რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იან ვან კესელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იან ვან კესელი: სტატისტიკა მოკლედ
Venus at the Forge of Vulcan ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია იან ვან კესელი-ის შემოქმედებიდან: 300 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 9% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: The Continent of Africa და The Soap Bubbles. ჯამური კონსულტაციები: 5 000 (2 000 ხელოვანის პროფილი, 3 000 ნამუშწაროსი). 9%-ით შემცირება აგვ 2026-სა და სექ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (2 700 ნახვარი). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (68%), სმარტფონები (26%) და ტაბლეტები (6%). დაფიქსირებული უპირატესობა: რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა), კატალოგის 20%-ის ვიზიტების 47%.
იან ვან კესელი-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის იან ვან კესელი-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
Venus at the Forge of Vulcan, 1662
300 ნახვა · 8.8%
-
2
The Continent of Africa, 1666
300 ნახვა · 8.8%
-
3
The Soap Bubbles, 1660
300 ნახვა · 8.8%
-
4
Madonna with the Child and St Ildephonsus Framed with a Garland of Flowers, 1646
200 ნახვა · 5.9%
-
5
A Cabinet of Curiosities with Venus at the Toilet, 1659
200 ნახვა · 5.9%
-
6
The Animals, 1660
200 ნახვა · 5.9%
-
7
Still-Life
200 ნახვა · 5.9%
-
8
Butterflies and Insects, 1655
200 ნახვა · 5.9%
-
9
Nature morte à la corbeille de fleurs
200 ნახვა · 5.9%
-
10
The Continent of America, 1666
100 ნახვა · 2.9%
რამდენია იან ვან კესელი-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 500 | 2 200 |
| აგვ 2026 | 700 | 400 |
| სექ 2026 | 800 | 200 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს იან ვან კესელი-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
იან ვან კესელი-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 35.3% | 25.0% |
| ელეგანტური | 29.4% | 20.8% |
| მშვიდი და რბილი | 11.8% | 25.0% |
| რომანტიკული | 5.9% | 12.5% |
| დახვეწილი და მდიდრული | 5.9% | 8.3% |
| ნოსტალგიური | 5.9% | 8.3% |
| მისტიკური | 5.9% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი | 29.4% | 33.3% |
| დაფიქრებითი | 23.5% | 25.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 23.5% | 12.5% |
| რომანტიკული | 5.9% | 12.5% |
| დრამატული | 5.9% | 8.3% |
| მელანქოლიური | 5.9% | 8.3% |
| სულიერი | 5.9% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 30.0% | 29.4% |
| რბილი ჩრდილი | 36.0% | 44.1% |
| რბილი განათება | 32.0% | 23.5% |
| ნათელი ბალანსი | 2.0% | 2.9% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 40.0% | 20.6% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 26.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 20.0% | 47.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 5.9% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 85.4% | 84.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 9.8% | 9.1% |
| მუქი | 4.9% | 6.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 50.0% | 32.4% |
| ბალანსირებული | 46.0% | 61.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 5.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 0.0% |
| რბილი | 20.0% | 29.4% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 8.8% |
| მკვეთრი | 24.0% | 17.6% |
| განცხადება | 44.0% | 44.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 12.0% | 2.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 11.8% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 11.8% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 61.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.0% | 11.8% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული იან ვან კესელი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna with the Child and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Still-Life with Fruit and S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Soap Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Venus at the Forge of Vulcan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Butterflies and Insects | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Continent of Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Continent of Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Continent of Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Cabinet of Curiosities wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Continent of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
იან ვან კესელი-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 400 | 68.0% |
| სმარტფონები | 1 300 | 26.0% |
| ტაბლეტები | 300 | 6.0% |
როგორ არის გადანაწილებული იან ვან კესელი-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 500 | 35.7% |
| იტალიური | 400 | 28.6% |
| გერმანული | 200 | 14.3% |
| ჰოლანდიური | 200 | 14.3% |
| ფრანგული | 100 | 7.1% |
რა არის იან ვან კესელი-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 200 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 700 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 400 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 100 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 200 |
| ორშ 12 ოქტ | 400 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 200 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 100 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
იან ვან კესელი: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის იან ვან კესელი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- Venus at the Forge of Vulcan: 300 ნახვა, 9% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის იან ვან კესელი-ის მკითხველი аудиტორია?
- 5 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში (2 000 ხელოვანის გვერდი, 3 000 ნამუშწაროს).
იან ვან კესელი-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა კომპიუტერები (68%), სმარტფონები (26%) და ტაბლეტები (6%)-ად; ლიდერს იკავებს კომპიუტერები 68%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი იან ვან კესელი-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა): 47% ვიზიტებისგან 20%-ის კატალოგში.