რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის რობერტ მამერუელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
რობერტ მამერუელი: მკითხველითა რაოდენობის შეჯამება
ბოლო თვედ განმავლობაში WikiOO.org ბაზაში რობერტ მამერუელი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწარებიდან იყო Elegy to the Spanish Republic No. 110: 600 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა კონსულტაციის 21% შეადგენს. მას მოსდევს Iberia და მეტლველის ოქროსფათა სურათი. რობერტ მამერუელი-ის შესახებ ინფორმაცია ნახეს 4 400-ჯერ: 2 200 დოკუმენტში რობერტ მამერუელი და 2 200 ცალკეული ნამუშევრების ჩანაწერებში. კონსულტაციების რაოდენობა 21%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე მაღალი კონსულტაციების რაოდენობა ივლ 2026-ში დაფიქსირდა, რაც 1 900 ვიზიტს შეადგენდა. კონსულტაცია ტარდება კომპიუტერები (59%), ტაბლეტები (25%) და სმარტფონები (16%)-ზე. მستახლეები მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა)-ს უფრო ხშირად ნახულობენ, ვიდრე კატალოგში მისი წილი მიუთითებს: 48% ვიზიტებისგან 30% ნამუშწარების წილის წინააღმდეგ.
რობერტ მამერუელი-ის 10 ყველაზედიდი ინტერესით ნახული ნამუშევარი
რობერტ მამერუელი-ის ნამუშევრების რეიტინგი WikiOO.org-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული კონსულტაციების რაოდენობის მიხედვით, ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშევრები პირველ ადგილზე.
-
1
Elegy to the Spanish Republic No. 110, 1971
600 ნახვა · 20.7%
-
2
Iberia, 1958
400 ნახვა · 13.8%
-
3
მეტლველის ოქროსფათა სურათი
200 ნახვა · 6.9%
-
4
Wall Painting III, 1952
200 ნახვა · 6.9%
-
5
Western air
200 ნახვა · 6.9%
-
6
Composition, 1950
100 ნახვა · 3.4%
-
7
The Voyage: Ten Years After, 1961
100 ნახვა · 3.4%
-
8
The Homely Protestant, 1948
100 ნახვა · 3.4%
-
9
Scottish Ballad, 1990
100 ნახვა · 3.4%
-
10
Ulysses, 1947
100 ნახვა · 3.4%
რამდენჯერ ნახულობენ რობერტ მამერუელი-ის ჩანაწერს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 600 | 1 300 |
| აგვ 2026 | 600 | 800 |
| სექ 2026 | 1 000 | 100 |
რამდენად ხშირად მიმართავენ რობერტ მამერუელი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის რობერტ მამერუელი-ის ნამუშევრებს იკითხავენ მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 37.5% | 37.5% |
| დრამატული | 25.0% | 37.5% |
| ელეგანტური | 12.5% | 12.5% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 12.5% | 6.2% |
| მინიმალისტური | 12.5% | 6.2% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 75.0% | 87.5% |
| დრამატული | 12.5% | 6.2% |
| დაფიქრებითი | 12.5% | 6.2% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.2% | 20.7% |
| რბილი ჩრდილი | 18.8% | 24.1% |
| რბილი განათება | 22.9% | 31.0% |
| ნათელი ბალანსი | 35.4% | 17.2% |
| ნათელი | 16.7% | 6.9% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 39.6% | 44.8% |
| ნაზი ფერები | 22.9% | 10.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 12.5% | 10.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 18.8% | 31.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 6.2% | 3.5% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 29.5% | 48.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 45.5% | 13.8% |
| მუქი | 13.6% | 20.7% |
| მონოქრომული | 4.5% | 13.8% |
| პასტელური ფერები | 6.8% | 3.5% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 39.6% | 48.3% |
| ბალანსირებული | 29.2% | 10.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 31.2% | 41.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 27.1% | 37.9% |
| რბილი | 10.4% | 6.9% |
| ბალანსირებული | 4.2% | 6.9% |
| მკვეთრი | 2.1% | 0.0% |
| განცხადება | 56.2% | 48.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 2.1% | 13.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.6% | 27.6% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.3% | 3.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 39.6% | 31.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 35.4% | 24.1% |
რობერტ მამერუელი-ის რომელ ნამუშევრებს ათვring-თრივ ყველაზე ხშირად ნახავენ?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elegy to the Spanish Republ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Iberia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mallarme's Swan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Open No. 122 in Scarlet and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| მეტლველის ოქროსფათა სურათი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Elegy to the Spanish Republ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wall Painting III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Voyage: Ten Years After | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La Danse II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
რობერტ მამერუელი-ის ნახვისთვის რომელ მოწყობილობებს იყენებენ?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 600 | 59.1% |
| ტაბლეტები | 1 100 | 25.0% |
| სმარტფონები | 700 | 15.9% |
რა ენებზე ეძებენ რობერტ მამერუელი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 600 | 46.2% |
| გერმანული | 300 | 23.1% |
| ესპანური | 200 | 15.4% |
| ჩეხური | 100 | 7.7% |
| იტალიური | 100 | 7.7% |
რამდენი კონსულტაციაა რობერტ მამერუელი-ს დღეში და რა არის მოსალოდნელი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 100 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 200 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 200 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 600 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
რობერტ მამერუელი-ის მკითხველობის შესახებ კითხვები
რობერტ მამერუელი-ის რომელ ნამუშევრებს ეջობენ ყველაზე ხშირად?
- Elegy to the Spanish Republic No. 110, 600 ნახვით (21% რობერტ მამერუელი-ის ყველა კონსულტაციის). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენჯერ ეძებენ რობერტ მამერუელი-ს WikiOO.org-ზე?
- 4 400 ნახმა თორმეტ თვეში: 2 200 ხელოვანის გვერდზე და 2 200 ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებზე იკითხება რობერტ მამერუელი?
- რობერტ მამერუელი-ს ეძებენ კომპიუტერები (59%), ტაბლეტები (25%) და სმარტფონები (16%)-ზე; კომპიუტერები შემთხვევები შეადგენს კონსულტაციების 59%-ს.
რობერტ მამერუელი-ის რომელ ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი?
- მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 48% ვიზიტებისგან, კატალოგის 30%-ის წინააღმდეგ.