.3% | 12.5% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 4.5% | 25.0% |
| ნაზი ფერები | 18.2% | 25.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 36.4% | 37.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 40.9% | 12.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 42.1% | 40.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 31.6% | 60.0% |
| ბუნება | 15.8% | 0.0% |
| მუქი | 10.5% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 13.6% | 37.5% |
| ბალანსირებული | 45.5% | 37.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 40.9% | 25.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 9.1% | 12.5% |
| ბალანსირებული | 9.1% | 25.0% |
| მკვეთრი | 9.1% | 0.0% |
| განცხადება | 72.7% | 62.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 9.1% | 12.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.5% | 12.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.2% | 25.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 68.2% | 50.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული James Mackenzie-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barrington Colliery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Barrington Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Breaking in the Riding Cob,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choppington Flower Show, £5… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Howicking Preparing Leeks o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back Canch Man, Bedlington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miner's Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bill's Been Hurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Busty Kip Collecting Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
როგორ არის გადანაწილებული James Mackenzie-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რა არის James Mackenzie-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
James Mackenzie: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის James Mackenzie-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland: 200 ნახვა, 25% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 7 ადგილს.
რა არის James Mackenzie-ის მკითხველი аудиტორია?
- 800 ვიზიტი თორმეტ თვეში (200 ხელოვანის გვერდი, 600 ნამუშწაროს).
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი James Mackenzie-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა): 60% ვიზიტებისგან 32%-ის კატალოგში.