რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Joseph Murray Ince გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Joseph Murray Ince: რას მიუთითებს კონსულტაციები
Joseph Murray Ince-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Hay-on-wye And The Brecon Beacons - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 200 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 22%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine და Kings College Cambridge. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 400-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 800-ჯერ, სულ 1 200-ჯერ. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 1 000. მستავრები რბილი განათება (განათების ინტენსივობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 78%-ში, რაც კატალოგის 48%-ს შეადგენს.
Joseph Murray Ince: ყველაზე ხშირად ნახეული 8 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს Joseph Murray Ince-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 ნახვა · 22.2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 ნახვა · 11.1%
-
3
Kings College Cambridge
100 ნახვა · 11.1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 ნახვა · 11.1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 ნახვა · 11.1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 ნახვა · 11.1%
-
7
Swansea Castle
100 ნახვა · 11.1%
-
8
Senate House Passage
100 ნახვა · 11.1%
როდის მოითხოვეს Joseph Murray Ince-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 400 | 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
Joseph Murray Ince-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা Joseph Murray Ince-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.9% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 17.2% | 0.0% |
| რბილი განათება | 48.3% | 77.8% |
| ნათელი ბალანსი | 24.1% | 22.2% |
| ნათელი | 3.5% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 20.7% | 22.2% |
| ნაზი ფერები | 41.4% | 55.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 34.5% | 22.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 3.5% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 51.8% | 77.8% |
| მიწისფეროვანი | 44.4% | 22.2% |
| მუქი | 3.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 20.7% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 75.9% | 100.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 3.5% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.9% | 0.0% |
| რბილი | 10.3% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 10.3% | 0.0% |
| მკვეთრი | 24.1% | 22.2% |
| განცხადება | 48.3% | 77.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 3.5% | 11.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 3.5% | 11.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 13.8% | 11.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 41.4% | 44.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 37.9% | 22.2% |
რა არის Joseph Murray Ince-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ Joseph Murray Ince-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენი კონსულტაციაა დღეში Joseph Murray Ince-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Joseph Murray Ince-ის მკითხველთა შესახებ
Joseph Murray Ince-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons პირველია, 200 ნახვით და 22% კონსულტაციით. მასზე 8 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია Joseph Murray Ince-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 1 200 ნახვა თორმეტ თვეში: 400 ხელოვანის გვერდზე, 800 ნამუშევრებზე.
Joseph Murray Ince-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი განათება-ს (განათების ინტენსივობა), იღებენ 78%-ს ვიზიტებს კატალოგის 48%-ის წილში.