რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის მაქს ერნსტი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მაქს ერნსტი: სტატისტიკა მოკლედ
ევროპა წვიმის შემდეგ II ყველაზედებნად ნახული ნამუშწევრია მაქს ერნსტი-ის შემოქმედებიდან: 20 600 ნახვა ბოლო თვring-ში, რაც მთლიანი რაოდენობის 8% შეადგენს. ასევე ხშირად ნახულობენ: ელიფანტის სელესები და დუმილის თვალი. ჯამური კონსულტაციები: 151 100 (62 900 ხელოვანის პროფილი, 88 200 ნამუშწაროსი). 18%-იანი ზრდა სექ 2026-სა და ოქტ 2026-ს შორის. პიკი: ივლ 2026 (72 700 ნახვარი). ენები: ინგლისური (29%), გერმანული (11%) და ესპანური (11%). ქვეყნები: გერმანია (12%), ამერიკის შეერთებული შტატები (11%) და საფრანგეთი (7%). მოწყობილობების განაწილება: კომპიუტერები (63%), სმარტფონები (31%) და ტაბლეტები (6%). დაფიქსირებული უპირატესობა: მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა), კატალოგის 26%-ის ვიზიტების 48%.
მაქს ერნსტი-ის 10 საუკეთესო ნამუშევარი კონსულტაციების მიხედვით
რეიტინგი ითვლის WikiOO.org-ზე გაკეთებულ მოთხოვნებს თვედიდან თვემდე და არა კატალოგის ქულებს. პირველი ადგილი ეკუთვნის მაქს ერნსტი-ის ყველაზე მოთხოვნილ ნამუშევარს.
-
1
ევროპა წვიმის შემდეგ II, 1942
20 600 ნახვა · 8.1%
-
2
ელიფანტის სელესები, 1921
14 100 ნახვა · 5.6%
-
3
დუმილის თვალი, 1943
9 900 ნახვა · 3.9%
-
4
სურრეალიზმი და ფერწერა, 1942
8 700 ნახვა · 3.4%
-
5
The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937
7 900 ნახვა · 3.1%
-
6
ამისი შესახებ მამაკაცებს არ ეცოდებათ, 1923
7 400 ნახვა · 2.9%
-
7
წმინდა ანტონის প্রბედა
6 800 ნახვა · 2.7%
-
8
მთელი ქალაქი, 1936
5 100 ნახვა · 2.0%
-
9
ქორწილის გამოღება, 1940
4 500 ნახვა · 1.8%
-
10
აფეთქება ტაძარში
4 500 ნახვა · 1.8%
რამდენია მაქს ერნსტი-ის ჩანაწერის ყოველთვიური წაკითხვების რაოდენობა?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 1 700 |
| ივლ 2026 | 11 800 | 60 900 |
| აგვ 2026 | 9 300 | 16 200 |
| სექ 2026 | 20 200 | 3 300 |
| ოქტ 2026 | 21 600 | 6 100 |
რამდენად ბევრი ადამიანი კითხულობს მაქს ერნსტი-ის ნამუშევრებს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
მაქს ერნსტი-ის რომელ კატეგორიულ ნამუშევრებს ირჩევენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მისტიკური | 36.4% | 51.8% |
| დრამატული | 15.9% | 20.8% |
| მშვიდი და რბილი | 11.4% | 11.1% |
| ეთერული | 20.4% | 4.5% |
| ელეგანტური | 2.3% | 3.4% |
| მშვიდი და სულიერი | 6.8% | 3.3% |
| რომანტიკული | 0.0% | 1.7% |
| ნოსტალგიური | 4.5% | 0.9% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| იდუმდენი | 58.7% | 62.7% |
| მელანქოლიური | 10.9% | 12.7% |
| დაფიქრებითი | 6.5% | 8.4% |
| დაძაბული | 4.3% | 4.1% |
| დრამატული | 2.2% | 3.5% |
| რომანტიკული | 4.3% | 3.0% |
| მშვიდი | 0.0% | 1.5% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 2.2% | 1.4% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 14.0% | 13.4% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 38.3% |
| რბილი განათება | 22.0% | 33.8% |
| ნათელი ბალანსი | 26.0% | 10.0% |
| ნათელი | 16.0% | 4.5% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 22.6% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 21.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.0% | 38.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 18.0% | 14.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 2.7% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 25.6% | 47.5% |
| მუქი | 17.9% | 28.6% |
| ნეიტრალური ტონები | 38.5% | 19.1% |
| პასტელური ფერები | 15.4% | 3.4% |
| ბუნება | 0.0% | 0.8% |
| მონოქრომული | 2.6% | 0.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 32.0% | 30.2% |
| ბალანსირებული | 42.0% | 48.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 26.0% | 21.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 22.0% | 5.5% |
| რბილი | 10.0% | 16.2% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 11.6% |
| მკვეთრი | 14.0% | 8.6% |
| განცხადება | 40.0% | 58.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 20.0% | 38.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 19.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.0% | 12.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 42.0% | 23.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 20.0% | 7.2% |
