რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Sidney Pike გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Sidney Pike: რას მიუთითებს კონსულტაციები
Sidney Pike-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - The Golf Links - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 200 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 20%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Landscape with Cattle და Sheep in a Meadow. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 800-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 900-ჯერ, სულ 1 700-ჯერ. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 1 300. მستავრები ფერადი და მკვეთრი (ფერების ინტენსივობა)-ს ირჩევენ სტუმრობების 90%-ში, რაც კატალოგის 59%-ს შეადგენს.
Sidney Pike: ყველაზე ხშირად ნახეული 8 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს Sidney Pike-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
The Golf Links, 1900
200 ნახვა · 20.0%
-
2
Landscape with Cattle
200 ნახვა · 20.0%
-
3
Sheep in a Meadow, 1895
100 ნახვა · 10.0%
-
4
The Priory and Constable's House, Christchurch, Dorset, 1894
100 ნახვა · 10.0%
-
5
The Golf Links, Littlehampton
100 ნახვა · 10.0%
-
6
Landscape with Cattle
100 ნახვა · 10.0%
-
7
Bournemouth, Dorset, 1895
100 ნახვა · 10.0%
-
8
In Search of Food
100 ნახვა · 10.0%
როდის მოითხოვეს Sidney Pike-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 600 | 700 |
| აგვ 2026 | 200 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
Sidney Pike-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা Sidney Pike-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 9.1% | 30.0% |
| რბილი განათება | 50.0% | 40.0% |
| ნათელი ბალანსი | 40.9% | 30.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 9.1% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 22.7% | 10.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 36.4% | 50.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 31.8% | 40.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 40.0% | 30.0% |
| მუქი | 30.0% | 40.0% |
| მიწისფეროვანი | 30.0% | 30.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 4.5% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 36.4% | 10.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 59.1% | 90.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 9.1% | 10.0% |
| რბილი | 18.2% | 30.0% |
| ბალანსირებული | 18.2% | 30.0% |
| მკვეთრი | 9.1% | 10.0% |
| განცხადება | 45.5% | 20.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.5% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.5% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 31.8% | 10.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 59.1% | 90.0% |
რა არის Sidney Pike-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hengistbury Head, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Chine, Bournemouth,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hengistbury Head, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bournemouth, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christchurch Priory, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Chine, Bournemouth,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Priory and Constable's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golf Links | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen beside a River Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golf Links | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ Sidney Pike-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენი კონსულტაციაა დღეში Sidney Pike-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 2 500 |
| სამ 3 ნოე | 400 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 3 600 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 4 500 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 5 200 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 800 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Sidney Pike-ის მკითხველთა შესახებ
Sidney Pike-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- The Golf Links პირველია, 200 ნახვით და 20% კონსულტაციით. მასზე 8 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია Sidney Pike-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 1 700 ნახვა თორმეტ თვეში: 800 ხელოვანის გვერდზე, 900 ნამუშევრებზე.
Sidney Pike-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- ფერადი და მკვეთრი (ფერების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ფერადი და მკვეთრი-ს (ფერების ინტენსივობა), იღებენ 90%-ს ვიზიტებს კატალოგის 59%-ის წილში.