რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის პოლ სერიზიე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
პოლ სერიზიე: რას მიუთითებს კონსულტაციები
პოლ სერიზიე-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Still Life with Corn and Tomatoes - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 500 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 4%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Avenue de Neuilly და Susanna and the Elders. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 2 300-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 10 600-ჯერ, სულ 12 900-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 25%-ით შემცირდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 11 200. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (91%) და სმარტფონები (9%)-ზე ნახულობენ. მستავრები მშვიდი (ემოციური ტონი)-ს ირჩევენ სტუმრობების 22%-ში, რაც კატალოგის 0%-ს შეადგენს.
პოლ სერიზიე: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს პოლ სერიზიე-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Still Life with Corn and Tomatoes, 1921
500 ნახვა · 4.4%
-
2
Avenue de Neuilly
400 ნახვა · 3.5%
-
3
Susanna and the Elders
400 ნახვა · 3.5%
-
4
End of the day, 1893
300 ნახვა · 2.7%
-
5
Fisherman on the Laita, 1890
300 ნახვა · 2.7%
-
6
The Talisman, 1888
300 ნახვა · 2.7%
-
7
La colline aux platanes, 1907
300 ნახვა · 2.7%
-
8
Apple Harvest, 1891
300 ნახვა · 2.7%
-
9
La Guirlande de roses, 1898
300 ნახვა · 2.7%
-
10
Celtic Tale, 1894
200 ნახვა · 1.8%
როდის მოითხოვეს პოლ სერიზიე-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 200 |
| ივლ 2026 | 1 900 | 9 300 |
| აგვ 2026 | 100 | 700 |
| სექ 2026 | 200 | 400 |
პოლ სერიზიე-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা პოლ სერიზიე-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 50.0% | 57.1% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 12.5% | 18.4% |
| მშვიდი და რბილი | 12.5% | 10.2% |
| ნოსტალგიური | 12.5% | 10.2% |
| მისტიკური | 0.0% | 4.1% |
| მოგზაურობა ზღაპრულ სამყაროში | 12.5% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 25.0% | 28.6% |
| მშვიდი | 0.0% | 22.4% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 37.5% | 16.3% |
| აღმაბამედელი | 12.5% | 16.3% |
| ენერგიული და დინამიკური | 12.5% | 8.2% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 6.1% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 12.5% | 0.0% |
| იდუმდენი | 0.0% | 2.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 26.0% | 12.4% |
| რბილი ჩრდილი | 34.0% | 51.3% |
| რბილი განათება | 38.0% | 29.2% |
| ნათელი ბალანსი | 2.0% | 3.5% |
| ნათელი | 0.0% | 3.5% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 12.0% | 1.8% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 24.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 26.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 36.0% | 39.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 7.1% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 53.7% | 57.6% |
| მიწისფეროვანი | 41.5% | 32.6% |
| ნეიტრალური ტონები | 4.9% | 6.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 3.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 16.0% | 2.6% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 51.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 40.0% | 46.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 19.5% |
| რბილი | 36.0% | 31.0% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 18.6% |
| მკვეთრი | 24.0% | 23.9% |
| განცხადება | 12.0% | 7.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 15.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 20.0% | 14.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 11.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 46.0% | 50.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 12.0% | 8.0% |
რა არის პოლ სერიზიე-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roof Tops in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Talisman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Portrait of Paul Ranson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| La lutte bretonne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Harvest of Buckwheat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at Le Pouldu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La barrière fleurie, Le Pou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colour Wheel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Celtic Tale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Laundresses at the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის პოლ სერიზიე-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 11 800 | 91.5% |
| სმარტფონები | 1 100 | 8.5% |
რა ენებზე ეძებენ პოლ სერიზიე-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ჩეხური | 100 | 16.7% |
| ინგლისური | 100 | 16.7% |
| ფრანგული | 100 | 16.7% |
| იტალიური | 100 | 16.7% |
| იაპონური | 100 | 16.7% |
| ჰოლანდიური | 100 | 16.7% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში პოლ სერიზიე-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 200 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 800 |
| შაბ 3 ოქტ | 200 |
| კვრ 4 ოქტ | 400 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 700 |
| შაბ 10 ოქტ | 800 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 300 |
| სამ 13 ოქტ | 500 |
| ოთხ 14 ოქტ | 300 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
პოლ სერიზიე-ის მკითხველთა შესახებ
პოლ სერიზიე-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Still Life with Corn and Tomatoes პირველია, 500 ნახვით და 4% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია პოლ სერიზიე-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 12 900 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 300 ხელოვანის გვერდზე, 10 600 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ პოლ სერიზიე-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (91%) და სმარტფონები (9%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 91%-ს.
პოლ სერიზიე-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- მშვიდი (ემოციური ტონი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი-ს (ემოციური ტონი), იღებენ 22%-ს ვიზიტებს კატალოგის 0%-ის წილში.