რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის John Cheall გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
John Cheall: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში John Cheall-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო 'Valley of Rocks', Lynton, Devon: 300 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 38% შეადგენს. მას მოსდევს Trees in a Gale, Langdale და Summit, Langdale Pike. John Cheall-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 700-ჯერ: 400 დოკუმენტში John Cheall და 300 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 100%-ით შემცირდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა სექ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 400 ვიზიტს შეადგენდა. მستახლეები რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 62% ვიზიტებისგან 40% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
John Cheall-ის 5 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
John Cheall-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
რამდენჯერ ნახულობენ John Cheall-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 200 | 200 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ John Cheall-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის John Cheall-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 40.0% | 62.5% |
| რბილი განათება | 40.0% | 25.0% |
| ნათელი ბალანსი | 20.0% | 12.5% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 40.0% | 25.0% |
| ნაზი ფერები | 20.0% | 12.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 40.0% | 62.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 40.0% | 25.0% |
| ბალანსირებული | 60.0% | 75.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 20.0% | 12.5% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 20.0% | 25.0% |
| განცხადება | 60.0% | 62.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 40.0% | 37.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 40.0% | 25.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.0% | 37.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 0.0% | 0.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
John Cheall-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Valley of Rocks', Lynton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Waterfalls, Copper Mine Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees in a Gale, Langdale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Summit, Langdale Pike | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shower, Loughborough, Leice… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ John Cheall-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენი კონსულტაციაა John Cheall-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
John Cheall-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
John Cheall-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- 'Valley of Rocks', Lynton, Devon, 300 ნახვით (38% John Cheall-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 5 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ John Cheall-ს WikiOO.org-ზე?
- 700 ნახმა თორმეტ თვეში: 400 ხელოვანის გვერდზე და 300 ნამუშევრების გვერდებზე.
John Cheall-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა): 62% ვიზიტებისგან, კატალოგის 40%-ის წინააღმდეგ.