რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ლიონელ ფაინინგერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ლიონელ ფაინინგერი: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში ლიონელ ფაინინგერი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო The honeymooners: 1 100 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 13% შეადგენს. მას მოსდევს Jesuits III და Gelmeroda IX. ლიონელ ფაინინგერი-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 12 100-ჯერ: 4 800 დოკუმენტში ლიონელ ფაინინგერი და 7 300 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 26%-ით გაიზარდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 6 800 ვიზიტს შეადგენდა. კონსულტაცია ტარდება კომპიუტერები (59%), სმარტფონები (31%) და ტაბლეტები (10%)-ზე. მستახლეები მუქი (ფერების პალიტრა)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 40% ვიზიტებისგან 9% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
ლიონელ ფაინინგერი-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
ლიონელ ფაინინგერი-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
The honeymooners
1 100 ნახვა · 13.1%
-
2
Jesuits III, 1915
600 ნახვა · 7.1%
-
3
Gelmeroda IX
600 ნახვა · 7.1%
-
4
Blue Coast
400 ნახვა · 4.8%
-
5
Gelmeroda, VIII
300 ნახვა · 3.6%
-
6
Carnival
300 ნახვა · 3.6%
-
7
Architecture II (Man of Potin)
300 ნახვა · 3.6%
-
8
Boats, 1917
200 ნახვა · 2.4%
-
9
Carnival in Arcueil, 1911
200 ნახვა · 2.4%
-
10
Gaberndorf II
200 ნახვა · 2.4%
რამდენჯერ ნახულობენ ლიონელ ფაინინგერი-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 2 100 | 4 700 |
| აგვ 2026 | 900 | 1 400 |
| სექ 2026 | 1 800 | 1 100 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ ლიონელ ფაინინგერი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ლიონელ ფაინინგერი-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 2.0% | 1.2% |
| რბილი ჩრდილი | 4.0% | 10.7% |
| რბილი განათება | 36.0% | 53.6% |
| ნათელი ბალანსი | 44.0% | 20.2% |
| ნათელი | 14.0% | 14.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 54.0% | 21.4% |
| ნაზი ფერები | 14.0% | 27.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.0% | 25.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 12.0% | 25.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 1.2% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 71.1% | 49.3% |
| მუქი | 8.9% | 40.0% |
| მონოქრომული | 8.9% | 4.0% |
| მიწისფეროვანი | 6.7% | 2.7% |
| პასტელური ფერები | 4.4% | 4.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 38.0% | 19.1% |
| ბალანსირებული | 40.0% | 47.6% |
| ფერადი და მკვეთრი | 22.0% | 33.3% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 17.9% |
| რბილი | 20.0% | 7.1% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 7.1% |
| მკვეთრი | 14.0% | 30.9% |
| განცხადება | 42.0% | 36.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 38.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 13.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 0.0% | 9.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 22.0% | 20.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 54.0% | 19.1% |
ლიონელ ფაინინგერი-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carnival in Arcueil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Carnival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Blue Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Gelmeroda IX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| The honeymooners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 200 |
| Werder I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesuits III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| On the Bridge (Ober-Weimar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Gelmeroda, VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Architecture II (Man of Pot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
ლიონელ ფაინინგერი-ის ნახვისთვის რომელ მოწყობილობებს იყენებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 7 100 | 58.7% |
| სმარტფონები | 3 800 | 31.4% |
| ტაბლეტები | 1 200 | 9.9% |
რა ენებზე ეძებენ ლიონელ ფაინინგერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 2 000 | 74.1% |
| ჩეხური | 100 | 3.7% |
| ინგლისური | 100 | 3.7% |
| ესპანური | 100 | 3.7% |
| იტალიური | 100 | 3.7% |
| კორეული | 100 | 3.7% |
| პოლონური | 100 | 3.7% |
| პორტუგალიური | 100 | 3.7% |
რამდენი კონსულტაციაა ლიონელ ფაინინგერი-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 100 |
| ხუთ 24 სექ | 400 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 500 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 300 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 300 |
| სამ 6 ოქტ | 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
ლიონელ ფაინინგერი-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
ლიონელ ფაინინგერი-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- The honeymooners, 1 100 ნახვით (13% ლიონელ ფაინინგერი-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ ლიონელ ფაინინგერი-ს WikiOO.org-ზე?
- 12 100 ნახმა თორმეტ თვეში: 4 800 ხელოვანის გვერდზე და 7 300 ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებზე იკითხება ლიონელ ფაინინგერი?
- ლიონელ ფაინინგერი-ს ეძებენ კომპიუტერები (59%), სმარტფონები (31%) და ტაბლეტები (10%)-ზე; კომპიუტერები შემთხვევები შეადგენს კონსულტაციების 59%-ს.
ლიონელ ფაინინგერი-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- მუქი (ფერების პალიტრა): 40% ვიზიტებისგან, კატალოგის 9%-ის წინააღმდეგ.