რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის რავი ვარმა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
რავი ვარმა: რას მიუთითებს კონსულტაციები
რავი ვარმა-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Nair Lady With A Mirror - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 600 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 5%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Music Hath Charms (Kadambari) და Ravana Carrying Off Sita and Opposed by Jatayu. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 2 700-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 11 500-ჯერ, სულ 14 200-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 25%-ით გაიზარდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 10 700. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (91%), სმარტფონები (8%) და ტაბლეტები (1%)-ზე ნახულობენ. მستავრები რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 37%-ში, რაც კატალოგის 14%-ს შეადგენს.
რავი ვარმა: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს რავი ვარმა-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Nair Lady With A Mirror, 1894
600 ნახვა · 4.7%
-
2
Music Hath Charms (Kadambari), 1890
400 ნახვა · 3.1%
-
3
Ravana Carrying Off Sita and Opposed by Jatayu, 1906
400 ნახვა · 3.1%
-
4
Bombay Singer (Bombay Songstress), 1893
400 ნახვა · 3.1%
-
5
Shakuntala Patra Lekhan of Shakuntala Writing a Love Letter
400 ნახვა · 3.1%
-
6
A Tamil Lady, 1900
300 ნახვა · 2.4%
-
7
Damayanti And Hamsam, 1899
300 ნახვა · 2.4%
-
8
Lady Making A Garland, 1895
300 ნახვა · 2.4%
-
9
An Adaptation of the poem, 1898
300 ნახვა · 2.4%
-
10
A Sketch of an Elephant carrying the Travancore State Emblem
300 ნახვა · 2.4%
როდის მოითხოვეს რავი ვარმა-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 700 |
| ივლ 2026 | 2 000 | 8 700 |
| აგვ 2026 | 100 | 1 100 |
| სექ 2026 | 500 | 1 000 |
რავი ვარმა-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা რავი ვარმა-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ელეგანტური | 28.0% | 25.5% |
| კლასიკური სტილი | 24.0% | 21.3% |
| რომანტიკული | 0.0% | 16.0% |
| ეთერული | 12.0% | 10.6% |
| მშვიდი და სულიერი | 8.0% | 9.6% |
| ნოსტალგიური | 16.0% | 6.4% |
| დრამატული | 8.0% | 6.4% |
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 4.3% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 33.3% | 28.6% |
| დაფიქრებითი | 12.5% | 27.5% |
| მელანქოლიური | 12.5% | 13.2% |
| მშვიდი | 8.3% | 11.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 4.2% | 8.8% |
| მძლავრი | 4.2% | 4.4% |
| დრამატული | 4.2% | 3.3% |
| სულიერი | 8.3% | 2.2% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 32.0% | 27.6% |
| რბილი ჩრდილი | 14.0% | 37.0% |
| რბილი განათება | 20.0% | 14.2% |
| ნათელი ბალანსი | 2.0% | 3.1% |
| ნათელი | 32.0% | 18.1% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 18.9% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 19.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.0% | 40.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 12.0% | 20.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.8% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 44.4% | 50.9% |
| მუქი | 15.6% | 24.1% |
| მონოქრომული | 20.0% | 9.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 8.9% | 10.3% |
| პასტელური ფერები | 11.1% | 5.2% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 24.0% | 18.9% |
| ბალანსირებული | 48.0% | 55.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 28.0% | 25.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 54.0% | 33.9% |
| რბილი | 14.0% | 19.7% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 24.4% |
| მკვეთრი | 4.0% | 15.0% |
| განცხადება | 10.0% | 7.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 3.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 14.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.0% | 6.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 34.0% | 52.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 32.0% | 22.8% |
რა არის რავი ვარმა-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bombay Singer (Bombay Songs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| The Maharani of Travancore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Radha in the Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Maharani Chimnabai II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Keechaka and Sairandhri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Damayanti And Hamsam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tamil Lady Playing the Sw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lady Making A Garland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Reclining Nair Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| His Highness Chamarajendra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის რავი ვარმა-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 12 900 | 90.8% |
| სმარტფონები | 1 200 | 8.5% |
| ტაბლეტები | 100 | 0.7% |
რა ენებზე ეძებენ რავი ვარმა-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 600 | 40.0% |
| ფრანგული | 300 | 20.0% |
| ესპანური | 200 | 13.3% |
| იაპონური | 200 | 13.3% |
| ჰინდი | 100 | 6.7% |
| რუსული | 100 | 6.7% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში რავი ვარმა-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 600 |
| სამ 29 სექ | 300 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 200 |
| შაბ 3 ოქტ | 300 |
| კვრ 4 ოქტ | 700 |
| ორშ 5 ოქტ | 400 |
| სამ 6 ოქტ | 400 |
| ოთხ 7 ოქტ | 200 |
| ხუთ 8 ოქტ | 200 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 200 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 400 |
| ორშ 12 ოქტ | 2 200 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 800 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 1 700 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 2 600 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 2 000 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 3 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 2 300 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 3 600 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
რავი ვარმა-ის მკითხველთა შესახებ
რავი ვარმა-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Nair Lady With A Mirror პირველია, 600 ნახვით და 5% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია რავი ვარმა-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 14 200 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 700 ხელოვანის გვერდზე, 11 500 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ რავი ვარმა-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (91%), სმარტფონები (8%) და ტაბლეტები (1%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 91%-ს.
რავი ვარმა-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი ჩრდილი-ს (განათების ინტენსივობა), იღებენ 37%-ს ვიზიტებს კატალოგის 14%-ის წილში.