რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ დელვო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პოლ დელვო: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში პოლ დელვო-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო A SirenIn Full Moonlight: 4 800 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 13% შეადგენს. მას მოსდევს ძინთილი ვენუსი და მთვარეული მატარებელი. პოლ დელვო-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 29 100-ჯერ: 6 300 დოკუმენტში პოლ დელვო და 22 800 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 12%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 17 000 ვიზიტს შეადგენდა. ჩანაწერები ხელმისაწვდომია ფრანგული (49%), ჰოლანდიური (14%) და ინგლისური (8%) ენებზე. வாசகთა ძირითადად ბელგია (84%), სამხრეთ კორეა (6%) და ბრაზილია (3%)-ში მდებარეობს. კონსულტაცია ტარდება კომპიუტერები (76%), სმარტფონები (21%) და ტაბლეტები (4%)-ზე. მستახლეები მუქი (განათების ინტენსივობა)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 53% ვიზიტებისგან 18% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
პოლ დელვო-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
პოლ დელვო-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
A SirenIn Full Moonlight
4 800 ნახვა · 12.9%
-
2
ძინთილი ვენუსი, 1944
3 200 ნახვა · 8.6%
-
3
მთვარეული მატარებელი, 1947
2 500 ნახვა · 6.7%
-
4
ძინთადი ვენუსი, 1943
1 600 ნახვა · 4.3%
-
5
Chrysis, 1967
900 ნახვა · 2.4%
-
6
Skeletons in an office, 1944
900 ნახვა · 2.4%
-
7
Nodes Rose, 1937
700 ნახვა · 1.9%
-
8
The Blue Curtain
700 ნახვა · 1.9%
-
9
Tribute to Jules Verne, 1971
600 ნახვა · 1.6%
-
10
Lamp, 1945
600 ნახვა · 1.6%
რამდენჯერ ნახულობენ პოლ დელვო-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 700 |
| ივლ 2026 | 1 800 | 15 200 |
| აგვ 2026 | 600 | 5 400 |
| სექ 2026 | 3 800 | 1 500 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ პოლ დელვო-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის პოლ დელვო-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ეთერული | 37.5% | 45.0% |
| მისტიკური | 37.5% | 43.9% |
| დრამატული | 12.5% | 7.2% |
| რომანტიკული | 12.5% | 2.8% |
| ელეგანტური | 0.0% | 1.1% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| იდუმდენი | 57.1% | 63.7% |
| მელანქოლიური | 28.6% | 35.2% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 1.1% |
| დაძაბული | 14.3% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 18.0% | 52.5% |
| რბილი ჩრდილი | 14.0% | 23.9% |
| რბილი განათება | 48.0% | 16.9% |
| ნათელი ბალანსი | 18.0% | 6.4% |
| ნათელი | 2.0% | 0.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 49.9% |
| ნაზი ფერები | 38.0% | 23.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.0% | 18.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 7.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.5% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 37.8% | 70.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 51.3% | 17.1% |
| მუქი | 10.8% | 12.9% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 34.0% | 62.5% |
| ბალანსირებული | 46.0% | 26.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 20.0% | 11.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 0.8% |
| რბილი | 4.0% | 15.3% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 18.0% |
| მკვეთრი | 22.0% | 10.2% |
| განცხადება | 56.0% | 55.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 18.0% | 33.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 12.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 16.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 30.0% | 28.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 28.0% | 8.8% |
პოლ დელვო-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ძინთილი ვენუსი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 0 | 0 |
| მთვარეული მატარებელი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 400 | 0 |
| ძინთადი ვენუსი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Nodes Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Pygmallion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Awakening of the forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Dawn of the Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Canape Vert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| For the Brussels Luxembourg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
პოლ დელვო-ის ნახვისთვის რომელ მოწყობილობებს იყენებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 22 000 | 75.6% |
| სმარტფონები | 6 000 | 20.6% |
| ტაბლეტები | 1 100 | 3.8% |
რა ენებზე ეძებენ პოლ დელვო-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 2 900 | 49.2% |
| ჰოლანდიური | 800 | 13.6% |
| ინგლისური | 500 | 8.5% |
| კორეული | 400 | 6.8% |
| შვედური | 400 | 6.8% |
| ესპანური | 300 | 5.1% |
| იტალიური | 200 | 3.4% |
| ჩეხური | 100 | 1.7% |
| გერმანული | 100 | 1.7% |
| პორტუგალიური | 100 | 1.7% |
რამდენი კონსულტაციაა პოლ დელვო-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 300 |
| პარ 25 სექ | 300 |
| შაბ 26 სექ | 700 |
| კვრ 27 სექ | 1 600 |
| ორშ 28 სექ | 1 500 |
| სამ 29 სექ | 700 |
| ოთხ 30 სექ | 900 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 500 |
| შაბ 3 ოქტ | 300 |
| კვრ 4 ოქტ | 900 |
| ორშ 5 ოქტ | 400 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 400 |
| შაბ 10 ოქტ | 700 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 700 |
| სამ 13 ოქტ | 3 900 |
| ოთხ 14 ოქტ | 1 200 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 2 000 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 1 400 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 2 600 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 2 200 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 2 800 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 2 300 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 1 700 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 3 000 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
პოლ დელვო-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
პოლ დელვო-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- A SirenIn Full Moonlight, 4 800 ნახვით (13% პოლ დელვო-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ პოლ დელვო-ს WikiOO.org-ზე?
- 29 100 ნახმა თორმეტ თვეში: 6 300 ხელოვანის გვერდზე და 22 800 ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებზე იკითხება პოლ დელვო?
- პოლ დელვო-ს ეძებენ კომპიუტერები (76%), სმარტფონები (21%) და ტაბლეტები (4%)-ზე; კომპიუტერები შემთხვევები შეადგენს კონსულტაციების 76%-ს.
რა ენებზე ეძებენ პოლ დელვო-ს?
- ფრანგული (49%), ჰოლანდიური (14%) და ინგლისური (8%)-ზე. პირველია ფრანგული 49%-ით.
პოლ დელვო-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- მუქი (განათების ინტენსივობა): 53% ვიზიტებისგან, კატალოგის 18%-ის წინააღმდეგ.