რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Simone Cantarini გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Simone Cantarini: რას მიუთითებს კონსულტაციები
Simone Cantarini-ის ნამუშწარეს ყველაზე ხშირად - Saint Matthew and the Angel - კონსულტირებენ; ბოლო თორმეტ თვეში მას 400 ნახვა ჰქონდა, რაც ყველა კონსულტაციის 31%-ს შეადგენს. რეიტინგში მას მოსდევს Study for the Figure of John the Baptist და Virgin and Child with St Francis of Assisi. ხატის გვერდი ნახსენבარი იყო 100-ჯერ, ხოლო ნამუშევრების გვერდები — 1 200-ჯერ, სულ 1 300-ჯერ. ივლ 2026 ყველაზე მეტი კონსულტაციით გამოსাইStand되는 თვეა: 900. მستავრები მშვიდი და რბილი (ატმოსფერო)-ს ირჩევენ სტუმრობების 57%-ში, რაც კატალოგის 12%-ს შეადგენს.
Simone Cantarini: ყველაზე ხშირად ნახეული 10 ნამუშწარები
თითოეული ჩანაწერი წარმოადგენს Simone Cantarini-ის ნამუშწარეს და მის რეიტინგს WikiOO.org-ზე კონსულტაციების მიხედვით ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში.
-
1
Saint Matthew and the Angel, 1645
400 ნახვა · 30.8%
-
2
Study for the Figure of John the Baptist, 1637
100 ნახვა · 7.7%
-
3
Virgin and Child with St Francis of Assisi
100 ნახვა · 7.7%
-
4
Our Lady of the Rosary
100 ნახვა · 7.7%
-
5
The Angel Showing Joseph the Way to Egypt
100 ნახვა · 7.7%
-
6
Saint John the Evangelist
100 ნახვა · 7.7%
-
7
Virgin and Child Whitfield
100 ნახვა · 7.7%
-
8
Head of a Bearded Old Man
100 ნახვა · 7.7%
-
9
The holy trinity
100 ნახვა · 7.7%
-
10
The Rest on The Flight into Egypt
100 ნახვა · 7.7%
როდის მოითხოვეს Simone Cantarini-ის ჩანაწერს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 100 | 800 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
Simone Cantarini-ის ნამუშევრებს როდის ეძებენ?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ მკითხველიরা Simone Cantarini-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 58.8% | 14.3% |
| მშვიდი და რბილი | 11.8% | 57.1% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 5.9% | 14.3% |
| ელეგანტური | 5.9% | 14.3% |
| კლასიკური სტილი | 5.9% | 0.0% |
| მისტიკური | 5.9% | 0.0% |
| მშვიდი და სულიერი | 5.9% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 17.6% | 57.1% |
| დრამატული | 29.4% | 0.0% |
| რომანტიკული | 17.6% | 14.3% |
| სულიერი | 17.6% | 14.3% |
| ენერგიული და დინამიკური | 5.9% | 14.3% |
| მშვიდი | 5.9% | 0.0% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 5.9% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 82.1% | 76.9% |
| რბილი ჩრდილი | 10.7% | 15.4% |
| რბილი განათება | 3.6% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 0.0% |
| ნათელი | 3.6% | 7.7% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 25.0% | 15.4% |
| ნაზი ფერები | 39.3% | 30.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 32.1% | 46.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 3.6% | 7.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 88.0% | 84.6% |
| მონოქრომული | 8.0% | 7.7% |
| მუქი | 4.0% | 7.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 57.1% | 61.5% |
| ბალანსირებული | 42.9% | 38.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 25.0% | 15.4% |
| რბილი | 17.9% | 38.5% |
| ბალანსირებული | 14.3% | 23.1% |
| მკვეთრი | 25.0% | 7.7% |
| განცხადება | 17.9% | 15.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 7.1% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 7.1% | 15.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.7% | 15.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 53.6% | 53.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 21.4% | 15.4% |
რა არის Simone Cantarini-ის ყველაზე მოთხოვნადი ნამუშწევრები თვეს თვეზე?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child, worshipp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apollo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John the Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John the Evangelist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of painting. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of painting. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hagar and the angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Risen Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lucretia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე ეძებენ Simone Cantarini-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენი კონსულტაციაა დღეში Simone Cantarini-ისთვის და მომდევნო სამი კვირის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 100 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 200 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
Simone Cantarini-ის მკითხველთა შესახებ
Simone Cantarini-ის რომელ ნამუშgareობას მიმართავენ ყველაზე ხშირად?
- Saint Matthew and the Angel პირველია, 400 ნახვით და 31% კონსულტაციით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით მაღლა.
რამდენად დიდია Simone Cantarini-ის მკითხველთა რაოდენობა WikiOO.org-ზე?
- 1 300 ნახვა თორმეტ თვეში: 100 ხელოვანის გვერდზე, 1 200 ნამუშევრებზე.
Simone Cantarini-ის რომელ ნამუშევრებს შეესაბამება მკითხველთა არჩევანი?
- მშვიდი და რბილი (ატმოსფერო) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და რბილი-ს (ატმოსფერო), იღებენ 57%-ს ვიზიტებს კატალოგის 12%-ის წილში.