რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის როზა ბონჰერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
როზა ბონჰერი: რას მიუთითებს კონსულტაციები
როზა ბონჰერი-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - The Horse Fair - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 900 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 12%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' და Head of a Donkey. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 3 700-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 5 800-ჯერ, სულ 9 500-ჯერ. აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე კონსულტაციების რაოდენობა 1367%-ით გაიზარდა. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 4 600. მცவாলেები ინფორმაციას კომპიუტერები (56%), სმარტფონები (38%) და ტაბლეტები (6%)-ზე ნახულობენ. მستავრები მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო)-ს ირჩევენ სტუმრობების 42%-ში, რაც კატალოგის 17%-ს შეადგენს.
როზა ბონჰერი: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს როზა ბონჰერი-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
The Horse Fair, 1852
900 ნახვა · 12.3%
-
2
Sheet of Studies for ''The Horse Fair''
900 ნახვა · 12.3%
-
3
Head of a Donkey
600 ნახვა · 8.2%
-
4
The Horse Fair, 1853
400 ნახვა · 5.5%
-
5
Plowing in the Nivernais, 1849
400 ნახვა · 5.5%
-
6
Lion in a Mountainous Landscape, 1880
300 ნახვა · 4.1%
-
7
A Limier Briquet Hound, 1880
300 ნახვა · 4.1%
-
8
Study for ''The Horse Fair''
300 ნახვა · 4.1%
-
9
Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026
300 ნახვა · 4.1%
-
10
Weaning the Calves, 1879
200 ნახვა · 2.7%
როდის მოითხოვეს როზა ბონჰერი-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 800 | 3 800 |
| აგვ 2026 | 100 | 200 |
| სექ 2026 | 2 700 | 1 700 |
როზა ბონჰერი-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা როზა ბონჰერი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 50.0% | 38.9% |
| მშვიდი და სულიერი | 16.7% | 41.7% |
| ბუნებრივი | 0.0% | 13.9% |
| მშვიდი და რბილი | 33.3% | 5.6% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი | 33.3% | 55.6% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 50.0% | 16.7% |
| ნოსტალგიური | 16.7% | 11.1% |
| მძლავრი | 0.0% | 13.9% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 2.8% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.0% | 20.5% |
| რბილი ჩრდილი | 30.0% | 21.9% |
| რბილი განათება | 38.0% | 32.9% |
| ნათელი ბალანსი | 20.0% | 12.3% |
| ნათელი | 2.0% | 12.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 30.0% | 20.5% |
| ნაზი ფერები | 34.0% | 31.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 28.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 14.0% | 19.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 52.8% | 56.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 25.0% | 24.6% |
| მუქი | 11.1% | 15.4% |
| მონოქრომული | 8.3% | 0.0% |
| პასტელური ფერები | 0.0% | 3.1% |
| ბუნება | 2.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 26.0% | 19.2% |
| ბალანსირებული | 58.0% | 47.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 16.0% | 32.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 20.0% | 21.9% |
| რბილი | 22.0% | 27.4% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 11.0% |
| მკვეთრი | 20.0% | 16.4% |
| განცხადება | 32.0% | 23.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 12.0% | 6.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 8.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 26.0% | 28.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 44.0% | 56.2% |
რა არის როზა ბონჰერი-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Horse Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 400 |
| The Horse Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Weaning the Calves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Plowing in the Nivernais | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Going to Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Limier Briquet Hound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Highland Raid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Cattle at Rest on a Hillsid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Fair (study) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep by the Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის როზა ბონჰერი-ის კონსულტაციების განაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 5 300 | 55.8% |
| სმარტფონები | 3 600 | 37.9% |
| ტაბლეტები | 600 | 6.3% |
რა ენებზე ეძებენ როზა ბონჰერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 1 200 | 48.0% |
| ფრანგული | 500 | 20.0% |
| ინგლისური | 200 | 8.0% |
| ესპანური | 200 | 8.0% |
| იტალიური | 200 | 8.0% |
| სლოვაკური | 100 | 4.0% |
| შვედური | 100 | 4.0% |
რამდენი კონსულტაციაა დღეში როზა ბონჰერი-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 300 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 1 000 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 400 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 300 |
| კვრ 4 ოქტ | 600 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 200 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 1 000 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ | 400 |
| ოთხ 14 ოქტ | 400 |
| ხუთ 15 ოქტ | 300 |
| პარ 16 ოქტ | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
როზა ბონჰერი-ის მკითხველთა შესახებ
როზა ბონჰერი-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- The Horse Fair პირველია, 900 ნახვით და 12% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია როზა ბონჰერი-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 9 500 ნახვა თორმეტ თვეში: 3 700 ხელოვანის გვერდზე, 5 800 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებს იყენებენ როზა ბონჰერი-ის მკითხველი?
- მათ იყენებენ კომპიუტერები (56%), სმარტფონები (38%) და ტაბლეტები (6%); კომპიუტერები შეადგენს კონსულტაციების 56%-ს.
როზა ბონჰერი-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და სულიერი-ს (ატმოსფერო), იღებენ 42%-ს ვიზიტებს კატალოგის 17%-ის წილში.