როგორ არის წელიწადის განმავლობაში განაწილებული მაქს ერნსტი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამუშევრები?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Célèbes or Elephant Célèbes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| ელიფანტის სელესები | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 1 000 | 1 200 | 300 | 100 |
| ევროპა წვიმის შემდეგ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 3 200 | 1 200 | 200 | 200 |
| ამისი შესახებ მამაკაცებს არ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 | 100 | 0 | 100 |
| მთელი ქალაქი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 100 | 0 | 1 200 |
| ნაპოლეონი უდაბნოში | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 | 0 |
| ქორწილის გამოღება | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 100 | 0 | 300 |
| ბრიდის ჩაცხურობა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 100 |
| წმინდა ანტონის প্রბედა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 1 400 | 200 | 100 | 0 |
| ქალწული, რომელიც ქრისტეს ბა… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
მაქს ერნსტი-ს ეძებენ ტელეფონით თუ კომპიუტერით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 95 300 | 63.1% |
| სმარტფონები | 46 300 | 30.6% |
| ტაბლეტები | 9 500 | 6.3% |
როგორ არის გადანაწილებული მაქს ერნსტი-ის მკითხველი ენების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 6 600 | 29.1% |
| გერმანული | 2 600 | 11.5% |
| ესპანური | 2 600 | 11.5% |
| კორეული | 1 500 | 6.6% |
| ფრანგული | 1 100 | 4.8% |
| პორტუგალიური | 1 100 | 4.8% |
| რუსული | 1 000 | 4.4% |
| სლოვაკური | 800 | 3.5% |
| პოლონური | 700 | 3.1% |
| იტალიური | 600 | 2.6% |
რა არის მაქს ერნსტი-ის ყოველდღიური წაკითხვების რაოდენობა პროგნოზით?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ ძირითადი მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 4 200 |
| პარ 16 ოქტ | 3 300 |
| შაბ 17 ოქტ | 5 500 |
| კვრ 18 ოქტ | 3 400 |
| ორშ 19 ოქტ | 3 400 |
| სამ 20 ოქტ | 4 200 |
| ოთხ 21 ოქტ | 3 400 |
| ხუთ 22 ოქტ | 7 400 |
| პარ 23 ოქტ | 3 700 |
| შაბ 24 ოქტ | 1 700 |
| კვრ 25 ოქტ | 6 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 3 400 |
| სამ 27 ოქტ | 4 300 |
| ოთხ 28 ოქტ | 6 300 |
| ხუთ 29 ოქტ | 9 200 |
| პარ 30 ოქტ | 5 400 |
| შაბ 31 ოქტ | 5 100 |
| კვრ 1 ნოე | 5 200 |
| ორშ 2 ნოე | 4 700 |
| სამ 3 ნოე | 8 400 |
| ოთხ 4 ნოე | 4 300 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 9 900 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 5 900 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 5 800 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 7 000 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 5 500 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 8 000 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 6 600 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 11 000 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 6 500 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 6 500 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 7 700 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 6 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 8 900 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 7 400 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 11 900 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 7 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 7 000 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 8 400 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 6 600 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 9 700 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 8 000 |
მაქს ერნსტი: ხშირად დასმული შეკითხვები
რა არის მაქს ერნსტი-ის ყველაზე ხშირად ნახული ნამشევრი?
- ევროპა წვიმის შემდეგ II: 20 600 ნახვა, 8% კონსულტაციებიდან. სია მოიცავს 10 ადგილს.
რა არის მაქს ერნსტი-ის მკითხველი аудиტორია?
- 151 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში (62 900 ხელოვანის გვერდი, 88 200 ნამუშწაროს).
მაქს ერნსტი-ს უფრო ხშირად ტელეფონით თუ კომპიუტერით ეძებენ?
- კონსულტაციები იყოფა კომპიუტერები (63%), სმარტფონები (31%) და ტაბლეტები (6%)-ად; ლიდერს იკავებს კომპიუტერები 63%-ით.
მაქს ერნსტი-ის სანახულებებისათვის რომელი ენები გამოიყენება?
- ინგლისური (29%), გერმანული (11%) და ესპანური (11%); ლიდერობს ინგლისური 29%-ით.
გამოიყენებენ თუ არა მკითხველი მაქს ერნსტი-ის ნამუშევრების რომელიმე კატეგორიას?
- დიახ, მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 48% ვიზიტებისგან 26%-ის კატალოგში.