რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მენ რეი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მენ რეი: რას მიუთითებს კონსულტაციები
მენ რეი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Rayograph (The Kiss) - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 1 600 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 8%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს The International Surrealist Exhibition, Marcel Duchamp’s Mannequin და Veiled Erotica. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 10 800-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 6 700-ჯერ, სულ 17 500-ჯერ. სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 460%-ით გაიზარდა. ოქტ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 8 400. კონსულტაციის ენებია ინგლისური (37%), ფრანგული (13%) და ესპანური (9%). კონსულტაციის ძირითადი ქვეყნებია საფრანგეთი (16%), ამერიკის შეერთებული შტატები (15%) და გაერთიანებული სამეფო (9%). მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (54%), სმარტფონები (41%) და ტაბლეტები (5%)-ზე ნახულობენ. მستავრები დაბალღიანი (ფერების გაჯერებულობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 84%-ში, რაც კატალოგის 60%-ს შეადგენს.
მენ რეი: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს მენ რეი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Rayograph (The Kiss), 1922
1 600 ნახვა · 7.8%
-
2
The International Surrealist Exhibition, Marcel Duchamp’s Mannequin
800 ნახვა · 3.9%
-
3
Veiled Erotica
800 ნახვა · 3.9%
-
4
Butterflies
700 ნახვა · 3.4%
-
5
Solarisation, 1931
700 ნახვა · 3.4%
-
6
(Untitled)
600 ნახვა · 2.9%
-
7
Ingre's Violin, 1924
600 ნახვა · 2.9%
-
8
Prayer, 1930
600 ნახვა · 2.9%
-
9
The Coat Stand, 1920
600 ნახვა · 2.9%
-
10
La Galerie Surréaliste, rue Jacques Callot
500 ნახვა · 2.4%
როდის მოითხოვეს მენ რეი-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 300 |
| ივლ 2026 | 1 300 | 4 900 |
| აგვ 2026 | 200 | 800 |
| სექ 2026 | 1 300 | 200 |
| ოქტ 2026 | 7 900 | 500 |
მენ რეი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা მენ რეი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 15.0% | 22.9% |
| დრამატული | 25.0% | 18.6% |
| ელეგანტური | 25.0% | 14.3% |
| მშვიდი და რბილი | 5.0% | 13.6% |
| მისტიკური | 15.0% | 11.4% |
| რომანტიკული | 5.0% | 11.4% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 3.6% |
| ეთერული | 5.0% | 2.1% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 35.0% | 42.9% |
| იდუმდენი | 25.0% | 34.3% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 8.6% |
| მელანქოლიური | 10.0% | 5.0% |
| რომანტიკული | 5.0% | 3.6% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 0.0% | 2.9% |
| დაძაბული | 5.0% | 1.4% |
| მშვიდი | 5.0% | 0.7% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.0% | 10.2% |
| რბილი ჩრდილი | 26.0% | 40.0% |
| რბილი განათება | 30.0% | 30.7% |
| ნათელი ბალანსი | 24.0% | 11.7% |
| ნათელი | 10.0% | 7.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 60.0% | 83.9% |
| ნაზი ფერები | 18.0% | 8.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.0% | 4.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 2.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 50.0% | 46.3% |
| მიწისფეროვანი | 36.1% | 48.4% |
| მუქი | 8.3% | 4.2% |
| მონოქრომული | 5.6% | 1.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 58.0% | 81.5% |
| ბალანსირებული | 30.0% | 13.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 12.0% | 4.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 4.9% |
| რბილი | 18.0% | 12.7% |
| ბალანსირებული | 4.0% | 9.8% |
| მკვეთრი | 14.0% | 29.3% |
| განცხადება | 58.0% | 43.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 16.0% | 20.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 21.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 15.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 28.0% | 19.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 30.0% | 23.4% |
რა არის მენ რეი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Galerie Surréaliste, rue… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Pisces | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rayograph (The Kiss) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solarisation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Pavillion of Elegance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Tristan Tzara and Jean Coct… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nusch eluard with mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Indestructible Object (or O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Veiled Erotica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Untitled) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
რა არის მენ რეი-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 9 400 | 53.7% |
| სმარტფონები | 7 200 | 41.1% |
| ტაბლეტები | 900 | 5.1% |
რა ენებზე ეძებენ მენ რეი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 2 800 | 37.3% |
| ფრანგული | 1 000 | 13.3% |
| ესპანური | 700 | 9.3% |
| ჰოლანდიური | 400 | 5.3% |
| პოლონური | 400 | 5.3% |
| შვედური | 400 | 5.3% |
| Chinese | 300 | 4.0% |
| უნგრული | 200 | 2.7% |
| იტალიური | 200 | 2.7% |
| ქართული | 200 | 2.7% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში მენ რეი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 400 |
| შაბ 17 ოქტ | 300 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 500 |
| სამ 20 ოქტ | 300 |
| ოთხ 21 ოქტ | 1 200 |
| ხუთ 22 ოქტ | 1 500 |
| პარ 23 ოქტ | 700 |
| შაბ 24 ოქტ | 800 |
| კვრ 25 ოქტ | 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 1 900 |
| სამ 27 ოქტ | 400 |
| ოთხ 28 ოქტ | 600 |
| ხუთ 29 ოქტ | 400 |
| პარ 30 ოქტ | 600 |
| შაბ 31 ოქტ | 500 |
| კვრ 1 ნოე | 1 200 |
| ორშ 2 ნოე | 700 |
| სამ 3 ნოე | 600 |
| ოთხ 4 ნოე | 400 |
| ხუთ 5 ნოე | 800 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
მენ რეი-ის მკითხველთა შესახებ
მენ რეი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Rayograph (The Kiss) პირველია, 1 600 ნახვით და 8% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია მენ რეი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 17 500 ნახვა თორმეტ თვეში: 10 800 ხელოვანის გვერდზე, 6 700 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ მენ რეი-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (54%), სმარტფონები (41%) და ტაბლეტები (5%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 54%-ს.
რა ენებზე იკითხავენ მენ რეი-ის მკითხველი?
- ინგლისური (37%), ფრანგული (13%) და ესპანური (9%); ინგლისური covers 37%.
მენ რეი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- დაბალღიანი (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ დაბალღიანი-ს (ფერების გაჯერებულობა), იღებენ 84%-ს ვიზიტებს კატალოგის 60%-ის წილში.