რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მურის უტრილო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მურის უტრილო: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში მურის უტრილო-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie: 700 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 2% შეადგენს. მას მოსდევს The pink house in Montmartre და Sacre-Coeur. მურის უტრილო-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 30 800-ჯერ: 4 800 დოკუმენტში მურის უტრილო და 26 000 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 52%-ით გაიზარდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 23 700 ვიზიტს შეადგენდა. კონსულტაცია ტარდება კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (2%)-ზე. მستახლეები ნოსტალგიური (ატმოსფერო)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 60% ვიზიტებისგან 0% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
მურის უტრილო-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
მურის უტრილო-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie
700 ნახვა · 2.5%
-
2
The pink house in Montmartre
600 ნახვა · 2.1%
-
3
Sacre-Coeur
500 ნახვა · 1.8%
-
4
The Lapin Agile [Le Lapin Agile], 1913
400 ნახვა · 1.4%
-
5
Windmills of Montmartre
400 ნახვა · 1.4%
-
6
A Street in a Suburb of Paris, 1912
400 ნახვა · 1.4%
-
7
montmartre, 1930
400 ნახვა · 1.4%
-
8
le Maquis de Montmartre Sous la Neige
400 ნახვა · 1.4%
-
9
Rue du Chevalier de la Barre, Les coupoles du Sacré-Cœur et le clocher de Saint-Pierre de Montmartre
400 ნახვა · 1.4%
-
10
The House of Mimi Pinson in Montmartre
300 ნახვა · 1.1%
რამდენჯერ ნახულობენ მურის უტრილო-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 1 100 |
| ივლ 2026 | 3 000 | 20 700 |
| აგვ 2026 | 500 | 1 800 |
| სექ 2026 | 1 100 | 2 400 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ მურის უტრილო-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის მურის უტრილო-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნოსტალგიური | 0.0% | 60.0% |
| ეთერული | 0.0% | 23.3% |
| მშვიდი და სულიერი | 100.0% | 16.7% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 100.0% | 36.7% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 30.0% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 26.7% |
| მშვიდი | 0.0% | 6.7% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.0% | 8.2% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 18.6% |
| რბილი განათება | 18.0% | 36.4% |
| ნათელი ბალანსი | 44.0% | 30.4% |
| ნათელი | 4.0% | 6.4% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 38.0% | 38.9% |
| ნაზი ფერები | 38.0% | 36.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.0% | 19.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 10.0% | 5.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 65.7% | 60.4% |
| მიწისფეროვანი | 25.7% | 35.3% |
| მუქი | 5.7% | 1.1% |
| ბუნება | 0.0% | 2.1% |
| პასტელური ფერები | 2.9% | 1.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 32.0% | 30.0% |
| ბალანსირებული | 52.0% | 56.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 16.0% | 13.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 3.2% |
| რბილი | 22.0% | 17.9% |
| ბალანსირებული | 20.0% | 13.6% |
| მკვეთრი | 28.0% | 32.9% |
| განცხადება | 26.0% | 32.5% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 22.0% | 26.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 11.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 28.0% | 15.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 32.0% | 38.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 6.0% | 8.2% |
მურის უტრილო-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pontoise, Rue De L'éperon a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
მურის უტრილო-ის ნახვისთვის რომელ მოწყობილობებს იყენებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 25 500 | 82.8% |
| სმარტფონები | 4 600 | 14.9% |
| ტაბლეტები | 700 | 2.3% |
რა ენებზე ეძებენ მურის უტრილო-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 400 | 20.0% |
| ბულგარული | 300 | 15.0% |
| ფრანგული | 300 | 15.0% |
| ქართული | 200 | 10.0% |
| რუსული | 200 | 10.0% |
| უკრაინული | 200 | 10.0% |
| იტალიური | 100 | 5.0% |
| პორტუგალიური | 100 | 5.0% |
| სერბული | 100 | 5.0% |
| შვედური | 100 | 5.0% |
რამდენი კონსულტაციაა მურის უტრილო-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 100 |
| ხუთ 24 სექ | 300 |
| პარ 25 სექ | 400 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 300 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 400 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 300 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 700 |
| ოთხ 7 ოქტ | 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 200 |
| შაბ 10 ოქტ | 600 |
| კვრ 11 ოქტ | 300 |
| ორშ 12 ოქტ | 300 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
მურის უტრილო-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
მურის უტრილო-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie, 700 ნახვით (2% მურის უტრილო-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ მურის უტრილო-ს WikiOO.org-ზე?
- 30 800 ნახმა თორმეტ თვეში: 4 800 ხელოვანის გვერდზე და 26 000 ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებზე იკითხება მურის უტრილო?
- მურის უტრილო-ს ეძებენ კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (2%)-ზე; კომპიუტერები შემთხვევები შეადგენს კონსულტაციების 83%-ს.
მურის უტრილო-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- ნოსტალგიური (ატმოსფერო): 60% ვიზიტებისგან, კატალოგის 0%-ის წინააღმდეგ.