რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იოს დე მომპერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იოს დე მომპერი: რას მიუთითებს კონსულტაციები
იოს დე მომპერი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 400 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 8%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Landscape with Grotto და Mountain Scene with Bridges. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 1 100-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 4 800-ჯერ, სულ 5 900-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 200%-ით გაიზარდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 5 500. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (5%) და ტაბლეტები (2%)-ზე ნახულობენ. მستავრები ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 58%-ში, რაც კატალოგის 39%-ს შეადგენს.
იოს დე მომპერი: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს იოს დე მომპერი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome
400 ნახვა · 8.3%
-
2
Landscape with Grotto, 1600
300 ნახვა · 6.2%
-
3
Mountain Scene with Bridges, 1600
300 ნახვა · 6.2%
-
4
Village at Full Moon
300 ნახვა · 6.2%
-
5
Landscape
300 ნახვა · 6.2%
-
6
Mountainous Landscape, 1621
300 ნახვა · 6.2%
-
7
Monk's Hermitage in a Cave, 1600
200 ნახვა · 4.2%
-
8
Rocky Landscape with Monks, 1608
200 ნახვა · 4.2%
-
9
Winter Landscape with the Flight into Egypt
200 ნახვა · 4.2%
-
10
Flemish Market and Washing Place
200 ნახვა · 4.2%
როდის მოითხოვეს იოს დე მომპერი-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 900 | 4 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 200 | 100 |
იოს დე მომპერი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা იოს დე მომპერი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 38.5% | 50.0% |
| მშვიდი და რბილი | 30.8% | 36.4% |
| დრამატული | 30.8% | 13.6% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 38.5% | 45.5% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 15.4% | 22.7% |
| მშვიდი | 15.4% | 18.2% |
| მელანქოლიური | 15.4% | 9.1% |
| იდუმდენი | 7.7% | 4.5% |
| სულიერი | 7.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 2.4% | 4.2% |
| რბილი ჩრდილი | 46.3% | 50.0% |
| რბილი განათება | 43.9% | 37.5% |
| ნათელი ბალანსი | 7.3% | 8.3% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 41.5% | 25.0% |
| ნაზი ფერები | 39.0% | 58.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 17.1% | 14.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.4% | 2.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 57.6% | 62.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 39.4% | 35.0% |
| მუქი | 3.0% | 2.5% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 43.9% | 43.8% |
| ბალანსირებული | 53.7% | 54.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.4% | 2.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.4% | 2.1% |
| რბილი | 4.9% | 4.2% |
| ბალანსირებული | 7.3% | 0.0% |
| მკვეთრი | 14.6% | 20.8% |
| განცხადება | 70.7% | 72.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 24.4% | 16.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 9.8% | 12.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.6% | 16.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 41.5% | 43.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 9.8% | 10.4% |
რა არის იოს დე მომპერი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monk's Hermitage in a Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| დიდი მთა და სილქის პერიოდის… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flemish Market and Washing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Mountain Scene with Bridges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village at Full Moon (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Village at Full Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Landscape with the Temptati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Helicon or Minerva's Visit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
რა არის იოს დე მომპერი-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 5 500 | 93.2% |
| სმარტფონები | 300 | 5.1% |
| ტაბლეტები | 100 | 1.7% |
რა ენებზე ეძებენ იოს დე მომპერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენი კონსულტაციაა დღეში იოს დე მომპერი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
იოს დე მომპერი-ის მკითხველთა შესახებ
იოს დე მომპერი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome პირველია, 400 ნახვით და 8% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია იოს დე მომპერი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 5 900 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 100 ხელოვანის გვერდზე, 4 800 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ იოს დე მომპერი-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (5%) და ტაბლეტები (2%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 93%-ს.
იოს დე მომპერი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ნაზი ფერები-ს (ფერების გაჯერებულობა), იღებენ 58%-ს ვიზიტებს კატალოგის 39%-ის წილში.